Новини

спортінвентар та інформаційні буклети для Красноїльського ліцею

Розділ Новини
21 жовтня 2021
Перегляди: 1
Голова районної ради Юрій Філипчук вручив для Красноїльського ліцею Верховинської селищної ради спортінвентар та інформаційні буклети, згідно рішення Івано-Франківської обласної ради спрямовано кошти районному бюджету на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Верховинському районі для розвитку спортивної інфраструктури району, за підсумками ІХ обласної спартакіади.
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні

доброчинність для людей похилого віку

Розділ Новини
15 жовтня 2021
Перегляди: 15
Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці голова районної ради Юрій Філипчук та депутат Верховинської селищної ради Андрій Сухарчук відвідали територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) в селі Красноїлля Верховинського району. Юрій Філипчук, Андрій Сухарчук зауважили, що доброчинність завжди була традицією для українців, де вручили необхідні продукти харчування для жителів цього закладу та подякували працівникам за нелегку та віддану працю .
 
 
 
 
 
 

Товариська зустріч керівницва Верховинського та Свалявського районів

Розділ Новини
15 жовтня 2021
Перегляди: 10
Вчора, 14 жовтня, відбулася зустріч із керівництвом Верховинського району та керівництвом і депутатським корпусом Свалявського району Закарпатської області щодо історично-культурного розвитку, туризму, збереження традицій та побуту на Гуцульщині. Відрадно, співпала із відзначенням Дня захисника і захисниць України, 79-ї річниці УПА та Дня козацтва, великого християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Гості мали нагоду відвідати Меморіальний музей Петра Шекерика-Доникового, урочисті заходи у Верховині, які відбувались біля пам’ятних знаків воїнам УПА та АТО/ООС ,які загинули за незалежність України.
Під час зустрічі з місцевими педагогами, серед іншого, обговорили ефективність застосування інноваційних технологій для формування творчого потенціалу освітян. Жваво дискутували присутні проблемні питання сучасної освіти, які стосуються новітніх освітніх технологій та методик викладання, особливості організації дистанційного навчання в умовах карантину, у зв’язку з пандемією СОVID-19.
Далі переїхали до с.Криворівня, де розташований літературно-меморіальний музей Івана Франка. Тут, у будинку гуцульського різбяра, якому понад сто років, в трьох кімнатах діє експозиція. Адже відомо, що з 1906 по 1914 роки видатний український письменник, громадський і культурний діяч Іван Франко жив і творив у Криворівні, яка була місцем відпочинку і творчої праці багатьох тодішніх діячів культури, літератури та мистецтва.
Пізнавальна екскурсія історичними місцями Верховинщини, які розширили кругозір, духовно надихнули, а головне – дали відчути незабутні емоції від дружного спілкування та відвідин пам'ятних місць, пам'яток історії та культури чарівної Гуцульщини.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне