Новини

Спортінвентар та інформаційні буклети для Черемошнянського ліцею

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 24
Напередодні свята - Дня працівників освіти, голова районної ради Юрій Філипчук вручив депутату районної ради, директору Черемошнянського ліцею Білоберізької сільської ради Василю Маротчаку спортінвентар та інформаційні буклети, згідно рішення Івано-Франківської обласної ради спрямовано кошти районному бюджету на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Верховинському районі для розвитку спортивної інфраструктури району, за підсумками ІХ обласної спартакіади.
 
 

Урочисті заходи до Дня працівника освіти

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 23
Сьогодні, напередодні Дня працівника освіти, в актовому залі Верховинського ліцею проведено урочисті заходи.
У святкових урочистостях взяли участь голова районної ради Юрій Філипчук, голова райдержадміністрації Василь Бровчук, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк, священник церкви «Успіння Пресвятої Богородиці» селища Верховина Юрій Стефлюк, директори і вчителі навчальних закладів району та ЗМІ.
Керівники району щиро привітали освітян з професійним святом. Подякували за сумлінну працю у справі навчання та виховання дітей, побажали успіхів у праці, оптимізму і терпіння, міцного здоров’я, злагоди і віри у твердої впевненості у щасливий завтрашній день.
За вагомі успіхи у педагогічній праці, розвиток дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти, навчання і виховання учнів, досягнення високих результатів на освітянській ниві очільники району нагородили освітян Верховинщини спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради .
Завершився урочистий захід святковою концертною програмою.
 
 
 
 
 
 
 
 

Спортінвентар та інформаційні буклети для Ільцівського ліцею

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 18
Напередодні свята - Дня вчителя, голова районної ради Юрій Філипчук вручив Ільцівському ліцею спортінвентар та інформаційні буклети, згідно рішення Івано-Франківської обласної ради спрямовано кошти районному бюджету на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Верховинському районі для розвитку спортивної інфраструктури району, за підсумками ІХ обласної спартакіади.
 
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне