Футболісти: на старт!

Опубліковано 18 квітня 2019

Сьогодні проведено засідання Верховинської районної Федерації футболу за участю голови районної ради Івана Шкіндюка.

Федерація розглянула питання проведення чемпіонату району з футболу у 2019 році серед юнаків та дорослих. Прийнято рішення провести футбольні поєдинки з травня по вересень.

Дано протокольні доручення начальнику відділу освіти РДА Василю Гуцуляку забезпечувати згідно графіка змагань транспортне перевезення спортсменів для участі у футбольних матчах в населених пунктах району. Медичне забезпечення під час проведення футбольних поєдинків здійснюватимуть працівники заклади охорони здоров’я району. Охорона правопорядку – під контролем працівників Верховинського відділення поліції.

Заявки для участі у чемпіонаті району з футболу подавати у сектор молоді та спорту районної державної адміністрації.