Новини

10 березня — День Державного Гімну України

Розділ Новини
10 березня 2024
Перегляди: 26
10 березня — День Державного Гімну України
Державний Гімн України – один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом. Його офіційна музична редакція була ухвалена Верховною Радою 15 січня 1992 року, а текст гімну затверджено Законом України «Про Державний Гімн України» 6 березня 2003 року. Вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна» в 1865 році в Перемишлі (Польща). Ним завершили концерт, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.
Зараз, коли нові герої воюють за територіальну цілісність нашої країни, Гімн має особливе значення для всіх і є тою духовною ланкою, що єднає нас із попередніми поколіннями борців за свободу. Він гучно звучить у деокупованих містах та селах. Та гордо славитиме нашу Перемогу.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці!
На зображенні може бути: текст

«Кобзар» Тараса Григоровича став національною «Біблією» українців

Розділ Новини
09 березня 2024
Перегляди: 36
9 березня вся Україна відзначає 210-річницю з дня народження великого сина України, українського Пророка Тараса Григоровича Шевченка.
День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд – 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями – 47 років життя, яке стало славою і гордістю української нації.
А «Кобзар» Тараса Григоровича став національною «Біблією» українців.
Великий Тарас зробив все можливе для того, щоб українці утвердилися як велика сильна нація. Як говорив про нього закатований у московських таборах Остап Вишня: «Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю».
Саме Шевченко пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти московської імперії. Він попереджав, що Україну чекає тяжка війна з російським агресором. Що росія є споконвічним ворогом України, яка завжди буде протидіяти нашому святому праву вільно жити на своїй Богом даній землі.
Шевченко не лише попереджав, він дав нам всім дороговказ порятунку від московської імперії. Він вказав, як нам треба діяти, щоб вистояти, щоб зберегти націю, зберегти державу – БОРОТИСЯ.
«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», - головний заповіт Тараса Григоровича для сучасної України.
Сьогодні вся українська «Тарасова» нація об’єдналася для боротьби з московським ворогом. Ми всі розуміємо, що головне завдання нашого покоління – виконати заповіт Шевченка – з Божою допомогою знищити російське зло.
Слава Україні!
На зображенні може бути: 1 особа

Позачергова 28 сесія районної ради

Розділ Новини
08 березня 2024
Перегляди: 15
Позачергова 28 сесія районної ради
Сьогодні, 08 березня відбулося позачергове засідання 28 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - присутні виголосили молитву «Отче наш» вшанувати молитвою депутата районної ради АНДРІЯ ЗЕЛЕНЧУКА та за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також на добру працю.
В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів районної ради, а також голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, директор радіомовлення «Вісті Верховини» Леся Клим, Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк.
До порядку денного позачергового засідання районної ради внесено на розгляд депутатів два питання. Депутати схвалити звернення районної ради до голови Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Бубена О.О. та Генерального директора ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Чернявського М. О., голови Івано-Франківської обласної ради Сича О.М., Голови НКРЕКП Тарасюка В.В. щодо скасування вимоги про організацію комерційного обліку електроенергії для приватних садиб, власники яких займаються зеленим туризмом. А також внесли зміни до переліку підприємств та об’єктів, які належать до районної комунальної власності
По даних питаннях прийняті відповідні рішення.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне