Новини

День пам’яті жертв Бабиного Яр

Розділ Новини
29 вересня 2021
Перегляди: 31
День пам’яті жертв Бабиного Яру
День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту. 29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення.
Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом – ще близько 17 тисяч осіб.
Бабин Яр поряд із Освенцимом став жахливим символом Голокосту на території Східної Європи й прикладом того, до чого призводять людиноненависницькі теорії.
Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст

спортінвентар для навчальних закладів громади

Розділ Новини
27 вересня 2021
Перегляди: 34
Сьогодні голова районної ради Юрій Філипчук вручив голові Зеленської сільської ради Володимиру Феркаляку спортінвентар для навчальних закладів громади, згідно рішення Івано-Франківської обласної ради спрямовано кошти районному бюджету на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Верховинському районі для розвитку спортивної інфраструктури району. за підсумками ІХ обласної спартакіади
 
 
 
 

Відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні

Розділ Новини
27 вересня 2021
Перегляди: 31
з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук зустрілися з працівниками Верховинського відділення Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника, які привітали викладацький колектив з професійним святом.
«Напрямок розвитку туризму визначено одним із пріоритетних в соціально-економічному розвитку Верховинщини. Завдяки праці людей, пов'язаних з цією галуззю, з'являються цікаві ідеї і нові маршрути, розвивається інфраструктура, зростає туристичний потік.
Протягом багатьох років ви виховуєте у дітей любов до туризму, спорту, природи рідного краю, вчите дружбі, взаємодопомозі і здоровому способу життя. Ми горді успіхами наших студентів .
Побажали міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання Верховинщини.
На завершення вручили спільні Грамоти за вагомий вклад у навчання підростаючого покоління та з нагоди Всесвітнього Дня туризму.
 
 
 
 
 
 
  
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне