Новини

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Розділ Новини
21 березня 2021
Перегляди: 31
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
 
Щиро вітаю Вас з професійним святом. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу громади. Адже це – благоустрій і затишок населених пунктів, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні комунальні послуги.

Заходи до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Розділ Новини
19 березня 2021
Перегляди: 29
Сьогодні,19 березня голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у заходах з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Голова районної ради Юрій Філипчук, спільно з головою райдержадміністрації Василем Бровчуком, заступником голови селищної ради Ярославом Кікінчуком привітали працівників Верховинського комбінату комунальних підприємств, Верховинського водопровідно-каналізаційного підприємства та вручили Грамоти за багаторічну сумлінну працю, відповідальність, своєчасне виконання службових обов’язків та професійну майстерність.

Проведено шосту сесію Верховинської районної ради восьмого демократичного скликання.

Розділ Новини
19 березня 2021
Перегляди: 28
Сьогодні 19 березня 2021 року проведено шосту сесію Верховинської районної ради восьмого демократичного скликання. Перед початком роботи настоятель церкви УПЦ КП «Пресвятої Трійці» села Верхній Ясенів отець Михайло Гергелюк виголосив Молитву "Отче наш" за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі