Новини

Проведено третє пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії районної ради

Розділ Новини
09 грудня 2019
Перегляди: 2

Сьогодні заступник голови районної ради Іван Маківничук провів третє пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

В роботі третього пленарного засідання сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, представники ЗМІ.

Пленарне засідання депутати розпочали із вшанування молитвою усіх Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Розділ Новини
07 грудня 2019
Перегляди: 2

День місцевого самоврядування це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів.

Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш край і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Щастя усім верховинцям, добробуту, всіляких земних гараздів!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Про утворення конкурсних комісій з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад

Розділ Новини
06 грудня 2019
Перегляди: 68
 
   


УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________________________________________________________________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від ___06 грудня__ 2019р №__194-р_

селище Верховина

 

Про утворення конкурсних комісій з

проведення конкурсів на заміщення

вакантних посад головного лікаря

Комунального некомерційного підприємства

«Верховинський центр первинної

медико-санітарної допомоги» та головного

лікаря (директора) комунального

некомерційного підприємства «Комунальне

некомерційне підприємство «Яблуницька

амбулаторія загальної практики сімейної

медицини»

 

 

Відповідно до Кодексу Законів про працю України, статті 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішень Верховинської районної ради від 05.03.2015 року «Про управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району», від 15.07.2015 року «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Верховинського району», на виконання розпорядження голови районної ради від 14.11.2019 року №185-р «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги», головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та формування конкурсної комісії для проведення конкурсів» та враховуючи всі подані пропозиції згідно чинного законодавства:

  1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно додатку 1.
  2. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря (директора) комунального некомерційного підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» згідно додатку 2.
  3. Конкурсним комісіям не пізніше ніж протягом трьох днів після формування її складу оприлюднити на офіційному веб-сайті районної ради оголошення про проведення конкурсу.
  4. Конкурсним комісіям провести конкурси у порядку та відповідності до вимого чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради І.Маківничука.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                              Іван Маківничук

 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі