Новини

З Днем науки!

Розділ Новини
18 травня 2019
Перегляди: 4

День науки - свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Ми пишаємося українськими вченими і робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь та наукових традицій. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Сьогодні Україна має достатній потенціал для прискореного розвитку діяльності за пріоритетними науковими напрямами, серед яких фундаментальна наука, енергозбереження, раціональне природокористування, профілактика і лікування найпоширеніших захворювань, інформаційні та комунікаційні технології, нові речовини і матеріали. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність суспільства.

Сердечно вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів!
Бажаємо кожному з вас міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів на славу Науки та України!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова райдержадміністрації Олег Лютий

ІІ Міжнародний форум Центральної та Східної Європи Via Carpatia відбудеться у столиці Гуцульщини - Верховині

Розділ Новини
16 травня 2019
Перегляди: 12

З 14 по 16 червня у Верховині на Івано-Франківщині вже вдруге буде проведено Міжнародний форум Центральної та Східної Європи «Via Carpatia - 2019», в рамках якого заплановані фестиваль мистецтва та науково-практична конференція «Коло Вінценза».

Ідея Форуму полягає у відродженні літньої культурної української столиці – Верховинщини на Івано-Франківщині. Форум покликаний не лише розкрити різноманіття культури Карпат, але й зібрати інтелектуальних лідерів Східної та Центральної Європи, адже Україна є однією з країн, яка підписала Карпатську конвенцію, яка об'єднує Чехію, Словаччину, Угорщину, Румунію, Польщу, Сербію.
У цьогорічній програмі Фестивалю «Via Carpatia» заплановано концертну програму гуцульських автентичних колективів "Карпати кличуть", показ мюзіклу «Гуцулка Ксеня» режисера Ростислава Держипільського Франківський драмтеатр, презентації книг Віталія Портнікова, Івана Малковича, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Василя Жданкіна, концерти Соломія Чубай, гуртів «Джалапіта», «Роккоко», «Плач Єремії» та «Карбідо», а також концерт симфонічного оркестру «INSO-Львів».

Новий Закон про гірські та високогірні населені пункти в дорозі

Розділ Новини
16 травня 2019
Перегляди: 7

Наполеглива праця Ініціативної групи Верховинської районної ради, голови Комітету з питань культури і духовності, народного депутата України Миколи Княжицького спільно з народними депутатами О.Березюком, С.Соболєвим, В.Довбенком, І.Рибаком, М.Бурбаком, М.Величковичем та іншими – ініціаторами внесення законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів» –  дала позитивні результати.

14 травня 2019 року Верховна Рада України розглянула у першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (№6439-д).

В результаті поіменного голосування законопроект направлено на повторне перше читання.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі