Про скликання двадцять сьомої сесії районної ради

Опубліковано 05 лютого 2024

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 05 лютого 2024 року № 5-р

Про скликання двадцять сьомої

сесії районної ради

VІІІ демократичного скликання

На підставі статей 46, 55, пункту 2 статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати двадцять сьому сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 15 лютого 2024 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:

-  Звіт голови районної ради.

• Звіт голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації про виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2023 рік.
  • Про підсумки виконання районного бюджету за 2023 рік.
  • Про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації у 2024 році.
  • Про результати роботи комунального підприємства «Верховинський комбінат комунальних підприємств» за 2023 рік та про організацію роботи зі збору та вивезення твердих побутових відходів та надання населенню і суб’єктам підприємницької діяльності інших послуг.
  • Інформація Косівської окружної прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району протягом 2023 року.
  • Різне.
  1. На сесію районної ради запросити: голову районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, першого заступника голови РДА, начальників відділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, представників ЗМІ.

Голова районної ради                                                         Юрій ФІЛИПЧУК