Новини

Архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята у церкві святителя Миколая Чудотворця села Барвінково

Розділ Новини
10 травня 2024
Перегляди: 23
Архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята у церкві святителя Миколая Чудотворця села Барвінково
Вчора, у Світлий Четвер, з нагоди престольного свята, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Миколая Чудотворця села Барвінково, Верховинського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста та Чин Малого освячення води.
Високопреосвященного Владику з короваєм, квітами та віршованими привітаннями зустріли чисельні парафіяни й гості Храму та, під мелодійний передзвін, провели до Святині.
Перед початком богослужіння Правлячий Архієрей здійснив освячення оновлених та відреставрованих внутрішніх розписів Храму.

Про скликання двадцять дев’ятої сесії районної ради

Розділ Новини
10 травня 2024
Перегляди: 15
УКРАЇНА
ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
______________________________
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 07 травня 2024 року № 12-р
Про скликання двадцять дев’ятої
сесії районної ради
VІІІ демократичного скликання
На підставі статей 46, 55 пункту 2 статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати двадцять дев’яту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 16 травня 2024 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:

Минає 10 років як на війні загинув Богдан Шлемкевич

Розділ Новини
10 травня 2024
Перегляди: 14
10 років тому, як родина та Білоберізька громада дізналися про страшну звістку - на війні загинув Богдан Шлемкевич. На 21 році життя перестало битися його серце.
Вшанували пам’ять Героя: рідні, Білоберізький сільський голова Дмитро Іванюк, голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Бровчук, голова Верховинської районної ради Юрій Філипчук, представники Верховинського ТЦК та СП, представники Івано-Франківської обласної спілки членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО, освітяни та учні Білоберізького ліцею, в якому навчався БОГДАН.
Життєвий шлях Богдана – це зразок людської гідності, добропорядності, працьовитості.
Народився Богдан Шлемкевич 7 березня 1993 року в селі Білоберізка. Після закінчення у 2008 році школи, навчався у Волинській духовній семінарії, яку закінчив у 2012 році з червоним дипломом – бакалавр із богослов’я.
Навесні 2013 року пішов добровольцем на військову службу – у підрозділ внутрішніх військ, який дислокувався на території міста Львів. У квітні 2014 року закінчувався термін служби й хлопець мав повернутися додому, до рідних, проте у зв’язку з оголошеною мобілізацією продовжив служити у Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної Гвардії України.
Богдан ШЛЕМКЕВИЧ - старший солдат, старший дресирувальник кінологічної служби 45 –го полку імені Олександра Красіцького НГУ.
Нагороджений:
Указом Президента України від 20.06.2014 № 543/2014 нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно);
Указом Президента України від 17.02.2016 №53/2016 відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції»;
Відзнакою Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно) розпорядження від 7.04.2023 №81-к/260-р;
9.05 2015 року у селі Білоберізка на фасаді Білоберізького ліцею відкрито меморіальну дошку Богдану Шлемкевичу.
Вічна пам'ять та слава Герою БОГДАНУ!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі