Новини

Шановні добровольці !

Розділ Новини
14 березня 2024
Перегляди: 14
Шановні добровольці !
Щиро вітаю Вас із Днем українського добровольця.
Ви – приклад для наслідування усіх українців. Ви першими за покликом душі та серця стали на захист своєї країни. Ви – справжні Герої, лицарі духу, добра та відданості.
Не заради орденів, а за покликом сердець взялися за зброю, коли над Україною нависла смертельна загроза.
Сьогодні добровольці на передовій повномасштабної війни. Стоять на смерть заради перемоги над рашистським агресором.
По всьому фронту від Дніпра до Сіверського Донця знову звучить старе козацьке гасло добровольців: «Душу – Богові, життя – Вітчизні, честь – нікому!». Новітні козаки обороняють старі козацькі фортеці Українського Донбасу - Бахмут та Лиман. Зупинили ворога та звільняють святе для кожного - Український Запорізький край.
Українські добровольці – це сила нескореної нації.
Дякую усім добровольцям.
Вдячний тим, хто були у перших рядах Героїв-добровольців у 2014 році. Хто, у 2022 році знову добровольцями пішли у військкомати. Хто став залізним стержнем полку «Азов» та Добровольчого Українського Корпусу. Хто поповнив ряди підрозділів Територіальної оборони.
Пишаюся працею добровольців-волонтерів, які допомагали і допомагають нашим воїнам.
Вклоняюся перед вашою мужністю.
Вічна пам'ять та Царство Небесне загиблим Героям. Вони золотими літерами вписали свої імена в історію України.
Зі святом Вас, Герої! Міцного здоров’я, лицарської звитяги і Господнього захисту!
Миру всім нам після перемоги над московським злом!
Слава Україні!
Слава Добровольцям!
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст

10 березня — День Державного Гімну України

Розділ Новини
10 березня 2024
Перегляди: 21
10 березня — День Державного Гімну України
Державний Гімн України – один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Його офіційна музична редакція була ухвалена Верховною Радою 15 січня 1992 року, а текст гімну затверджено Законом України «Про Державний Гімн України» 6 березня 2003 року. Вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна» в 1865 році в Перемишлі (Польща). Ним завершили концерт, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.
Зараз, коли нові герої воюють за територіальну цілісність нашої країни, Гімн має особливе значення для всіх і є тою духовною ланкою, що єднає нас із попередніми поколіннями борців за свободу. Він гучно звучить у деокупованих містах та селах. Та гордо славитиме нашу Перемогу.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці!
На зображенні може бути: текст

«Кобзар» Тараса Григоровича став національною «Біблією» українців

Розділ Новини
09 березня 2024
Перегляди: 16
9 березня вся Україна відзначає 210-річницю з дня народження великого сина України, українського Пророка Тараса Григоровича Шевченка.
День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд – 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями – 47 років життя, яке стало славою і гордістю української нації.
А «Кобзар» Тараса Григоровича став національною «Біблією» українців.
Великий Тарас зробив все можливе для того, щоб українці утвердилися як велика сильна нація. Як говорив про нього закатований у московських таборах Остап Вишня: «Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю».
Саме Шевченко пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти московської імперії. Він попереджав, що Україну чекає тяжка війна з російським агресором. Що росія є споконвічним ворогом України, яка завжди буде протидіяти нашому святому праву вільно жити на своїй Богом даній землі.
Шевченко не лише попереджав, він дав нам всім дороговказ порятунку від московської імперії. Він вказав, як нам треба діяти, щоб вистояти, щоб зберегти націю, зберегти державу – БОРОТИСЯ.
«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», - головний заповіт Тараса Григоровича для сучасної України.
Сьогодні вся українська «Тарасова» нація об’єдналася для боротьби з московським ворогом. Ми всі розуміємо, що головне завдання нашого покоління – виконати заповіт Шевченка – з Божою допомогою знищити російське зло.
Слава Україні!
На зображенні може бути: 1 особа

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне