Проведено Х сесію районної ради VІІІ демократичного скликання

Опубліковано 30 серпня 2021
Сьогодні відбулася чергова десята сесія районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу 10 сесії - священник УПЦ КП церкви «Вознесіння Хреста Спаса» села Устеріки Петро Данильчик виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю. Після чого голова районної ради Юрій Філипчук та перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук вручили вітальні листівки з нагоди Дня народження депутатам районної ради: Оксані Волинюк, Наталії Кімейчук.
До проєкту порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 5 питань, зокрема: 1. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2021 року. 2. Про підсумки виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року. 3. Про затвердження прогнозу районного бюджету на 2022-2024 роки. 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік. 5.Про результати роботи комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» за 6 місяців 2021 року та про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.