Новини

VІІ Всеукраїнська Проща на місці з’явлення Матері Божої на полонині Гаджина

Розділ Новини
07 серпня 2021
Перегляди: 46
VІІ Всеукраїнська Проща на місці з’явлення Матері Божої на полонині Гаджина
06 серпня, в день пам’яті святих священномучеників благовірних князів Бориса та Гліба, біля Довбушевої криниці в урочищі Ґаджина села Бистрець відбулася VІІ Всеукраїнська Проща, загально-єпархіальне паломництво, у якому взяли участь Владика Коломийський і Косівський Юліан, священнослужителі району, народний депутат України Олена Вінтоняк, голова районної ради Юрій Філипчук, голова райдержадміністрації Василь Бровчук, сільський голова села Зелене Володимир Феркаляк та прочани.
Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан разом із священнослужителями Верховинського району відправили біля спорудженої каплиці - Архієрейську Божественну Літургію, а після звершив таїнство освячення води у Довбушевій криниці. Владика Юліан розповів про Господнє чудо, яке сталося в урочищі Ґаджина села Бистрець біля Довбушевої криниці багато років тому. Церква Христова – це ми. Ми є носії Віри, Церкви і Любові. Усі, хто піднявся високо в гори і прийшов до цього святого місця, належить не лише до покликаних, але й до вибраних християн. Дякуємо Господові, що ми усі разом, маємо можливість об’єднатися у Господній молитві на верховинській землі.
Після Архієрейської Божественної Літургії керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Владика Юліан спільно з священиками та представниками влади відвідали церкву Успіння Святої Анни в с. Бистрець.
 
 
 
 
 
 
 

Допомогти пільговій категорії населення та учасникам АТО зводити власне житло.

Розділ Новини
05 серпня 2021
Перегляди: 37
Допомогти пільговій категорії населення та учасникам АТО зводити власне житло.
Сьогодні проведено чергове засідання тимчасової комісії з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільгових категорій населення, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. На засіданні комісії розглянуто заяви громадян Верховинського району, в тому числі й учасників АТО, які надійшли до районної ради. Комісія рекомендувала керівникам державних підприємств «Верховинське лісове господарство», «Гринявське лісове господарство», а також Верховинському районному лісгоспу виділити будівельний ліс вищевказаній категорії населення за пільговими цінами.
На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні

У Верховині відкрито музей Криївку - УПА

Розділ Новини
04 серпня 2021
Перегляди: 97
У Верховині відкрито музей Криївку - УПА у підвалі, який побудований більше 100 років тому, про історію ОУН - УПА, людей, які знані у нашому районі та області і захищали рідну землю. Духовенство району Юрій Стефлюк, Іван Рибарук освятили та благословили музей. Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у відкритті даного закладу та подякував організаторам.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне