Пам‘ятаємо. Перемагаємо.

Опубліковано 08 травня 2022
Пам‘ятаємо.
Перемагаємо.
Під час Другої світової війни, Україна втратила за різними підрахунками від 5 до 7 мільйонів своїх громадян.
Десятиліттями росія нав’язувала Україні та всьому світу свій викривлений пропагандою погляд на цей день.
Привласнивши перемогу над нацистами, яку тоді здобули багато країн в обличчі Антигітлерівської коаліції, росія перетворила цю дату на інструмент гібридної війни проти всього демократичного світу та його цінностей.
Українці вже давно обрали свій шлях - шлях свободи та демократії. На жаль, сьогодні наша держава знову вимушена захищати своє право на існування. Втім, як к показує історія - зло обов’язково програє.
Пам’ятаємо. Перемагаємо.
На зображенні може бути: текст