Новини

Верховинщина прощалася воїном-Захисником ТАРАСОМ

Розділ Новини
20 вересня 2023
Перегляди: 11
Верховинщина прощалася воїном-Захисником ТАРАСОМ
Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо знову втратили мужнього Захисника – Тараса Васильовича СЕМЕНЮКА уродженця села Зелене Верховинського району.
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном ТАРАСОМ.
Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
СЕМЕНЮК ТАРАС ВАСИЛЬОВИЧ 1981 р.н., 20 червня 2022 року долучився до лав Збройних Сил України, в складі механізованого відділення 47-ї окремої механізованої бригади «Магура» відстоювати незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини. Він був справжнім патріотом, чесним, завжди готовим підставити плече побратимам... Обірвалося життя Героя 12 вересня 2023 року.
У цей скорботний момент висловлюємо щирі співчуття родині Героя ТАРАСА. Нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх хто знав Його, любив та шанував.
Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який до останнього подиху захищав рідну землю та кожного з нас!

20 вересня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
19 вересня 2023
Перегляди: 45
20 вересня 2023 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 20 вересня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, уродженця села Зелене Верховинського району ТАРАСА ВАСИЛЬОВИЧА СЕМЕНЮКА.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Знову сльози, біль, сум… І знову чорна звістка про загибель Героя....

Розділ Новини
19 вересня 2023
Перегляди: 12
Знову сльози, біль, сум… І знову чорна звістка про загибель Героя....
Вже вкотре Верховинщина в жалобі за Захисником – Тарасом Васильовичем СЕМЕНЮКОМ.
Тарас залишився назавжди вірним військовій присязі, адже, беручи участь в обороні нашої Батьківщини, захищаючи кожного з нас віддав найцінніше – своє життя.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі Воїна- ТАРАСА
Зустріч з полеглим Героєм Тарасом СЕМЕНЮКОМ відбудеться завтра, 20 вересня 2023 року.
Траурний кортеж з тілом Воїна о 12:00 год вирушить з Буковецького перевалу.
О 12:30 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.
Опісля - траурна колона вирушить з Верховини до будинку Героя в с.Зелене.
Прохання до всіх жителів Верховинського району зустріти живим коридором з квітами та лампадками спочилого Воїном і віддати належну шану Герою.
Вічна пам’ять і слава українському воїну-Герою, який мужньо захищав Батьківщину та кожного з нас!
Слава Україні!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне