Новини

Сьогодні голова районної ради Ivan Shkindiuk спільно з сільським головою села Верхній Ясенів Дмитром Мартищуком взяв участь у додатковій консультації щодо перспективних планів формування спроможних громад

Розділ Новини
28 січня 2020
Перегляди: 29

Сьогодні голова районної ради Ivan Shkindiuk спільно з сільським головою села Верхній Ясенів Дмитром Мартищуком взяв участь у додатковій консультації щодо перспективних планів формування спроможних громад, яка відбулася у Міністерстві розвитку громад і територій у м. Києві, щодо обговорення проєкту перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області.

На знак протесту жителі Верхнього Ясенова перекрили дорогу

Розділ Новини
28 січня 2020
Перегляди: 24

Як ми уже інформували, вчора міжвідомча регіональна робоча група з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Івано-Франківської ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук прийняла рішення включити до перспективного плану громаду села Верхній Ясенів Верховинського району та та об’єднання з Білоберізькою ОТГ.

Чому влада не хоче чути людей?!

Розділ Новини
27 січня 2020
Перегляди: 30

Сьогодні представники від Верховинського району були на засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області під головуванням заступника голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук. Верховинці представили рішення сесій сільських, районної рад, підписи людей, але урядовцям байдуже, що люди думають і як будуть у майбутньому жити. Вони просто нищать українські села, об’єднуючи їх десятками в одну громаду, наступний крок – закриття районів і виселення за кордон корінного населення, їдьте там заробляйте гроші, для України українці не потрібні.


Ми мовчимо, думаємо, що нарозумляться, але куди там, їхня місія – знищити українське село, культуру, історію, звичаї, традиції. Нас хочуть зробити рабами, другорядними людьми. Як так можна, скільки терпіти і мовчати. Невже Україна не для українців, невже рідна земля не може прогодувати рідних дітей. Скільки нас будуть нас нищити і рахувати за бидло? Скільки ще має пройти майданів, щоб вельможі зрозуміли, що українці хочуть нормально жити у своїй державі. Створюються штучні умови, щоб гуцули покидали свої, нажиті у високогір’ї Карпат, місця.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне