Верховинщина зустріла своїх чемпіонів

Опубліковано 13 лютого 2024
Верховинщина  зустріла своїх чемпіонів
Переможця етапу Кубка Європи зі снобордингу Михайла ХАРУКА та рекордсмена України у стрибках з трампліна, майстра спорту України міжнародного класу, учасника Олімпійських Ігор Євгена МАРУСЯКА.
12 лютого у Верховині відбувся захід приурочений нагородженню спортсменів –верховинців за високі досягнення та численні здобутки на світовій спортивній арені у зимових видах спорту. Спортсмени враховуючи щільний графік змагань та тренуваннь все ж таки змогли виділити час і завітати до рідного гуцульського краю!
Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки спортсменам вручали народна депутатка України Олена Вінтоняк, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, за участі обласних депутатів, представників районної та селищної влади, майстрів спорту, тренерів, учнівської молоді.
Щиро вітаємо спортсменів з потужними виступами на світових змаганнях, бажаємо найвищих нагород та вагомих здобутків. Миру і перемоги!
Пишаємося нашими спортсменами. Бажаємо подальших спортивних успіхів та перемог і вболіваємо за наш спортивний фронт!
Слава Україні!
Досягнення у зимовий видах спорту Верховинців:
🔰Харук Михайло (сноуборд)
- чемпіон світу серед юніорів 2019 року;
- чемпіон всесвітньої універсіади в м. Лейк – Плесід (Америка);
- 3-разовий переможець Кубку Європи;
- 9-разовий чемпіон України.
🔰Марусяк Євген (стрибки на лижах з трампліну)
- переможець континентального Кубку 2023 року;
- 6-разовий чемпіон України;
- рекордсмен України за дальністю польоту на лижах (213,5 метрів).