Сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного молодого та мужнього Захисника

Опубліковано 24 травня 2023

ВЕРХОВИНЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного молодого та мужнього Захисника – ІВАНА ШАЙВАРОВСЬКОГО уродженця с.Красноїлля Верховинського району.

Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном ІВАНОМ.

Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.

З перших днів повномасштабної війни ІВАН ШАЙВАРОВСЬКИЙ пішов добровольцем до лав ЗСУ ставши на захист цілісності нашої держави. Іван був світлим, позитивним і відважним воїном та не боявся стати до лав Збройних Сил України.

Неможливо підібрати слова, які б зараз змогли заспокоїти згорьовану родину Героя. Схиляємо перед Вами голови у глибокій скорботі. Приносимо щирі співчуття матері, батькові та всій родині.

Спочивай з миром, дорогий наш Герою ІВАН ШАЙВАРОВСЬКИЙ.

Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою.