Опубліковано 07 березня 2019

Автомобільні дороги України»

Рачкевичу В. С.

Звернення

Ми, депутати Верховинської районної ради, глибоко стурбовані незадовільним станом автомобільних доріг у Верховинському районі, які давно уже потребують капітального ремонту.

Внаслідок стихійного лиха у 2008 та 2010 роках автомобільні дороги зруйновано та істотно пошкоджено. У зв’язку з обмеженим фінансуванням на окремих їх ділянках проведено певний обсяг ремонтно-відновлювальних робіт, однак ремонтні роботи призупинено. В результаті, дороги знаходяться у вкрай занедбаному, аварійному стані. На сьогоднішній день вимагають проведення термінового ремонту ряд окремих ділянок, зокрема: «Верхній Ясенів – Барвінково» автодороги державного значення «Криворівня – Чернівці»; «Стебні – Довгополе» та «Гринява – Пробійнівка» автодороги місцевого значення «Устеріки – Пробійнівка». Ямковий ремонт на автошляхах у населених пунктах Гринява, Пробійнівка та Грамітне не проводився ще з 2009 року. Щорічні повені та грозові дощі і селеві потоки доруйновують гірські дороги до решти. Через відсутність берегоукріплень на більшій частині Чорного та Білого Черемоша виникає ймовірність нової руйнації автомобільних доріг.