Шановні жителі Верховинського району

Опубліковано 07 квітня 2023
Шановні жителі Верховинського району!
Вітаю вас з величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!
Як випливає з священних книг, Діва Марія дізналася від Архангела Гавриїла, що їй судилося стати матір’ю Божого Сина, що подарує людям надію на безхмарне майбутнє.
Вітаю з великим святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Бажаю всім, тільки хороших звісток. Будьте щасливі, здорові і вірні Господу! Нехай у ваше життя прийде та ж радість, яка відвідала Пречисту Діву в день благих вістей. Бажаю миру і добра, душевного спокою і затишку, міцної і чистої віри, добрих новин і щастя. Нехай Пресвята Богородиця візьме всіх нас під свій покров!
Нехай у ваші домівки якомога швидше прийде блага звістка про Перемогу України над ворогом! Молимося, щоб наші захисники і захисниці повернулися до своїх домівок.
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

Привітання з Благовіщенням 2023 – вірші, проза, картинки та листівки зі  святом 7 квітня - Телеграф