Новини

ВЕРХОВИНЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ВІРНИМ СИНОМ УКРАЇНИ – АНДРІЄМ ЗЕЛЕНЧУКОМ

Розділ Новини
01 березня 2024
Перегляди: 29
ВЕРХОВИНЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ВІРНИМ СИНОМ УКРАЇНИ – АНДРІЄМ ЗЕЛЕНЧУКОМ
Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного молодого та мужнього Захисника, депутата Верховинської районної ради – АНДРІЯ ЗЕЛЕНЧУКА уродженця селища Верховина Верховинського району.
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном АНДІЄМ. Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
АНДРІЙ ДМИТРОВИЧ народився 08 грудня 1981 року у селищі Верховина, у 1997 році закінчив Верховинську середню школу. Навчався у Сторожинецькому лісовому технікумі за спеціальністю «лісове господарство». Проходив строкову службу з 2001 по 2003 роки. У 2003 році здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «екологія лісів та заповідних господарств». Трудову діяльність розпочав у 2003 році техніком у Верховинському районному лісгоспі. У серпні 2006 року одружився з дружиною Аллою. Згодом у подружжя народилися дві донечки Андріана та Ярина, які навчаються у Красноїльському ліцеї. У 2009 році - працював у відділі архітектури та будівництва Верховинської райдержадміністрації. У 2010 році закінчив Івано-Франківський університет нафти і газу, де здобув кваліфікацію інженера – геодезиста. Його архітектурні проєкти знайшли відображення не в одній будівлі, які будуть нагадувати про Воїна - Героя, світлу, мудру Людину.
З перших днів повномасштабної війни АНДРІЙ ЗЕЛЕНЧУК пішов до Верховинського батальйону ТРО. Згодом перевівся до військової частини А7166. АНДРІЙ був світлим, позитивним і відважним воїном та не боявся стати до лав Збройних Сил України. За добросовісну сумлінну службу був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України», відзнакою Міністра оборони «За зразкову службу», орденом «Золотий Хрест» від головнокомандувача Валерія Залужного, нагрудним знаком розвідника від командира 102 окремої бригади та численними грамотами.
Неможливо підібрати слова, які б зараз змогли заспокоїти згорьовану родину Героя. Схиляємо перед Вами голови у глибокій скорботі. Приносимо щирі співчуття матері, дружині, донечкам, сестрі та всім рідним і близьким.
Спочивай з миром, дорогий наш Герою
АНДРІЙ ЗЕЛЕНЧУК!
Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях.
Вічна пам'ять і вічна слава Герою АНДРІЮ!

01 березня 2024 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
29 лютого 2024
Перегляди: 22
01 березня 2024 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 01 березня 2024 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, жителя села Рівня Верховинського району АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА ЗЕЛЕНЧУКА.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.
Немає опису світлини.

ЗУСТРІЧ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ:

Розділ Новини
29 лютого 2024
Перегляди: 45
До уваги жителів Верховинського району
ЗУСТРІЧ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ:
завтра 1 березня 2024 року Верховинщина зустрічатиме свого Захисника - ЗЕЛЕНЧУКА АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА .
Про час зустрічі похоронного кортежу повідомимо згодом.
Просимо віддати останню шану Воїну та зустріти Героя «живим коридором» з квітами та лампадками.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне