Новини

4 червня – День вшанування пам’яті дітей

Розділ Новини
05 червня 2023
Перегляди: 152
Війна забирає життя не лише у дорослих, а й у дітей
4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
За 9 років російсько-української війни в Україні постраждали десятки тисяч дітей. Майже одна тисяча дітей поранені, 392 дитини вважаються безвісти зниклими, тисячі дітей позбавлені дому, стали сиротами, десятки тисяч дітей примусово вивезені до росії. За цими числами стоїть біль…зруйновані цілі родини…людська свідомість не сприймає це.
Сьогодні вшановуємо пам’ять безневинних дітей, які загинули внаслідок війни росії проти України. З 2014-го року окупанти вбили 636 українських дітей - маленьких особистостей, які навіть не встигли побачити, що таке життя. На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей продовжує зростати. І фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не можливо через активні бойові дії.
Не забудемо наших маленьких янгелят – безвинних жертв російської агресії. Хай палають свічки пам’яті загиблих діток у наших серцях.

Вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Днем Святої Трійці!

Розділ Новини
04 червня 2023
Перегляди: 150
Шановні жителі Верховинського району!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Днем Святої Трійці!
У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.
Різні народні обряди супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
Тож нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
З повагою, голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Розділ Новини
01 червня 2023
Перегляди: 93

1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Всі ми родом із дитинства і про це нам щороку нагадує чудове свято радості й надії – Міжнародний День захисту дітей, яке ми відзначаємо 1 червня.

Вперше свято Міжнародного Дня захисту дітей, яке було засноване в листопаді 1949 року в столиці Франції – місті Париж під час засідання сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок, та стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє, відзначили в 51-ій країні світу 1 червня 1950 року.

Цьогоріч ми та наші діти зустрічаємо його в умовах війни, коли багато дітей через напад російського агресора на нашу вільну країну стали сиротами, позбулися будинку або покинули рідну домівку через бойові дії.

Дорогі діти!

Ви – наше майбутнє, зміст нашого життя, надія й віра в день завтрашній. І так хочеться, щоби ваше дитинство та юність, аби ваші подальші життєві дороги були світлими та безхмарними.

Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

В цей день особливу увагу хочу звернути на дітей наших Захисників та Захисниць, які чекають їх вдома та переживають цю розлуку. Діти, ваші татусі та мами – Герої, пишайтеся ними. Вони гордість нашої громади, нашої країни.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, Вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми, а ми, дорослі, будемо робити все для того, щоб ви не знали лиха та страждань, аби все, чого прагнете, про що мрієте, – здійснилось.

З повагою

Голова районної ради  Юрій ФІЛИПЧУК

Привітання голови Дністровської районної ради Олександра ЯНЧАКА з  Міжнародним днем захисту дітей – ПІВНІЧНО-БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне