Міжнародний Гуцульський фестиваль відбудеться у Верховині.

Опубліковано 20 серпня 2021
Міжнародний Гуцульський фестиваль відбудеться у Верховині.
18 серпня відбувся круглий стіл на якому розглянуто питання про можливість проведення у Верховинському районі в 2022 році Міжнародного Гуцульського фестивалю. В роботі круглого столу взяли участь Юрій Філипчук – голова районної ради, Василь Бровчук – голова районної державної адміністрації, Світлана Уршеджук – перший заступник голови райдержадміністрації, Василь Мицканюк – Верховинський селищний голова, Володимир Феркаляк – Зеленський сільський голова, Дмитро Стефлюк – голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина», Ярослав Кікінчук – голова відокремленого підрозділу Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» у Верховинському районі.
В результаті обговорення прийнято спільне рішення про підтримку проведення у Верховинському районі в 2022 році ХХVІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю.
На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні