Новини

Увага! Сигнали оповіщення

Розділ Новини
16 червня 2022
Перегляди: 16

Як отримати компенсацію на оплату комунальних послуг за безоплатний прихисток внутрішньо переміщених осіб

Розділ Новини
16 червня 2022
Перегляди: 9

 

Як отримати компенсацію на оплату комунальних послуг за безоплатний прихисток внутрішньо переміщених осіб

 

Вторгнення російських військ на територію нашої країни спричинило появу великої кількості осіб, які були вимушені покинути свої домівки та переміститися до безпечних регіонів. Громадяни України, які виявили бажання надати безоплатно прихисток внутрішньо переміщеним особам (ВПО) можуть отримати від держави компенсацію витрат за тимчасове розміщення таких осіб, які перемістилися у період воєнного стану. Більш детально про те, хто має право на компенсацію витрат та куди необхідно звертатись, перелік необхідних документів та особливості її надання розповідає юристка Галицького бюро правової допомоги Ольга Гелемей.

 

На Святу Трійцю у Дуконському монастирі вперше Божественна Літургія звучала українською мовою

Розділ Новини
16 червня 2022
Перегляди: 6
На Святу Трійцю у Дуконському монастирі вперше Божественна Літургія звучала українською мовою.
З нагоди Престольного свята Святої Трійці у монастирі, який розташований на полонині Дуконя Зеленської територіальної громади на висоті 1434 м. відбулися святкові Богослужіння священнослужителями Православної Церкви України.
У Святковій Божественній Літургії взяли участь голова районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова районної ради Юрій Філипчук, голова Зеленської територіальної громади Володимир Феркаляк, голова Білоберізької громади Дмитро Іванюк, директор «НПП Верховинський» Михайло Нечай, парафіяни Зеленської, Верховинської та Білоберізької громад.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі