Новини

Проекти та програми – на розвиток територіальних громад

Розділ Новини
08 квітня 2019
Перегляди: 15

 

Аналіз міжнародного досвіду проектної діяльності показує, що в багатьох розвинених країнах світу одним з важливих завдань органів місцевого самоврядування є спрямування роботи на пошук позабюджетних альтернативних джерел фінансування та налагодження співпраці з міжнародними фондами, програмами та грантами.

Івано-Франківською обласною радою, починаючи з 2011 року, започатковано обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який спрямований на підвищення активності територіальних громад та органів самоврядування у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій.

Органи місцевого самоврядування  Івано-Франківської області мають змогу реалізувати свої проекти на умовах співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету, співфінансування з районного чи сільського бюджетів, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

З 8 квітня 2019 року стартує третій конкурс проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства

Розділ Новини
05 квітня 2019
Перегляди: 19

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання конкурсної комісії з визначення проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Рішенням конкурсної комісії рекомендовано оголосити третій конкурс проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства 8 квітня 2019 року і визначено його пріоритети на 2019 рік. Як і для попереднього конкурсу, це вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування, організація навчальних форумів, семінарів, лекцій для вирішення завдань регіональної політики, проведення інформаційних заходів, спрямованих на розвиток патріотичного і волонтерських рухів на території області, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни, організація заходів гуманітарної політики та політики національної пам’яті щодо визначення видатних подій, вшанування відомих діячів та історичних постатей, які зробили вагомий внесок в історію країни та області, підтримка інститутів громадянського суспільства. Окрім цього п’ятим пріоритетом конкурсу затверджено підтримку інститутів громадянського суспільства в реалізації проектів, які впроваджуються в області за кошти міжнародних та всеукраїнських донорських організацій.

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Розділ Новини
04 квітня 2019
Перегляди: 48

    Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні колегії  райдержадміністрації, за участі голови районної державної адміністрації Олега Лютого, заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, керівника  апарату райдержадміністрації Василя Бровчука, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільських голів, керівників окремих підприємств, установ, організацій району, представників ЗМІ.

Указом Президента України  та відзнакою Президента України  було нагороджено та присвоєно почесне звання «Мати Героїня» п'ятьом жителькам району. Також відзнакою Президента України «За Бойову звитягу» було нагороджено Данилюка Іллю Івановича – учаснику бойових дій.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне