Новини

засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Розділ Новини
24 вересня 2021
Перегляди: 31
Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку провів голова райдержадміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Василь Бровчук. В роботі комісії взяли участь начальник Заболотовської дільниці Дністровського басейнового управління водних ресурсів Микола Подюк та члени комісії.
Під час засідання першочергово заслухали питання про виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Робоча зустріч про стан місцевих доріг

Розділ Новини
22 вересня 2021
Перегляди: 24
Сьогодні голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк провели робочу зустріч з в.о.директора Державного підприємства "Дороги Прикарпаття" Романом Сілецьким та начальником відділу якості, технічного контролю, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху ДП «Дороги Прикарпаття» Михайлом Павлюком.
Під час зустрічі керівники обговорили стан місцевих доріг, які знаходяться на балансі ДП «Дороги Прикарпаття» та комплекс заходів необхідний для підготовки дорожньої інфраструктури до експлуатації в зимовий період.
З виїздом в населені пункти району посадовці оглянули аварійні ділянки та об’єкти дорожньої інфраструктури на яких в зимовий період можуть бути ускладнені умови транспортного сполучення. Зокрема, оглянули окремі аварійні проблемні ділянки в с. Красник на автодорозі Ільці-Буркут,
с. Красноїлля на автодорозі Красноїлля-Замагора-Верховина та окремі ділянки в селищі Верховина на вул.Грушевського і вул.Чорновола.
За підсумками виїзду керівники обговорили шляхи реалізації ремонту найбільш зруйнованих ділянок доріг місцевого значення та автомобільних мостів.

Привітання з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу !

Розділ Новини
21 вересня 2021
Перегляди: 15
З нагоди Дня працівника лісу, яке відзначається щорічно у третю неділю вересня у державних підприємствах лісового господарства району відбулись урочистості, в яких взяли участь голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук.
Керівництво району привітали працівників ДП «Верховинське лісове господарство», ДП "Гринявське лісове господарство", Верховинського районного лісгоспу з професійним святом та побажали всім міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту та подякували працівникам лісової галузі – людям, які дійсно вболівають за свою справу, дорожать честю та гідністю носити високе звання лісівника України та висловили слова вдячності ветеранам галузі, які все своє життя присвятили лісу.
Кращих працівників відзначено спільними Грамотами за високий професіоналізм, особистий внесок в лісову галузь та з нагоди професійного свята.
 
 
 
 
 
 
 На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та люди стоять
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі