Новини

Міжнародний день музики !

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 5
З нагоди Міжнародного дня музики, яке щорічно відзначається 01 жовтня відбулися урочистості у Верховинській дитячій школі мистецтв.
У культурному заході взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Мирослава Корнелюк, голова районної ради Юрій Філипчук, голова селищної ради Василь Мицканюк, в.о. керівника апарату РДА Галина Максим´юк, педегогогічний колектив, вихованці закладу та батьки.
Юрій Юрійович наголосив, що музика – це найдивовижніше і унікальне явище цього світу і всього того, що в ньому існує. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, заспокоює, збуджує. Музика вічна... З цим днем можна привітати всіх на цій планеті, адже музика звучить в серці кожного.
Приємним моментом заходу стало вручення Грамот та концертна програма , яка створила чудову атмосферу свята.
 
 
 
 
 
 
 

Привітання працівників бібліотек з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 6
Голова районної ради Юрій Філипчук привітав працівників бібліотек з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!
Юрій Юрійович наголосив, у всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя району. Нехай Ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Міцного всім Вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у Вашій благородній справі!
На завершення вручив Грамоти з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
 
 
 
 

День пам’яті жертв Бабиного Яр

Розділ Новини
29 вересня 2021
Перегляди: 17
День пам’яті жертв Бабиного Яру
День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту. 29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення.
Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом – ще близько 17 тисяч осіб.
Бабин Яр поряд із Освенцимом став жахливим символом Голокосту на території Східної Європи й прикладом того, до чого призводять людиноненависницькі теорії.
Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.
На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне