Новини

29 серпня - День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Розділ Новини
29 серпня 2021
Перегляди: 10
29 серпня - День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам'ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на цьому важкому, политому українською кров'ю шляху, що лише наприкінці ХХ ст. призвів до проголошення незалежності України і створення власної самостійної держави.
Від 2014 року уособленням захисників України стали Герої Небесної Сотні, вірні присязі військові з анексованого Кримського півострова, учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил на Сході України. Українські воїни та добровольці зруйнували міф про непереможність російської армії. Звитяга українського вояцтва під час російсько-української війни дала країні нових героїв — чоловіків та жінок української армії і силових структур, що воюють на Сході.
 
 
На зображенні може бути: текст
 

З Днем селища Верховина

Розділ Новини
28 серпня 2021
Перегляди: 15
З Днем селища Верховина.
Сьогодні, відбулось святкування Дня селища Верховина. До всіх присутніх з вітальними словами звернулись: народний депутат України Володимир Тимофійчук, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, депутат Івано-Франківської обласної ради Мирослава Корнелюк, голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, радник голови обласної адміністрації Іван Шкіндюк, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк та побажали міцного здоров’я, щастя, добра, миру та розбудови гуцульському краю. Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження. Голова районної ради Юрій Філипчук та перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук вручили спільні Грамоти за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток і з нагоди селища Верховина. Найкращі виконавці та мистецькі колективи подарували присутнім святковий концерт та створили чудовий настрій.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КП «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»

Розділ Новини
27 серпня 2021
Перегляди: 16

УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 серпня  2021р № 32-р

селище Верховина

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

КП «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро»

 

Відповідно до Кодексу Законів про працю України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішень Верховинської районної ради від 05.03.2015 року «Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району», від 15.07.2015 року «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району», та у зв’язку із наявною вакантною посадою директора комунального підприємства «Госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро»:

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі