Новини

Гуцули України та Румунії на міжнародному фестивалі у Репеді

Розділ Новини
13 серпня 2019
Перегляди: 36

Делегація Верховинського району, яку очолив голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, на запрошення Президента Фундації українських гуцулів Румунії Василя Поповича взяла участь у ІІІ Mіжнародному фольклорно-етнографічному фестивалі «Гуцули». Фестиваль відбувся 10 – 11 серпня у селі Кривий (румунською Репедя) Марамуреського повіту, Румунія.

Голова районної ради Іван Шкіндюк зустрівся із новообраним Народним депутатом Верховної Ради України Володимиром Тимофійчуком та його командою

Розділ Новини
09 серпня 2019
Перегляди: 13

Голова районної ради Ivan Shkindiuk зустрівся із новообраним Народним депутатом Верховної Ради України Володимиром Тимофійчуком та його командою.
Обговорили ряд політичних, соціально-економічних, освітньо-культурних питань та проговорили шляхи подальшої співпраці.

6 серпня відбулась щорічна проща жителів та гостей району до місця з’явлення Божої Матері біля Довбушевої криниці в урочищі Гаджіна

Розділ Новини
07 серпня 2019
Перегляди: 30

Вчора, 6 серпня відбулась щорічна проща жителів та гостей району до місця з’явлення  Божої  Матері біля Довбушевої криниці в урочищі Гаджіна Бистрецької сільської ради.

 

Дорогою до місця з’явлення  Божої  Матері священнослужителями та прощанами проведено Хресну дорогу.

 Владика Коломийський та Косівський Юліан за участю священнослужителів району, освятили новозбудовану каплицю Божої Матері та провели архієрейську  літургію. Каплицю Божої Матері збудовано в рамках проекту обласної ради «Чорногірський туристично-екологічний центр «Гаджіна» як запорука розвитку Бистрецької громади».

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне