Новини

Привітання діток з прийдешнім Святом,

Розділ Новини
17 грудня 2021
Перегляди: 21
З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Одне з найбільш шанованих християнських свят в Україні – день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру, вселяє у душі світлі почуття, надихає творити добро. Святий Миколай здавна опікується дітками. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. У цей час всі діти з нетерпінням чекають дива.
Тож, сьогодні голова районної ради Юрій Філипчук відвідав Верховинський ліцей №1, де привітав вчителів та діток з прийдешнім Святом, побажав здоров'я, миру, достатку, родинного затишку, а дітям - зростати здоровими, добрими і щасливими – на радість батькам та Україні – на славу! Діти отримали солодкі подарунки.
На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

Привітання з Днем працівників суду

Розділ Новини
15 грудня 2021
Перегляди: 37
Привітання з Днем працівників суду
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників суду!
Ваша діяльність відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості.
Саме від Вашої самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.
Прийміть побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту Вашим родинам.
Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві!
З повагою,
Голова районної ради Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст

Зустріч робочої групи щодо вакцинальної кампанії проти COVID-19

Розділ Новини
14 грудня 2021
Перегляди: 35
Відбулася зустріч робочої групи облдержадміністрації з представниками Верховинської, Зеленської, Білоберізької сільських рад з метою підвищення статистичних показників вакцинальної кампанії проти COVID-19
В ході зустрічі обговорено виконання завдань, визначених рядом нормативно-правових актів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, на якій був присутній голова районної ради Юрій Філипчук.
Посадовці ознайомили керівників бюджетних установ, представників освітньої, культурної сфери, керівників закладів галузі охорони здоров’я із змінами, передбаченими «жовтим» рівнем епіднебезпеки. Сподіваємось, ми всі розуміємо, що вакцинація – це захист та добробут наших громадян.
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне