Новини

Обговорили функціонування мережі закладів дошкільної освіти

Розділ Новини
27 травня 2023
Перегляди: 7

Голова районної ради Юрій Філипчук зустрівся із завідувачем кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки проф. Олександром Семеновим та обговорили про актуальні проблеми функціонування мережі закладів дошкільної освіти (підготовки висококваліфікованих кадрів для цієї мережі), перспектив профорієнтаційної роботи з випускниками ЗЗСО високогірних регіонів України.

Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного мужнього Захисника – МИКОЛУ ПРОДАНЮКА

Розділ Новини
27 травня 2023
Перегляди: 7
ВЕРХОВИНЩИНА ПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ, ЯКИЙ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ
Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо втратили ще одного мужнього Захисника – МИКОЛУ ПРОДАНЮКА уродженця селища Верховина
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном МИКОЛОЮ.
Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
МИКОЛА був світлим, позитивним і відважним воїном та не боявся стати до лав Збройних Сил України.
Неможливо підібрати слова, які б зараз змогли заспокоїти згорьовану родину Героя. Схиляємо перед Вами голови у глибокій скорботі.
Приносимо щирі співчуття матері, дружині та всій родині.
Спочивай з миром, дорогий наш Герою МИКОЛА ПРОДАНЮК.
Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях.
Вічна пам'ять і вічна слава Герою.

27 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
26 травня 2023
Перегляди: 7
27 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району.
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 27 травня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, уродженця селища Верховина МИКОЛИ ПРОДАНЮКА.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне