Новини

Дорогі наші жінки!

Розділ Новини
08 березня 2021
Перегляди: 34
Прийміть найщиріші вітання зі святом любові, весни та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Ваш світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто хочу побажати, щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцним були Ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання.
Зі святом Весни, Вас!
З повагою
Голова районної ради Юрій Філипчук

 

Шосту сесію 03.03.2021 року скасовано!

Розділ Новини
25 лютого 2021
Перегляди: 45
Розпорядженням голови районної ради від 25.02.2021 року №8-р та на підставі ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи Рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 лютого та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій скасовано розпорядження голови районної ради від 19.02.2021 року
№ 7-р «Про скликання шостої сесії районної ради VІІІ демократичного скликання».
У зв’язку із цим, сесія яка планувалася 03 березня 2021 року скасована. Про дату проведення даної сесії буде видано окреме розпорядження про що буде повідомлено додатково.

 

Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у засіданні Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації

Розділ Новини
25 лютого 2021
Перегляди: 104
На підставі рішення позачергового засідання Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, з метою запровадження посилених протиепідемічних заходів в Івано-Франківській області, сьогодні 25 лютого, голова райдержадміністрації Василь Бровчук провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В засіданні взяли члени комісії та керівники медичних установ району.
Темою наради стало питання вжиття додаткових посилених заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID- 19).
За інформацією районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації станом на 25 лютого 2021 року всього у Верховинському районі з початку карантину зафіксовано 766 ПІДОЗР захворювання на COVID-19, яке викликано коронавірусом, з них:
629 лабораторно підтверджених випадків захворювання;
17 осіб госпіталізано;
27 осіб на самоізоляції;
11 летальних випадків;
574 особи одужали.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі