Новини

Шановні податківці! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Розділ Новини
02 липня 2021
Перегляди: 40
Шановні податківці!
Щиро вітаю вас з професійним святом!
Від вашої нелегкої відповідальної служби напряму залежить міць соціально-економічного потенціалу нашої країни.

З днем Конституції України

Розділ Новини
28 червня 2021
Перегляди: 44

Шановні жителі Верховинського району!

    25 років минуло з того моменту, коли українці прийняли свій Основний Закон. Прийняття Конституції – це не лише закріплення правових основ незалежної країни,  її суверенітету, територіальної цілісності, а й визначення нашої з вами впевненості та відповідальності.  У кожному пункті цього документу – сьогоднішнє та завтрашнє українців.

Шановна молодь Верховинщини! Щиро вітаю з святом - Днем молоді!

Розділ Новини
27 червня 2021
Перегляди: 40
Шановні жителі Верховинського району!
Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!
З повагою, голова Верховинської районної ради Юрій Філипчук
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та текст
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі