Новини

Захід-патріотична виставка «Ангели на сторожі миру»

Розділ Новини
23 травня 2023
Перегляди: 2599
У День пам‘яті Героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави у Верховині відбувся захід-патріотична виставка «Ангели на сторожі миру»
У відкритті виставки «Ангели миру і нашої перемоги» взяли участь керівники району та громади, педагоги Верховинської громади, учнівська молодь і громадськість.
Заклади освіти представили свої роботи на виставці (які учні зробили власноруч) та організували благодійний ярмарок.
Всі вилучені кошти спрямують на потреби ЗСУ.
Організатором даного заходу є відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради.
У кінці виставки всі учасники заходу отримали нагороди, подяки та солодкі подарунки.
Ми щиро віримо, що на нашій рідній землі, освяченій кров‘ю наших Героїв, знову запанує МИР і злагода!
Слава Україні!
Героям Слава!

23 травня - День Героїв України

Розділ Новини
23 травня 2023
Перегляди: 297

23 травня - День Героїв України

День Героїв встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.

День Героїв присвятили передусім лицарям Русі-України, козакам Гетьманської Доби, гайдамакам, опришкам, січовим стрільцям, воїнам Армії УНР, ОУН, УПА, героям Небесної сотні та військовим ЗСУ, які зараз віддають свої життя у повномасштабній російсько-українській війні за свободу України.

Низько схиляємо голови та вшановуємо пам'ять героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу України.

Тож нехай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

У Верховині відкрили алею слави Героїв Верховинщини

Розділ Новини
22 травня 2023
Перегляди: 406
У Верховині відкрили алею слави Героїв Верховинщини
У переддень Дня Героїв, сьогодні 22 травня біля Стели Героїв Небесної Сотні відкрили алею слави Героїв з Верховинського району, які віддали життя за Україну протягом 9 років війни росії проти України.
У заході взяли участь родини загиблих Героїв, керівник апарату обласної державної адміністрації Ярослав Дем´янчук, начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець, голова районної державної адміністрації- начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук, голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк, голова Білоберізької сільської ради Дмитро Іванюк, голова Зеленської сільської ради Володимир Феркаляк, начальник Верховинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Россіп, керівники установ та організацій району, сільські старости, місцеві жителі.
Священнослужителі району відправили панахиду за загиблими Героями України, виголосили спільну молитву та освятили банери на яких увіковічнена пам'ять про наших полеглих мужніх воїнів.
В рамках заходу за сумлінну службу у Збройних Силах України, вірність військовій присязі, особисту мужність, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цінності України при відсічі збройної агресії російської федерації, нагородили відзнакою Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно) 21 загиблого Героя з району. Відзнаки вручили родинам полеглих військовослужбовців.
Подвиги наших захисників у наших серцях назавжди.
Всі хто сьогодні обрав цей важкий шлях-військові, волонтери, медики- назавжди закарбовані в нашій історії як Герої.
Слава Україні
Слава її Героям!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне