Новини

Шановні підприємці Верховинського району!

Розділ Новини
04 вересня 2021
Перегляди: 19

Шановні підприємці Верховинського району!

Щорічно у першу неділю вересня ми відзначаємо День підприємця. З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашого району.

Бажаю здоров'я, щастя, благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

З повагою,

Голова районної ради                                   Юрій Філипчук

 

День знань у Верховинському ліцеї

Розділ Новини
01 вересня 2021
Перегляди: 23
День знань у Верховинському ліцеї.
Святкову лінійку з нагоди Дня знань і нового навчального року розпочато з виконання Державного Гімну України, а отець Ігор Ребенчук виголосив спільну молитву.
Голова районної ради Юрій Філипчук та селищний голова Василь Мицканюк привітали педагогічний колектив, учнів, батьків зі святом. Юрій Юрійович побажав всім школярам успіхів та наполегливості у навчанні, зустріти хороших друзів і досягти омріяної мети, а вчителям – терпіння і наснаги, легкої праці. Свято першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені й веселощами, і цікавим, але важким навчанням. Урочисту лінійку супроводжували музичні виступи, привітання першокласників та майбутніх випускників. На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх, першокласники головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг, за ними всі школярі поспішили на свій перший урок.
 
 
 
 
 

З Днем знань і початком нового навчального року

Розділ Новини
31 серпня 2021
Перегляди: 25

Дорогі діти, шановні батьки та вчителі!

     Прийміть  найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року.

   Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Бажаю всім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети і  ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

   Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе та світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Бажаю вам щастя і здоров’я, невичерпної енергії та творчих здобутків. Вірю разом з вами у щасливу долю України.

   Щасти всім у новому навчальному році!

З повагою, голова  районної ради   Юрій Філипчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне