Новини

Голова районної ради Ivan Shkindiuk взяв участь у ІV Красницькому ярмарку.

Розділ Новини
16 травня 2019
Перегляди: 5

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у ІV Красницькому ярмарку. 
Іван Юрійович щиро привітав усіх присутніх з Великодніми святами, побажав щоб це величне свято наповняло серця світлими почуттями надії і любові, дарувало щастя та добро. 
Подякував організаторам свята та побажав радості, здоров'я, добробуту і благополуччя жителям села Красник, верховинцям та гостям свята.

Допомогти учасникам АТО

Розділ Новини
07 травня 2019
Перегляди: 4

       Сьогодні проведено чергове засідання  комісії районної  ради з  підтримки учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в  антитерористичній операції в районах її проведення, воїнів ОУН-УПА та учасників бойових дій на території інших держав, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук.

         На засіданні комісії розглянуто 15 заяв громадян Верховинського району учасників бойових дій,  та матерів, дружин  загиблих учасників АТО.

         Комісія  вирішила  надати допомоги всім заявникам.

Привітання з Великоднем!

Розділ Новини
26 квітня 2019
Перегляди: 21

Всечесні отці!

Дорога гуцульська громадо!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 

Щиросердечно вітаємо Вас із найбільшим і найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим. Великдень серед нашого віруючого народу – найкращий і найрадісніший день, адже це свято віддзеркалює перемогу Божої правди, перемогу добра над злом, свідоцтво вічності Бога, свідоцтво вічного життя людської душі. Це символ духовного відродження, вселенської справедливості, утвердження віри і надії в серці кожного християнина.

Господня благовість просвічує смуток і печаль сімей загиблих на сході України. Адже воїни світла, які пожертвували власне життя заради Бога і України, введені в нове, божественне, вічне життя. Христос переходить до дому Отця і приводить туди всіх праведників, хто віддав своє життя за матір, батька, друзів, Батьківщину, за кожного з нас. Тому разом зі своїми душпастирями огорнімо піклуванням  наших військових, особливо зранених тілом, серцем і душею, молімося поіменно за тих синів і дочок, що захищають правду та рідну землю від ворожої навали – одвічного московського агресора, ризикуючи власним життям. Хай буде мир в Україні і всьому світі.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне