Новини

07 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
06 січня 2024
Перегляди: 82
07 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 07 січня 2024 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця селища Верховина, присілок Плай Верховинського району ЮРІЯ ШЕКЕРЯКА.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Зустріч з полеглим Героєм - ЮРІЄМ ШЕКЕРЯКОМ

Розділ Новини
06 січня 2024
Перегляди: 72
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ Верховинського району !
Завтра, 07 січня 2024 року, відбудеться зустріч з полеглим Героєм - ЮРІЄМ ШЕКЕРЯКОМ з селища Верховина.
О 12:30 год – панахида за загиблим Воїном біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.
Прохання до жителів району зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ЮРІЯ ЮРІЙОВИЧА ШЕКЕРЯКА біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами та гідно провести Захисника в останню дорогу.
Вічна пам'ять Герою!
 
 
 
 

Шановні жителі Верховинського району, дорогі земляки!

Розділ Новини
06 січня 2024
Перегляди: 56
Шановні жителі Верховинського району, дорогі земляки!
Сьогодні відзначаємо третє й завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу – свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.
Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.
Нехай свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного духовно і тілесно, змиє зневіру, додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ!
Бажаю нашим Захисникам сталевого здоров’я, витримки, сил та незламної віри! Хай Господь оберігає їх і благословляє, щоб кожен воїн повернувся до своєї родини цілим та неушкодженим!
Тож нехай з кожною краплею святої води проллється спокій в наші душі, а серця очистяться від усього недоброго і наповняться любов’ю, миром і Божою благодаттю!
З повагою
Голова Верховинської районної ради
Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: 1 особа та текст

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне