Урочисті заходи до Дня працівника освіти

Опубліковано 01 жовтня 2021
Сьогодні, напередодні Дня працівника освіти, в актовому залі Верховинського ліцею проведено урочисті заходи.
У святкових урочистостях взяли участь голова районної ради Юрій Філипчук, голова райдержадміністрації Василь Бровчук, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк, священник церкви «Успіння Пресвятої Богородиці» селища Верховина Юрій Стефлюк, директори і вчителі навчальних закладів району та ЗМІ.
Керівники району щиро привітали освітян з професійним святом. Подякували за сумлінну працю у справі навчання та виховання дітей, побажали успіхів у праці, оптимізму і терпіння, міцного здоров’я, злагоди і віри у твердої впевненості у щасливий завтрашній день.
За вагомі успіхи у педагогічній праці, розвиток дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти, навчання і виховання учнів, досягнення високих результатів на освітянській ниві очільники району нагородили освітян Верховинщини спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради .
Завершився урочистий захід святковою концертною програмою.