Новини

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу

Розділ Новини
18 травня 2023
Перегляди: 16
Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками, а український рід є частиною кореня, з якого виростає могутня, незалежна, сильна та вільна Україна.
Цей день об’єднує навколо себе всіх українців, переконує берегти наші традиції, які передаються з покоління в покоління.
Вишита сорочка захищає від усього лихого, що може статися в людському житті, вона символізує любов у сім’ї, вірність, родинну пам’ять та традиції.
Українці демонструють цілому світу незламність та сильний дух, продовжуючи жити, працювати і тримати кожен свій фронт.
Сьогодні ворог нищить наші міста, щоб вони стали непридатними до життя, але українська культура, яка протягом століть створювалася предками, ніколи не зникне.
Нехай мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби, допоможе здолати підступного ворога! А вишиванка захистить наших воїнів та всіх українців від куль та лиха.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Проведено чергову 21 сесію районної ради

Розділ Новини
18 травня 2023
Перегляди: 7
Проведено чергову 21 сесію районної ради
Сьогодні, 18 травня відбулося чергове засідання 21 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - декан Верховинського району, священик церкви «Пресвятої Трійці» Дмитро Михавків виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також благословив на добру працю.
В роботі пленарного засідання взяли участь 16 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, директор національного природного парку «Верховинський» Михайло Нечай, головний інспектор Верховинського районного відділення Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій Сергій Віндик, в.о.керівника апарату райдержадміністрації Галина Максим’юк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Всеволод Ватаманюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради Галина Дмитроняк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленської сільської ради Любов Маротчак, Богдан Вірстюк – головний інженер Верховинського районного лісгоспу.
До порядку денного сесійного засідання районної ради на розгляд депутатів було внесено 9 питань, зокрема:
1.Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Верховинського району на 2023 рік. 2. Про підсумки виконання районного бюджету за І квартал 2023 року. 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2023 рік. 4. Інформація про роботу Верховинського районного відділення Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій за 2022 рік та І квартал 2023 року. 5. Інформація про роботу національного природного парку «Верховинський» за 2022 рік. 6. Інформація про роботу відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради за 2022 рік. 7. Інформація про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради за 2022 рік. 8. Інформація про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту Зеленської сільської ради за 2022 рік. 9. Інформація про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Верховинської селищної ради за 2022 рік.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Жахлива звістка сколихнула Гуцульщину

Розділ Новини
18 травня 2023
Перегляди: 7
Жахлива звістка сколихнула наші серця - Гуцульщина втратила ще одного героя, воїна та справжнього патріота – ІВАНА ШАЙВАРОВСЬКОГО
Захищаючи України від російських загарбників, на фронті загинув 35-річний військовослужбовець –наш захисник ІВАН 1988 року народження– житель села Красноїлля Верховинського району.
Кулеметник воював у найгарячішій точці фронту – місті Бахмут.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який до останнього подиху захищав рідну землю та кожного з нас!
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне