Новини

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Розділ Новини
14 січня 2020
Перегляди: 38

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

 

від 13 січня 2020 року                                                   селище Верховина

 

                                                                      Початок роботи об 15.00 год.

                                                                     Закінчення роботи об 16.00 год.

Присутні:

 

  1. 1. Кікінчук Галина Миколаївнаголова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення, голова комісії;

                              

  1. Федюк Василь Танасійовичзаступник голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення;

        

  1. Пугальський Володимир Оттович - секретар постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення, секретар комісії;

 

  1. Федорчак Іван Васильович – голова районної організації профспілки працівників КНП «Верховинська районна лікарня».

 

  1. Степанченко Людмила Володимирівна – голова ради трудового колективу КНП «Верховинський ПМСД».

 

  1. Федорук Ганна Дмитрівна – заступник в.о.головного лікаря КНП «Верховинський центр ПМСД».

 

  1. Шкрібляк Василина Іванівна – лаборант Верховинської АЗСПМ

 

         Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочала голова комісії – Кікінчук Г.М. та запропонувала розглянути наступний порядок денний.

 

Порядок денний:

  1. Про розгляд документів поданих претендентами на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верховинської районної ради щодо відповідності конкурсних пропозицій та кваліфікаційним вимогам.
  2. Про допуск претендентів до конкурсу.
  3. Про призначення дати наступного проведення засідання  конкурсної комісії.

Голосування:

За -  7, проти – немає,   утримались – немає.

Світла пам'ять!

Розділ Новини
02 січня 2020
Перегляди: 33

З глибоким сумом колектив Верховинської районної ради сприйняв звістку про невимовне горе - передчасну смерть начальника організаційної та інформаційно-аналітичного роботи апарату райдержадміністрації Вепрейчука Ігора Васильовича .

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати рідної людини, дорогого колеги, справжнього професіонала, шанованого державного службовця.

Неможливо знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Висловлюємо слова підтримки батькам, дружині донечці, всім тим, хто знав, цінував та поважав покійного.

Нехай те добро, яке творив Ігор Васильович за своє коротке життя, залишається людям а пам’ять про нього продовжує жити в наших серцях. Поділяємо біль та горе рідних!

 

Вічна і світла пам’ять нашому колезі!

Шановні жителі славного Гуцульського краю!

Розділ Новини
28 грудня 2019
Перегляди: 12

Від усього серця раді вітати усіх Вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!


Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. 2019 рік був щедрим на добрі справи, багатим на пам’ятні події. Багато у чому ми досягли успіху, але окремі завдання чекають вирішення в майбутньому!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне