Ваша мужність, відданість та готовність допомагати в найскладніших ситуаціях заслуговують на найвищу подяку та вдячність. Ви – справжні герої, які рятують життя та надають допомогу в найважливіший момент.
Бажаю вам міцного здоров’я, постійної підтримки від рідних та колег, а також подальших професійних досягнень у вашій благородній справі. Нехай вас завжди оточує надія та оптимізм, а ваша робота приносить лише гордість та вдячність від громадян.
Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості!
Від щирого серця вітаю з професійним святом – Днем працівника лісу!
Ліс – наше найбільше природне багатство. Збереження, примноження, раціональне використання лісових угідь – обов'язок не тільки лісівників, а й кожного громадянина України.
Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд Верховинського району лісівники вносять вагомий вклад у захист земельних угідь, забезпечують потреби району у різноманітній лісовій продукції, поліпшують стан довкілля.
Цього року День лісівника знову зустрічаємо в умовах війни та з великою вдячністю нашим військовим ЗСУ, які щодня дарують нам спокій та наближають Україну до перемоги!
В цей святковий день хочу побажати міцного здоров'я, миру та достатку. Нехай у ваших домівках панує щастя, добро і надія на краще майбутнє. Нових успіхів у праці, віри та наполегливості у досягненні поставленої мети.
Відкрито меморіальну дошку загиблому воїну – ВАСИЛЮ МАЦАП’ЯКУ
Сьогодні 14 вересня відбулося відкриття пам'ятної дошки Герою – ВАСИЛЮ МАЦАП’ЯКУ в селі Устеріки Верховинського району
Дошку встановили на фасаді Устеріківського ліцею Білоберізької сільської ради— рідної школи Захисника.
За загиблим воїном отець Василь Данильчик відслужили панахиду.
Вшанувати пам’ять мужнього бійця, патріота прийшли родина та побратими Героя, голова районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук, освітяни, колектив і учні Устеріківського ліцею, жителі та гості села.
Нехай ця меморіальна дошка нагадує кожному, хто приходить до Устеріківського ліцею, про неоціненні втрати, які ми несемо у боротьбі за незалежність України.