Новини

Шановні Верховинці та жителі гуцульського краю!

Розділ Новини
23 серпня 2020
Перегляди: 48

Щиро вітаємо вас зі святом Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України!

Цьогоріч дата 24 серпня для кожного з нас, громадян набула іншого значення. На 29-му році незалежності перед країною, її громадянами постали складні й великі завдання – ми вкотре захищаємо нашу територіальну цілісність. Проте це заставило нас по-новому подивитися і усвідомити ті ідеали демократії, боротьби за незалежність, за які полягло сотні наших земляків. Наразі наша країна переживає суворі випробування. Але ми твердо переконані - Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Нашим сьогоднішнім пріоритетом є відновлення єдності українського народу: українців сходу і заходу, півночі та півдня. Лише тоді суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною.
Сила національного духу та єдність допоможуть нам здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності. Адже усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу. Разом ми зможемо зміцнити єдність нашого народу, спільними зусиллями побудуємо сильну Українську державу, де громадянин є господарем своєї землі та забезпечені права і свободи людини.
З нагоди національного свята нашої державності прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!


Голова районної ради Іван Шкіндюк


Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук

Обговорено питання фінансування гірських та високогірних районів

Розділ Новини
17 серпня 2020
Перегляди: 37

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів робочу зустріч із заступником міністра фінансів України Романом Єрмоличевим.
Відбулась дружня, відкрита і щира розмова, в процесі якої обговорено питання фінансування гірських та високогірних районів України. Під час зустрічі розглянуто проблему виплати заробітної плати працівникам, що фінансуються з місцевого бюджету (технічні працівники шкіл, працівники соціального захисту, сфери культури).

Угорці допомагають верховинцям

Розділ Новини
14 серпня 2020
Перегляди: 41

Угорська екуменічна служба допомоги передала гуманітарну допомогу для жителів району, які проживають у важких матеріальних умовах. Це продукти харчування та набори засобів гігієни, побутової хімії.


Голова районної ради Іван Шкіндюк звернувся до даної служби з проханням надати гуманітарну допомогу жителям району. Угорська сторона відгукнулася на прохання Івана Юрійовича і виділила таку допомогу горянам.
Гуманітарну допомогу вручено жителям району, які проживають у важких матеріальних умовах, за участю представників Угорської екуменічної служби, координаторка Леся Аронець, та голови районної ради Івана Шкіндюка.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне