Новини

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Розділ Новини
06 грудня 2021
Перегляди: 2
Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!
Відвага, хоробрість, мужність, неймовірний патріотизм та невтомна жага до перемоги – усе це сьогодні про наших славних захисників. День Збройних сил України, який щорічно відзначають 6 грудня, зараз набув особливого змісту. Українці усвідомили справжнє значення і цінність поняття «воїн» – це справжній Герой, надійний захисник, патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність – не порожній звук. Хлопці довели, що українська армія сильна духом, має надійний тил і готова боронити свою державу до останку.
Висловлюю щиру вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.
Нехай і надалі у вашій нелегкій, але такій необхідній Україні службі, ніколи не вичерпується сила духу, відданість народу, енергія для досягнень і перемог .
Бажаю вам Божого Благословення, здоров’я, сімейного щастя. Нехай ваші рідні і близькі будуть для вас надійним тилом і допомогою в службі.
З повагою,
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Розділ Новини
05 грудня 2021
Перегляди: 1
Дорогі волонтери та небайдужі люди!
Від усього серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!
Ні для кого не секрет, що волонтери – це люди, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які піклуючись про щастя іншого, знаходить своє власне. Вони займаються діяльністю на користь суспільства, охоплюють своєю діяльністю різні сфери життя, мають активну життєву позицію, зацікавлені у допомозі іншим та бажають змінити все на краще. Це відкриті і добрі люди, для яких доброчинність – невід’ємна частина їх життя.
Сьогодні для нашої країни волонтерство, як ніколи, є важливим, і в останні роки набуло неабиякого розвитку. Велику роботу волонтери проводять по спасінню людського життя, надають посильну допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Саме волонтери допомагали вистояти Майдану, а з початком російської агресії розгорнули широкомасштабну програму підтримки українських захисників.
Дуже приємно, що жителі нашого району не залишаються осторонь проблем людей, які потребують допомоги. Певен, кожен винуватець свята вніс часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям, людям похилого віку, інвалідам, хворим, всім, хто опинився в складному становищі і потребував допомоги. Тому сьогоднішнє свято об’єднує всіх нас, надихає і дає надію.
Бажаю всім родинам щастя, міцного здоров’я, достатку, миру, добра і невичерпної енергії. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ прямує до перемоги!
З повагою.
Голова районної ради Юрій Філипчук
 
 

Забезпечення готовності в районі до зимового періоду

Розділ Новини
03 грудня 2021
Перегляди: 13
Сьогодні голова районної ради Юрій Філипук взяв участь у нараді, у голови райдержадміністрації Василя Бровчука за участю керівників відповідних служб, селищного і сільських голів щодо забезпечення готовності в районі до зимового періоду, сталої роботи транспортної інфраструктури, систем енергопостачання, зв'язку, а також інших систем житлово-комунального господарства, медичних установ та об'єктів соціальної сфери - основне завдання органів місцевого самоврядування і виконавчої влади.
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне