Новини

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 75-річницю перемоги над нацистами у Другій світовій війні

Розділ Новини
08 травня 2020
Перегляди: 464

Друга світова війна – найкривавіший воєнний конфлікт. За даними Українського інституту національної пам’яті, в ході війни загинуло від 50 до 80 мільйонів чоловік. Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців, особливо демографічні – від 8 до 10 мільйонів осіб.

8 та 9 травня Українці згадують жертв Другої світової війни, вшановують пам’ять всіх, хто ціною власного життя досяг перемоги над нацизмом.

Схилимо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захищали рідну землю, віддамо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Бажаємо всім злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, надійного майбутнього для нашої рідної України. Нехай Янгол Миру оберігає Вас!

Пам’ятаємо. Перемагаємо!

Голова районної ради
Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації
Василь Бровчук

Сьогодні у селищі Верховина біля символічної могили борцям за волю України відбулася панахида до Дня пам’яті та примирення

Розділ Новини
08 травня 2020
Перегляди: 434

Сьогодні у селищі Верховина біля символічної могили борцям за волю України відбулася панахида до Дня пам’яті та примирення.

Поминальну панахиду за полеглими героями відправив настоятель церкви Успення Пресвятої Богородиці отець Юрій .

У зв'язку з карантинними заходами, що тривають в державі, захід відбувся без участі громадськості.

Символом відзначення сьогоднішнього дня стала квітка маку, яка знаменує пам’ять про жертви усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

#Пам'ятаємоПеремагаємо

 

 

Вітаємо працівників радіо з професійним святом!

Розділ Новини
07 травня 2020
Перегляди: 131

Інформаційна сфера є важливою складовою суспільного сьогодення. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку.

Радіо, загалом робить наше життя динамічним, швидким і в той же час комфортним. Працівники цїєї сфери забезпечують потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному інформуванню, що сприяє активній інтеграції держави до міжнародного інформаційного простору.

Тому з нагоди професійного свята бажаємо вам міцного здоров'я, професійних успіхів, невтомного творчого пошуку та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації Василь Бровчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне