Робоча зустріч з науковцями

Опубліковано 10 лютого 2024
Перегляди: 117
На початку лютого, голова Верховинської районної ради Юрій Філипчук зустрівся з представниками Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Олександром Семеновим, доцентом кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Наталією Семеновою, доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри економіки і торгівлі Оленою Павловою, а також доктором економічних наук, професором, професором кафедри економіки і торгівлі Костянтином Павловим.
Обговорили зміст нових освітньо-професійних програм "Економіка та безпека бізнесу", а також "Підприємництво, торгівля та організація бізнесу".
В процесі зустрічі з головою Верховинської районної ради було відзначено високий рівень актуальності, особливість та необхідність реалізації зазначених освітніх програм в різних регіонах України, зокрема на її Західних територіях, з огляду на постійне підвищення кількості тимчасово переміщеного населення, а також релокації бізнесових структур.
У свою чергу Юрій Філипчук розповів про високий рівень ефективності реалізації волонтерської політики та активну громадянську позицію населення Верховинського району. Запропонував відобразити зазначений важливий напрям при підготовці бакалаврів та магістрів з економіки, підприємництва та торгівлі у Волинському національному університету імені Лесі Українки.
 
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне