Новини

Співпраця та перспектива розвитку громади

Розділ Новини
13 серпня 2021
Перегляди: 37

Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у робочій зустрічі з депутатом Івано-Франківської обласної ради Віталієм Гондураком та головою Зеленської сільської ради Володимиром Феркаляком. Під час зустрічі обговорювались питання ремонту доріг та берегоукріплення, підготовка освітніх закладів до нового навчального року, придбання спортінвентарю та створення в селі Зелене відділу пожежної охорони.

 

Шановні працівники ветеринарної медицини Верховинського району!

Розділ Новини
08 серпня 2021
Перегляди: 35
Шановні працівники ветеринарної медицини Верховинського району!
Щорічно, у другу неділю серпня відзначається День працівників ветеринарної медицини в Україні, мета якого відзначити вагомий внесок працівників ветеринарної медицини у забезпеченні ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля.
Професія, якій ви присвятили своє життя, – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.
Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність.
Нехай добро і злагода завжди панують у Вашій оселі!
Зичу Вам, Вашим рідним і близьким родинного затишку, надії на щасливе майбутнє, прихильності долі і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!
З повагою,голова районної ради
Юрій Філипчук
На зображенні може бути: квітка та текст

VІІ Всеукраїнська Проща на місці з’явлення Матері Божої на полонині Гаджина

Розділ Новини
07 серпня 2021
Перегляди: 46
VІІ Всеукраїнська Проща на місці з’явлення Матері Божої на полонині Гаджина
06 серпня, в день пам’яті святих священномучеників благовірних князів Бориса та Гліба, біля Довбушевої криниці в урочищі Ґаджина села Бистрець відбулася VІІ Всеукраїнська Проща, загально-єпархіальне паломництво, у якому взяли участь Владика Коломийський і Косівський Юліан, священнослужителі району, народний депутат України Олена Вінтоняк, голова районної ради Юрій Філипчук, голова райдержадміністрації Василь Бровчук, сільський голова села Зелене Володимир Феркаляк та прочани.
Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан разом із священнослужителями Верховинського району відправили біля спорудженої каплиці - Архієрейську Божественну Літургію, а після звершив таїнство освячення води у Довбушевій криниці. Владика Юліан розповів про Господнє чудо, яке сталося в урочищі Ґаджина села Бистрець біля Довбушевої криниці багато років тому. Церква Христова – це ми. Ми є носії Віри, Церкви і Любові. Усі, хто піднявся високо в гори і прийшов до цього святого місця, належить не лише до покликаних, але й до вибраних християн. Дякуємо Господові, що ми усі разом, маємо можливість об’єднатися у Господній молитві на верховинській землі.
Після Архієрейської Божественної Літургії керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Владика Юліан спільно з священиками та представниками влади відвідали церкву Успіння Святої Анни в с. Бистрець.
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне