Новини

Зустріч з родинами військовослужбовців з числа зниклих безвісти

Розділ Новини
31 жовтня 2023
Перегляди: 17
Зустріч з родинами військовослужбовців з числа зниклих безвісти
Сьогодні, представники Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, зустрілися із родинами військовополонених та зниклих безвісти захисників Верховинського району.
У зустрічі взяли участь керівництво райдержадміністрації, районної ради, голови сільських рад, представники соціального захисту населення, представники поліції, територіальних центрів комплектування, керівники і представники окремих служб району, які працюють з такими родинами.
Під час зустрічі розглянули основні проблеми, поінформували родинам зниклих безвісти алгоритм пошуку і розповіли, до яких правоохоронних органів та установ слід звертатися. Близькі військових цікавилися, яким чином проходить пошук зниклих безвісти військовослужбовців, були запитання і про обміни полоненими, а також призначення виплат по втраті годувальника.
Андрій Панасюк розповів про роботу Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та закликав звертатися до фахівців центру: "Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який знаходиться у м. Львів, вул. Коперника, 17. Телефони "гарячої" лінії: (0 800) 300-541, для дзвінків з-за кордону: +38 (032) 229-57-54 (лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00)".
За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу спільну взаємодію у вирішенні проблемних питань.
 
 
 

Шановні автомобілісти і дорожники!

Розділ Новини
30 жовтня 2023
Перегляди: 25
Шановні автомобілісти і дорожники!
Вітаю Вас з професійним святом, яке відзначаємо в останню неділю жовтня.
Ваша професія — дуже необхідна, оскільки автомобільний транспорт — це важлива система життєзабезпечення усіх сфер життєдіяльності Верховинського району, країни.
А сьогодні, коли Україна протистоїть російському агресору, неоціненний внесок у нашу обороноздатність роблять воїни — автомобілісти, а також водії-волонтери, які доставляють гуманітарні вантажі нашим Захисникам.
В цей день не можна не згадати ремонтних робітників, дорожників, інженерно-технічних працівників, колективи автотранспортних підприємств та підрозділів і усіх, хто сумлінно трудиться у цій сфері, виконуючи свій професійний обов'язок.
Свято об'єднує усіх, кому автомобіль став надійним помічником у професійній діяльності, й у житті. Не забуваємо, що бути водієм - це не лише дотримуватися правил дорожнього руху, але й нести відповідальність за життя та безпеку інших.
Бажаю Вам та Вашим родинам зеленої вулиці на життєвих та автомобільних шляхах, безаварійних поїздок, міцного здоров'я, добробуту! Нехай усі дороги ведуть до Перемоги!
З повагою,
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: автомобіль та текст «3 3 днем автомоблста TA дорожника украёни»
 
 
 
 

Проведено чергову 24 сесію районної ради

Розділ Новини
24 жовтня 2023
Перегляди: 21
Проведено чергову 24 сесію районної ради
Сьогодні, 24 жовтня відбулося чергове засідання 24 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - присутні виголосили молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також на добру працю.
В роботі пленарного засідання взяли участь 17 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, директор національного природного парку «Верховинський» Михайло Нечай, директор Верховинського районного лісгоспу Юрій Маковійчук, начальник управління державної казначейської служби у Верховинському районі Василина Мізинюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Всеволод Ватаманюк, Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради Галина Дмитроняк.
До порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 6 питань, зокрема: 1. Про підсумки виконання районного бюджету за 9 місяців 2023 року; 2. Про результати роботи Верховинського районного лісгоспу за І півріччя 2023 року про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства; 3. Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно спільної власності територіальних громад Верховинського району; 4. Про надання згоди на передачу в суборенду майна, що належить до спільної власності територіальних громад району; 5. Про згоду на передачу захисної споруди з державної у комунальну власність; 6. Про звернення районної ради.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.
А також, перенесено питання щодо роботи Верховинського автотранспортного підприємства у 2023 році, та про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства», в зв’язку з відсутністю Володимира Барана - орендаря «Верховинського автотранспортного підприємства».

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне