Новини

Вітання з Новим роком та Днем Василія Великого!

Розділ Новини
31 грудня 2023
Перегляди: 40

Шановні жителі та гості Верховинського району!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Днем Василія Великого!

Рік, що минає, змінив усе, бо протягом усього його триває російсько-українська війна. Вона об’єднала усіх українців, і ми завдяки спільним зусиллям продемонстрували, яка армія є чи не найсильнішою у світі. Зуміли вести бізнес, домашні та державні справи. Можливо, переосмислили цінність життя, бо війна, на жаль, не буває без людських втрат. Зрозуміли, як важливо, коли всі рідні поруч.

У новорічну ніч прийнято загадувати бажання. Ми так і робили та щиро вірили, що воно обов’язково здійсниться. Гадаю, що на цей раз те бажання у кожного українця буде єдиним: аби настала Перемога на українській землі.

Щиро вітаю з прийдешнім Новим роком! Найперше бажаю міцного здоров’я, потіхи від найдорожчих, тепла від всіх, хто оточує, непохитної та незламної віри у краще майбутнє. Хай всі негаразди просто тануть, як сніжинки на гарячих долонях, а втілюється в життя тільки найбажаніше.

Казка сильніша за жахи, добро здолає зло, світло підкорить темряву, Збройні Сили України переможуть ворогів!

З прийдешнім Новим мирним роком!

 

З повагою,

Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

 

Прощання із Захисниками ВАСИЛЕМ і ДМИТРОМ

Розділ Новини
28 грудня 2023
Перегляди: 52
Прощання із Захисниками ВАСИЛЕМ і ДМИТРОМ
Сьогодні Верховинщина прощалася із полеглими на війні Героями
ВАСИЛЕМ МЕДВІЙЧУКОМ, 15 грудня 1985 року народження, жителем с. Красник, командиром другої стрілецької роти військової частини А7370, молодшим лейтенантом. Загинув при виконанні бойового завдання із захисту нашої держави 23 грудня 2023р. в районі с. Новодарівка Запорізької області;
ДМИТРОМ ДОСЯКОМ, 14 травня 1981 року народження, уродженець с.Білоберізка старшим лейтенантом, командиром взводу стрілецької роти військової частини А7370. Загинув при виконанні бойового завдання по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії ворога - 22 грудня 2023 року на Запорізькому напрямку.
Біль та розпач від втрати переповнює кожного з нас, адже Україна у війні втрачає найкращих своїх синів і дочок. Такими були ВАСИЛЬ та ДМИТРО - мужніми воїнами та добрими людьми. Світла пам'ять про їх назавжди залишиться в наших серцях!
Низький уклін ГЕРОЯМ ВАСИЛЮ і ДМИТРУ!
Висловлюємо щирі співчуття родинам та близьким. Нехай Господь допоможе Вам пережити важке горе.
Вічна пам’ять і слава Захисникам України!

28 грудня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
27 грудня 2023
Перегляди: 72
28 грудня 2023 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 28 грудня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця села Красник Верховинського району ВАСИЛЯ МЕДВІЙЧУКА та уродженця села Білоберізка Верховинського району ДМИТРА ДОСЯКА.
На знак скорботи за загиблими забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне