Новини

Шановна молодь Верховинщини!

Розділ Новини
30 червня 2019
Перегляди: 6

Прийміть щирі вітання з одним із найяскравіших свят у календарі – з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму! Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією. Молодь – це сьогодення України, її майбутнє, яке відіграє важливе значення в нашій суверенній країні. Саме від вашого завзяття, оптимізму і неупередженості залежить розвиток економіки, науки, спорту та мистецтва – держави в цілому
З нагоди свята бажаємо міцного здоров’я, незгасаючої творчої енергії, втілення в життя мрій і сподівань. Нехай ваші навіть найсміливіші плани стають реальністю! Залишайтеся завжди молодими душею, нехай ваш юнацький запал та соціальна активність зміцнює вашу громадянську позицію та працює на благо і розквіт України!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий

Дорогі жителі Верховинщини!

Розділ Новини
28 червня 2019
Перегляди: 7

Щиро вітаємо вас з 23-ю річницею Конституції України! Прийняття Основного Закону 28 червня 1996 року навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії.
Нині ми переживаємо складний час, та незважаючи на все віримо, що демократичні засади, які були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Виконуймо Конституцію, починаючи з себе

Розділ Новини
27 червня 2019
Перегляди: 7

Сьогодні з нагоди Дня Конституції України проведено урочисте засідання «За круглим столом», організаторами якого виступили Верховинська районна державна адміністрація, Верховинська районна рада та відділ культури і мистецтв РДА.


Відкриваючи засідання, ведуча заходу Юлія Потяк констатувала: «Важким і довгим був шлях нашої Української держави до справжньої незалежності. Скільки крові і сліз пролито нашими земляками, щоб сьогодні у цій залі око милували синьо – жовтий прапор і Володимирський тризуб, щоб ми могли вільно, на повен голос заспівати «Ще не вмерла Україна».

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне