Новини

Продовжується робота діяльності транскордонного проекту.

Розділ Новини
08 липня 2021
Перегляди: 22
Продовжується робота діяльності транскордонного проекту.
 
Відбулася зустріч голови районної ради Юрія Філипчука, Верховинського селищного голови Василя Мицканюка, заступника голови Зеленської сільської ради Василя Шмадюка, депутата районної ради Миколи Ілюка, депутата селищної ради Миколи Данилюка з менеджером діяльності транскордонного проекту «1 HARD/4.1/26: Join actions to improve cross-border management and control of epidemiological indicators in the society of Romania and Ukraine» Василем Поповичем.
 
 
 
 
 
 
 

Шановні працівники поліції! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Розділ Новини
05 липня 2021
Перегляди: 22
Шановні працівники поліції!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.
Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.
Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я, миру, злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу!
З повагою,
голова районної ради Юрій Філипчук
На зображенні може бути: текст

Відбулось засідання Зборів УАРОР на тему «Проблемні питання фінансового забезпечення районних рад» в м.Києві .

Розділ Новини
05 липня 2021
Перегляди: 22
Відбулось засідання Зборів УАРОР на тему «Проблемні питання фінансового забезпечення районних рад» в м.Києві .
Голова районної ради Юрій Філипчук, разом з колегами, головами районних рад з усіх областей України взяли участь у засіданні зборів Асоціації районних і обласних рад під головуванням президента Асоціації Сергія Чернова.
Була можливість поспілкуватись з представниками Мінрегіону, Мінфіну та головою профільного Комітету ВРУ Андрій Клочко. Також в дискусії брали участь експерти Анатолій Ткачук та Ігор Пілько. За результами конструктивного діалогу державними відомствами будуть зроблені відповідні ефективні кроки для належного функціонування субрегіонального рівня.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне