Новини

Дорогі Верховинці!

Розділ Новини
19 серпня 2022
Перегляди: 24
Дорогі Верховинці!
Прийміть щирі вітання зі святом Преображення Господнього.
Преображення – це день усвідомлення свого християнського покликання для кожного з нас, це Божий заклик до нас, і нехай кожен особисто дасть на нього гідну відповідь своєю вірою та побожним життям. Сьогодні, як і щодня, молимося за одне щире бажання для всіх нас - Перемогти.
У це світле свято бажаю миру і процвітання у Вашому домі.
Нехай Преображення Господнє сьогодні відкриє нам світло, заповнить душу теплотою та обдарує добротою.
З повагою
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК

Проведено ІІ пленарне засідання 17 сесії районної ради

Розділ Новини
16 серпня 2022
Перегляди: 36
Проведено ІІ пленарне засідання 17 сесії районної ради
Сьогодні, 16 серпня, відбулося ІІ пленарне засідання 17 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - присутні виголосили молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором на території України та на добру працю.

Робота постійної комісії районної ради

Розділ Новини
13 серпня 2022
Перегляди: 28
Робота постійної комісії районної ради
Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу яку провів голова комісії, голова РВА Василь Бровчук за участю голови районної ради Юрія Філипчука, членів комісії та керівників підприємств, голів Білоберізької та Зеленської сільських рад.
На порядку денному комісії було розглянуто ряд ключових питань, зокрема, питання роботи Верховинського автотранспортного підприємства і перспективи розвитку в цілому. Окремо приділено увагу питанню транспортного сполучення в районі, роботи окремих перевізників та проблематику автобусних рейсів де виникали перебої протягом останнього півріччя. Враховуючи потреби населення, обговорили механізм щодо відновлення автобусного сполучення до села Голошино з районного центру.
Окремо піднімалось питання про проблематику вивезення твердих побутових відходів в районі та роботу Верховинського ККП, також розглянули проект звернення щодо реорганізації лісової галузі.
За результатами засідання комісією прийняті відповідні виважені рішення та рекомендації, які будуть розглянуті на черговому засіданні районної ради.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі