Новини

20 квітня в Україні та світі відзначається День вдячності волонтерам

Розділ Новини
20 квітня 2024
Перегляди: 9
20 квітня в Україні та світі відзначається День вдячності волонтерам.
У цей день висловлюю вдячність усім, хто знайшов у собі силу та відвагу робити добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.
В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення.
Зокрема і Верховинські волонтери завжди підтримують Збройні Сили України. Висловлюю вдячність за те, що вони знаходять необхідну техніку, речі першої необхідності та підтримують моральний дух бійців.
Під час складних випробувань війною всі згуртувались і продемонстрували усьому світові потужну силу, яка здатна допомагати та вирішувати надскладні завдання і протистояти викликам аби наблизити Перемогу.
Дякую кожному, хто допомагає нашим захисникам.
Слава Україні!

Засідання творчого клубу "Гуцульська скриня"

Розділ Новини
16 квітня 2024
Перегляди: 699
Засідання творчого клубу "Гуцульська скриня"
Проведено засідання творчого клубу "Гуцульська скриня", що працює при товаристві "Гуцульщина"в м.Івано-Франківську, у Верховині, в рамках відзначення 600-річчя селища Верховина за участю депутата Івано Франківської обласної ради, заступника голови Всеукраїнського товариства "Гуцульщини " Мирослави Корнелюк, голови районної державної адміністрації- начальника районної військової адміністрації Василя Бровчука, голови районної ради Юрія Філипчука, духовенства та запрошених.
Дякуємо нашим захисникам, що маємо змогу в такий важкий час для України, проводити такі зустрічі, доповнювати "скриню" творчими доробками майстрів, збагачувати та примножувати духовну культуру гуцулів...

Відкрито меморіальну дошку воїну - МИКОЛІ БУДЗАНОВИЧУ у селі Бистрець Верховинського району

Розділ Новини
11 квітня 2024
Перегляди: 21
Відкрито меморіальну дошку воїну - МИКОЛІ БУДЗАНОВИЧУ у селі Бистрець Верховинського району
10 квітня 2024 року, на фасаді Бистрецької гімназії відбулось відкриття меморіальної дошки Воїну України БУДЗАНОВИЧУ МИКОЛІ МИКОЛАЙОВИЧУ. У цей день, Миколі БУДЗАНОВИЧУ мало б виповнитись 50 років…
Микола БУДЗАНОВИЧ був гранатометником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А4267. Загинув 28 червня 2023 року під час танкового обстрілу в Бахмутському районі Донецької області, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Герой Микола БУДЗАНОВИЧ нагороджений медаллю Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину» (посмертно), орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно).
Віддати честь та шану Герою прийшли рідні, близькі та друзі, представники влади, духовенство, побратими, педагоги та учні рідної школи та жителі громади.
Нам потрібно памʼятати героїчні вчинки наших Воїнів, продовжувати виголошувати щоденну молитву за всіх загиблих та підтримувати і допомагати нашим Героям, які продовжують боротися за нашу свободу. Немає слів аби висловити словами біль від втрати Героїв, які ціною власного життя, відстоюють мирне життя для нашої країни.
Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині Іванні та донечкам – Анні та Катрусі.
Настоятелі храму Успіння Святої праведної Анни с.Бистрець отець Віктор Шица та храму Пресвятої Тройці с. Ільці отець Дмитро Михавків відслужили поминальний молебень за загиблим Героєм та освятили пам’ятний знак на фасаді рідної школи Героя.
На завершення заходу присутні схилили свої голови перед світлою пам’яттю Героя та поклали квіти і лампадки до меморіальної дошки Героя Миколи БУДЗАНОВИЧА.
Вічна і світла пам’ять Герою МИКОЛІ!
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне