Новини

Святкування Дня села Кривопілля

Розділ Новини
03 серпня 2021
Перегляди: 47
Голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук взяли участь у святкуванні Дня села Кривопілля, яке розпочалося з Архієрейської Божественної Літургії у Церкві Святого пророка Іллі Владикою Юліаном, єпископом Коломийським і Косівським. Після урочистих привітань кривопільської громади керівництвом району розпочалася концертна програма.
 
 
 
 
 
 

Духовна діяльність, популяризація та збереження традицій на території Гуцульського краю

Розділ Новини
02 серпня 2021
Перегляди: 24

Голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, заступник Верховинського селищного голови Ярослав Кікінчук взяли участь у зустрічі з владикою Юліаном, єпископом Коломийським і Косівським та головою Товариства «Гуцульщина» Дмитром Стефлюком, на якій обговорено духовну діяльність, популяризацію та збереження традицій на території Гуцульського краю. Під час зустрічі Дмитро Стефлюк вручив Юліану - правлячому єпископу Коломийської єпархії ПЦУ медаль «За особливі заслуги перед Гуцульщиною» та провів для присутніх огляд – екскурсію «Гуцульської Світлиці», що розташоване у селищі Верховина.

Участь у роботі виїзної тимчасової контрольної комісії обласної ради

Розділ Новини
28 липня 2021
Перегляди: 39
Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у роботі виїзної тимчасової контрольної комісії обласної ради, яка проводилась у Верховинському районному лісгоспі.
Одноголосно всі члени комісії зійшлися на думці, що робота комісії своєчасна, попередньо встановлено зауваження щодо діяльності підприємства та напрацьовано пропозиції розвитку лісової галузі, працевлаштування та вирішення проблемних питань.
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне