Новини

Шановні жителі Верховинського району !

Розділ Новини
23 серпня 2021
Перегляди: 23

Шановні жителі Верховинського району !

День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні.

30 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини.

День Незалежності, без сумніву, – це найвеличніший день для нашої країни.

Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто бажаю вам, шановні Верховинці, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окриляє вас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави. 

Зі святом!

З Днем Незалежності України!

З повагою,

голова Верховинської районної ради                  Юрій Філипчук     

З Днем державного прапора!

Розділ Новини
23 серпня 2021
Перегляди: 13
З Днем державного прапора!
Сьогодні після підняття Державного прапора України в селищі Верховина біля Стелли «Небесна Сотня» та пам’ятника Українській Державності піднято Державний прапор України на горі Швейково.
Освятили національний символ України – Державний прапор священники ПЦУ Отці Юрій Стефлюк та Ігор Рибенчук.
З вітальними словами до присутніх з нагоди освячення та підняття Державного прапора звернулись керівники району: голова районної ради Юрій Філипчук , голова райдержадміністрації Василь Бровчук, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк.
 
 
 
 
 
 

Урочистості Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Розділ Новини
23 серпня 2021
Перегляди: 13
22 серпня з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбулись урочистості та святковий концерт в Будинку культури с.Білоберізка.
Голова районної ради Юрій Філипчук та голова районної державної адміністрації взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня прапора України та 30-річниці Дня незалежності в селі Білоберізка, яке розпочато з виконання Державного Гімну України.
Священнослужителі спільно з громадою та гостями помолилися за рідний народ та Україну, відслуживши подячний молебень. Юрій Філипчук та Василь Бровчук привітали присутніх із Днем прапора та Днем незалежності та наголосили, що День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Голова районної ради Юрій Філипчук та голова райдержадміністрації Василь Бровчук вручили медаль «За заслуги перед Верховинщиною» Білоберізькому сільському голові Дмитру Іванюку та спільні Грамоти: Галині Дмитроняк, Роману Бельмезі, Петру Данильчику за вагомий внесок у розбудову незалежної Української держави, високий професіоналізм, відданість справі розвитку і зміцнення Білоберізької громади.
Найкращі мистецькі колективи, а також окремі виконавці подарували присутнім святковий концерт та створили чудовий святковий настрій.
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне