Новини

У селищі Верховина відзначили День Гідності та Свободи

Розділ Новини
21 листопада 2023
Перегляди: 19
У селищі Верховина відзначили День Гідності та Свободи
Цьогоріч 21 листопада вся Україна відзначає 10-ту річницю Революції Гідності під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи». Україна – це територія Гідності й Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності.
Сьогодні у селищі Верховина відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Після виконання Державного Гімну України та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх Героїв, які віддали своє життя за суверенність та незалежність України.
Українці – це великий народ, разом ми – сила. Будьмо єдині, підтримуймо один одного, а особливо допомагаймо нашим військовим, які, заряджені гідністю і свободою, виборють незалежність України на фронтах війни.
Гідність і Свобода – це те, за що ми боремося і що надає нам силу. Те, що втримало нашу оборону в найскладніший час війни і що дасть нам силу здобути Перемогу. Нехай Господь береже Україну і кожного з нас!
Патріотичними піснями і віршами вітали присутніх мистецькі аматорські колективи дитячої школи мистецтв Верховинської селищної ради.
Україна понад усе!
Слава Україні!

21 листопада - День Гідності та Свободи

Розділ Новини
21 листопада 2023
Перегляди: 19
21 листопада - День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.
Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили й волі, нашої наснаги до боротьби, нашої сміливості й уміння усілякими засобами протистояти ординській навалі.
Гідність і свобода, воля і незалежність, права людини — це цінності, що визначають фундамент української нації та крізь століття вели покоління наших предків до мети: соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шлях до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога.
Вклоняємося жертовності Героїв Небесної Сотні, імена яких навіки вписані в історію України.
Вічна пам’ять усім захисникам, які віддали життя за нашу Україну!

Проведено позачергову 25 сесію районної ради

Розділ Новини
17 листопада 2023
Перегляди: 10

Проведено позачергову 25 сесію районної ради

Сьогодні, 17 листопада  відбулося позачергове засідання 25 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук. Перш ніж розпочати роботу сесії - присутні виголосили молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором та знаходяться в зоні бойових дій на території України, а також на добру працю.  

         В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністрації – начальник районної військової адміністрації  Василь Бровчук,  начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, директор національного природного парку «Верховинський» Михайло Нечай, начальник фінансового управління райдержадміністрації Всеволод Ватаманюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької сільської ради Галина Дмитроняк, директор радіомовлення «Вісті Верховини» Леся Клим.

До порядку денного позачергового засідання районної ради внесено на розгляд депутатів питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2023 рік». По даному питанню прийнято відповідне рішення.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне