Новини

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗАКЛИКАЄ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

Розділ Новини
21 квітня 2021
Перегляди: 12

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗАКЛИКАЄ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

     Працівниками Верховинського районного відділу  ГУ Держпродслужби в Івано-Франківській області здійснюються   моніторинги закладів громадського користування.

    Спеціалістами Держпродслужби спільно із правоохоронцями здійснено перевірки суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (кафе, бари, їдальні), агропродовольчого ринку, об′єкти торгівлі не продовольчими товарами, об’єкти торгівлі продовольчими товарами, перукарні, стоматкабінети . Усього спеціалістами перевірено від початку року 1483 суб’єкти господарювання. Загалом, власники та працівники закладів, а також їхні відвідувачі дотримуються правил карантину: носять маски та тримають соціальну дистанцію. Щоправда, не обійшлося і без порушень, серед яких зафіксовано відсутність обмежувальних розміток на підлозі у окремих закладах торгівлі, а також відсутність захисних масок. У результаті на порушників складено 51 адмінпротоколів.

      У зв’язку із наближенням Великодніх  свят  вкотре закликаємо усіх бути пильними, дотримуватися усіх вимог карантину, щоб зменшити розповсюдження небезпечної хвороби серед населення.

     Моніторинг закладів торгівлі та громадського харчування  триватиме до закінчення карантинних обмежень.

 Начальник Верховинського

Відділу Держпродспоживслужби                       Ігор Раховський

 

Підписано Меморандум про співпрацю

Розділ Новини
21 квітня 2021
Перегляди: 11

Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у зустрічі голови райдержадміністрації Василя Бровчука з представниками Івано-Франківського університету Короля Данила та головами Верховинської селищної, Білоберізької і Зеленської сільських рад, керівниками відділів освіти, молоді та спорту.
Меморандум про співпрацю був укладений з ціллю розширення співпраці та створення сприятливих умов для розвитку освіти і науки, спорту та дозвілля, організації та проведення спільних науково-практичних, навчальних, методичних, спортивних, інформаційних та комунікативних заходів.
 

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Розділ Новини
20 квітня 2021
Перегляди: 26
Дорогі волонтери та небайдужі люди!
20 квітня у світі щороку відзначають День вдячності волонтерам. Цього дня людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.
В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.
 
На зображенні може бути: текст «F волонтери люди доброй волі»

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі