Новини

Запрацював центр масової вакцинації населення від COVID-19

Розділ Новини
22 липня 2021
Перегляди: 49
У Верховині запрацював центр масової вакцинації населення від COVID-19. Це дає змогу відкрити вакцинацію для всіх охочих та захистити якомога більше людей від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму “Дельта”, який вже дістався до України. Тому, закликаю всіх свідомих громадян не нехтувати своїм здоров´ям, прийти сюди зі своїми близькими і вакцинуватися».
Центр масової вакцинації від коронавірусної інфекції у Верховині працює щодня з 10.00 до 16.00 год. І знаходиться у приміщенні КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Верховинська поліклініка) по вул.
Жаб´євська, 10.
Кожен охочий може отримати свою дозу вакцини. Медики попереджують, що після щеплення можливе підвищення температури, нудота та ломота в тілі, але загалом вакцина переноситься досить легко. Вакцинують від COVID-19 дві бригади.
Контактний телефон: +38 098 357 54 80; +38 067 791 01 18
Пам’ятайте! Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.
Немає опису світлини.
 

Проведено позачергову 9 сесію районної ради 8 демократичного скликання

Розділ Новини
14 липня 2021
Перегляди: 68
Сьогодні, 14 липня відбулася позачергова дев’ята сесія районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. У роботі сесії взяли участь: голова районної держаної адміністрації Василь Бровчук, начальник Верховинського УСБУ Юрій Цебрук, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, редактор районної газети «Верховинські вісті» Дмитро Кіращук, начальник фінуправління РДА Всеволод Ватаманюк, селищний голова Василь Мицканюк. Перш ніж розпочати роботу позачергової 9 сесії - декан УГКЦ Верховинського району, священик церкви «Побідоносця Юрія» селища Верховина Роман Болехівський виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України та на добру працю.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі