Новини

Шановні медичні працівники!

Розділ Новини
17 червня 2022
Перегляди: 10

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня медичного працівника.

Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від лікарів залежить збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави. Особливо важливою є роль медиків у період війни та надзвичайних ситуацій, коли професійна діяльність межує із самопожертвою. На превеликий жаль, через агресію з боку росії українським медикам доводиться працювати в умовах бойових дій, ставлячи під загрозу не лише власну безпеку, а часто й життя.

Ми живемо у дуже непростий для держави і кожного з нас час. Але саме в ці переломні моменти історії проявляються висоти людського духу, національної гідності, людяності, відданості клятві лікаря України. І наші медики з честю витримують всі випробування разом зі своїм народом.

Висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість, адже здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов’язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров’я і життя громадян, міцного здоров’я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Зі святом! Щастя вам і добра!

Двох бійців з Верховинщини посмертно нагородили орденами "За мужність" ІІІ ступеня

Розділ Новини
17 червня 2022
Перегляди: 9
Двох бійців з Верховинщини посмертно нагородили орденами "За мужність" ІІІ ступеня.
Це Владислав Білатчук та Андрій Дідківський. Указ про відзначення президент України Володимир Зеленський підписав 2 червня.
Нагородили військових за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також вірність військовій присязі.
34-річний Владислав Білатчук з с. Замагора та 46-річний верховинець Андрій Дідківський з початку повномасштабного вторгнення російських військ були в складі бойових бригад Збройних сил України. Обидва загинули на Київщині. Вони потрапили під обстріли під час виконання бойових завдань.
Наші славні Герої відійшли у засвіти. Їхні життя обірвалося... Але історії про них — великі та маленькі, про подвиги, про любов, про віру, про силу мрії чи про звичайні мирні дні мають жити.
Дякуємо нашим захисникам України!
Пам'ятатимемо їхній подвиг через роки й тисячоліття, через простори і світи, через долі і душі. Спочивайте з миром, дорогі Герої.

Надання благодійної допомоги

Розділ Новини
16 червня 2022
Перегляди: 13
Верховинська районна рада висловлює щиру подяку за надання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям Верховинського району голові громади Добчице Малопольського воєводства Tomasz Sus. Ваша допомога – це вагомий внесок у підтримку кожного бійця та українського народу. Віримо, що з Вашою посильною допомогою відстоїмо незалежність та територіальну цілісність України.
Сьогодні голова районної ради Юрій Філипчук та начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк передали для Верховинського ліцею № 1 необхідні товари для навчального закладу.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне