Новини

Про скликання першої сесії районної ради VІІІ демократичного скликання

Розділ Новини
11 грудня 2020
Перегляди: 121

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від __11 грудня___2020 р. №_114-р_____

селище Верховина

 

Про скликання першої

сесії районної ради

VІІІ демократичного скликання

 

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати першу сесію районної ради VІІІ демократичного скликання (третє пленарне засідання) 16 грудня 2020 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:
  2. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Дзюбака М.П. та визнання повноважень депутата районної ради Романюка В.В. .
  3. Про вихід із складу засновників та передачу Верховинській селищній раді підприємств, установ та організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району.
  4. Про вихід із складу засновників та передачу Верховинській селищній раді майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району.
  5. Про вихід із складу засновників та передачу Білоберізькій сільській раді підприємств, установ та організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району.
  6. Про вихід із складу засновників та передачу Білоберізькій сільській майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району.
  7. Про вихід із складу засновників та передачу Зеленській сільській раді підприємств, установ та організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району.
  8. Про вихід із складу засновників та передачу Зеленській сільській раді майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району.
  9. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Верховинської районної ради та опис посвідчення.
  10. Різне.

 

Проведено друге пленарне засідання першої сесії Верховинської районної ради

Розділ Новини
10 грудня 2020
Перегляди: 52
Сьогодні проведено друге пленарне засідання першої сесії Верховинської районної ради VIII демократичного скликання.
Голова районної ради Юрій Філипчук та голова райдержадміністрації Василь Бровчук вручили працівникам місцевого самоврядування спільні грамоти з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Перед початком роботи ради о. Юрій Стефлюк разом з депутатами виговорили молитву «Отче наш» на добру працю у сесійній залі.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Розділ Новини
07 грудня 2020
Перегляди: 45
Щиро вітаємо Вас з Днем місцевого самоврядування!
Самоврядні органи у демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.
Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району. Завдяки злагодженій роботі нам вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі