Новини

14 лютого 2024 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
13 лютого 2024
Перегляди: 46
14 лютого 2024 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 14 лютого 2024 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця селаЯвірник Верховинського району
МИКОЛИ ІВАНОВИЧА СТРУЦЯ.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Робоча зустріч

Розділ Новини
13 лютого 2024
Перегляди: 23

Голова районної ради Юрій Філипчук провів робочу зустріч із старшим офіцером відділу комплектування 31 прикордонного загону, полковником Вадимом Вороненком. Обговорили питання вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, а також військової служби в прикордонниках за контрактом.

І знову сум.. біль.. сльози

Розділ Новини
13 лютого 2024
Перегляди: 14
І знову сум.. біль.. сльози
З глибоким жалем повідомляємо, що підтвердилась трагічна звістка, в яку не хотілось вірити про загибель Героя - МИКОЛИ СТРУЦЯ, якого з вересня 2023 року вважали зниклим безвісти.
Не висихають сльози матерів, дружин, дітей…
Війна один за одним забирає їхніх синів, чоловіків, татусів. Звістки чорними воронами летять у район. І темніє день, розриваються серця від болю.
Сержант СТРУЦЬ Микола Іванович, 21.05.1981 р.н. загинув 14.09.2023 року (був опізнаний 08.02.2024 року) під час виконання бойового завдання в районі н.п. Новодарівка Пологівського району Запорізької області. МИКОЛА залишився назавжди вірним військовій присязі, адже, беручи участь в обороні нашої Батьківщини, захищаючи кожного з нас віддав найцінніше – своє життя.
Верховинська районна рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка та Героя – Миколи Івановича СТРУЦЯ – та розділяють їх горе.
Загибель нашого Героя-Захисника – це відкрита і болюча рана усього району.
Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу... Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голови в глибокій скорботі.
Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають.
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій Його душі!
Вічна шана і слава Тобі, Герою!
На зображенні може бути: 1 особа та текст

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне