Новини

Участь у роботі виїзної тимчасової контрольної комісії обласної ради

Розділ Новини
28 липня 2021
Перегляди: 40
Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у роботі виїзної тимчасової контрольної комісії обласної ради, яка проводилась у Верховинському районному лісгоспі.
Одноголосно всі члени комісії зійшлися на думці, що робота комісії своєчасна, попередньо встановлено зауваження щодо діяльності підприємства та напрацьовано пропозиції розвитку лісової галузі, працевлаштування та вирішення проблемних питань.
 
 

Шановні жителі Верховинського району!

Розділ Новини
28 липня 2021
Перегляди: 33
Шановні жителі Верховинського району!
Щиро вітаю вас з Днем хрещення Київської Русі та Днем світлої пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого!
Утвердження серед нашого народу християнства стало справжнім стрижнем формування духовності, виховання десятків поколінь, що гідно несли традиції народу, серед яких повага та любов до ближнього і до Бога.
Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.
У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!
З повагою,
голова районної ради Юрій Філипчук

Співпраця з депутатом обласної ради

Розділ Новини
23 липня 2021
Перегляди: 42
Сьогодні голова районної ради Юрій Філипчук зустрівся з депутатом Івано-Франківської обласної ради Гондураком Віталієм Федоровичем. Під час зустрічі обговорено та напрацьовано спільні шляхи по залученню додаткових коштів для розвитку та функціонування Верховинського району.
На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне