У столиці Гуцульщини Верховині на Співочому полі відбулося традиційне гуцульське свято "Гуцулска коліда"

Опубліковано 09 січня 2020

Перед початком дійства вшановано хвилиною мовчання загиблих у авіакатастрофі пасажирів літака в Ірані.

Cвященник церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Юрій посвятив Різдвяне дійство, опісля партія за партією колядники з усієї Верховинщини на сцені Співочого поля виконували традиційні дійства гуцульської коляди та повінчували усіх верховинців і гостей краю з Різдвом Христовим.

Народні депутати України Mykola Kniazhytsky, Володимир Тимофійчук, голова районної ради Ivan Shkindiuk, голова райдержадміністрації Василь Бровчук, заступник начальника управління культури Івано-Франківської ОДА Мирослава Корнелюк, керівники установ та організацій обдарували колядницькі партії та вручили подяки за участь у народному дійстві.