Сумна звістка сколихнула Верховинщину

Опубліковано 28 лютого 2024
Сумна звістка сколихнула Верховинщину
Повертається на щиті Герой, що не пошкодував свого життя за Україну, залишившись вірним сином України…
ЗЕЛЕНЧУК Андрій Дмитрович народився 08.12.1981 року – депутат Верховинської районної ради восьмого демократичного скликання. Головний сержант - командир розвідувального відділення розвідувально взводу, старший сержант.
З початком повномасштабного вторгнення одразу ж відправився на захист нашої країни. Вірний військовій присязі, при виконанні бойового завдання з захисту нашої держави загинув 27 лютого 2024 року.
Нагороджений відзнакою Президента України та пам’ятним нагрудним знаком «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ».
Побратими, рідні, колеги та друзі поважали АНДРІЯ за притаманну йому чесність, простоту, щирість і життєрадісність та згадують про нього як про веселу, добру та порядну людину.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття матері Марії Дмитрівні, дружині Аллі Дмитрівні, донечкам Андріані і Ярині, сестрі Надії з племінниками та всім хто знав Героя.
Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за волю і незалежність України.
Вічна памʼять і шана Захиснику АНДРІЮ!