Зустріч з полеглими Героями

Опубліковано 27 грудня 2023
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!
Завтра, 28 грудня 2023 року, відбудеться зустріч з полеглими Героями - МЕДВІЙЧУКОМ ВАСИЛЕМ з с.Красник та ДОСЯКОМ ДМИТРОМ з с.Білоберізка.
Траурний кортеж з тілом Захисника ВАСИЛЯ МЕДВІЙЧУКА о 12:00 год вирушить з Буковецького перевалу.
Кортеж з тілом Захисника ДМИТРА ДОСЯКА о 12:00 год вирушить з Кривопільського перевалу.
О 12:30 год – панахида за загиблими Воїнами біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.
Прохання до жителів району зустріти траурні кортежі з тілами Героїв України МЕДВІЙЧУКА ВАСИЛЯ та ДОСЯКА ДМИТРА біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами та гідно провести Захисників в останню дорогу.
Вічна пам'ять Героям!