Проведено першу сесію районної ради VIII демократичного скликання

Проведено першу сесію районної ради VIII демократичного скликання
Головою районної ради обрано
Юрія Філипчука
Сьогодні, 01 грудня 2020 року відбулося перше пленарне засідання І організаційної сесії Верховинської районної ради восьмого демократичного скликання.
На сесії розглянуто наступні питання: про результати виборів, визнання повноважень та реєстрації депутатів районної ради VIIІ демократичного скликання; про утворення тимчасової президії; про утворення лічильної комісії; про обрання голови районної ради; про утворення постійних комісій районної ради; про обрання складу постійних комісій районної ради, та інші.
У ході розгляду питань визнано повноваження депутатів районної ради.
З двох кандидатів більшістю голосів обрано голову районної ради – Філипчука Юрія Юрійовича від політичної партії «За майбутнє».
На сесії утворено п»ять постійних комісій районної ради.