Новини

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Розділ Новини
11 вересня 2021
Перегляди: 21

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

Від щирого серця вітаю Вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке у цей олімпійський рік, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

З повагою, голова районної ради Юрій Філипчук

На зображенні може бути: текст

Шановні підприємці Верховинського району!

Розділ Новини
04 вересня 2021
Перегляди: 35

Шановні підприємці Верховинського району!

Щорічно у першу неділю вересня ми відзначаємо День підприємця. З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашого району.

Бажаю здоров'я, щастя, благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

З повагою,

Голова районної ради                                   Юрій Філипчук

 

День знань у Верховинському ліцеї

Розділ Новини
01 вересня 2021
Перегляди: 34
День знань у Верховинському ліцеї.
Святкову лінійку з нагоди Дня знань і нового навчального року розпочато з виконання Державного Гімну України, а отець Ігор Ребенчук виголосив спільну молитву.
Голова районної ради Юрій Філипчук та селищний голова Василь Мицканюк привітали педагогічний колектив, учнів, батьків зі святом. Юрій Юрійович побажав всім школярам успіхів та наполегливості у навчанні, зустріти хороших друзів і досягти омріяної мети, а вчителям – терпіння і наснаги, легкої праці. Свято першого дзвоника завжди було особливою подією для учнів, їхніх батьків, вчителів. Хтось переступає цього дня поріг школи вперше, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені й веселощами, і цікавим, але важким навчанням. Урочисту лінійку супроводжували музичні виступи, привітання першокласників та майбутніх випускників. На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх, першокласники головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг, за ними всі школярі поспішили на свій перший урок.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне