Новини

Розпорядження про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад

Розділ Новини
19 листопада 2019
Перегляди: 439


УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______________________________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від ____19 листопада__ 2019р №__185-р__

селище Верховина

 

Про проведення конкурсів на заміщення

вакантних посад головного лікаря

Комунального некомерційного підприємства

«Верховинський центр первинної

медико-санітарної допомоги», головного

лікаря (директора) комунального

некомерційного підприємства «Комунальне

некомерційне підприємство «Яблуницька

амбулаторія загальної практики сімейної

медицини»та формування конкурсної комісії

для проведення конкурсів

 

Відповідно до Кодексу Законів про працю України, статті 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішень Верховинської районної ради від 05.03.2015 року «Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району», від 15.07.2015 року «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району» та у зв’язку із наявністю вакантних посад головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги», головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини»:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  2. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини».
  3. Розпочати формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад п.1 та п.2 даного розпорядження:

3.1. Розпочати прийом пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії 19.11.2019 року та завершити 03.12.2019 року;

Оголошення

Розділ Новини
19 листопада 2019
Перегляди: 2

21 листопада о 14.00 год. біля Стели Героїв Небесної Сотні відбудуться заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.

Священнослужителі відправлять панахиду за полеглими Героями та відбудеться громадське віче, яке супроводжуватиметься патріотичними віршами та піснями.

Запрошуємо жителів району вшанувати загиблих Героїв і захисників України та прийти з квітами та лампадками.

Світлина від Верховинська районна рада.
 
 

Шановні студенти Верховинщини!

Розділ Новини
15 листопада 2019
Перегляди: 3

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої держави.

Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Саме студентська молодь – надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.

В цей день бажаємо вам здоров'я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх починаннях! Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості, здійснення усіх мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця завжди будуть сповнені святковим настроєм і радістю!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Світлина від Верховинська районна рада.
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне