За Україну поклав своє життя Василь МАЦАП’ЯК

Опубліковано 17 вересня 2022
За Україну поклав своє життя Василь МАЦАП’ЯК
Не передати словами ту тяжку біль та смуток, які вдруге за день сколихнули всю Гуцульщину.
Жителі району з невимовним смутком, живим коридором на колінах, з лампадками у руках зустріли похоронний кортеж Василя МАЦАП’ЯКА, який загинув, захищаючи від російського окупанта нашу державу.
27 лютого Василь МАЦАП’ЯК був призваний до лав збройних сил України. Гідно виконував всі покладені на нього завдання. Мужньо боронив рідну Україну. Військовослужбовець ще багато корисного міг зробити у цьому житті та на жаль доля склалася зовсім по іншому - громада втратили мужнього сина України.
15 вересня, виконуючи бойове завдання, при здійсненні ворожого обстрілу Герой отримав численні поранення несумісні з життям.
Ми у вічному боргу перед Захисником. Перед батьками загиблого Василя МАЦАП’ЯКА, які виростили справжнього патріота.
Висловлюємо щирі співчуття батьку, синам, родині та близьким загиблого.
Вічна та світла пам’ять Герою України!
Герої не вмирають, вони навічно вписують своє ім'я в історію України!
Чин похорону відбудеться в понеділок, 19 вересня о 10 годині в с. Устеріки.