Новини

Збережемо Верховинський район для нащадків

Розділ Новини
12 липня 2020
Перегляди: 39

14 липня 2020 року о 10.00 год в місті Києві на площі біля Верховної Ради України Верховинська районна рада спільно з громадськістю проведе виїзну сесію, на якій буде розглянуто питання щодо збереження Верховинського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці. Запрошуємо Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля, Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова, усіх народних депутатів України, жителів міста Києва та України.

Збережімо Україну для нащадків

Розділ Новини
11 липня 2020
Перегляди: 37

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у розширеному засіданні Комісії Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», яку провів Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

Розділ Новини
04 липня 2020
Перегляди: 39

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!


Прийміть вітання із професійним святом! На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.
Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі.
У День свята бажаємо вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!


Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації Василь Бровчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне