Новини

Знову чорна звістка прийшла на Гуцульщину…

Розділ Новини
30 травня 2023
Перегляди: 7
Знову чорна звістка прийшла на Гуцульщину…
Підтвердилася інформація про загибель Захисника України - ПЕТРА ФЕДОРЧУКА, жителя Зеленської сільської ради, якого майже рік вважали зниклим безвісти.
Зустріч з полеглим Героєм України відбудеться завтра, 31 травня 2023 року.
Траурний кортеж з тілом ПЕТРА ФЕДОРЧУКА о 13:00 год вирушить з Буковецького перевалу.
О 13:30 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.
Прохання до жителів району зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ПЕТРА ФЕДОРЧУКА біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами.
Вічна пам'ять Захиснику!

31 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
30 травня 2023
Перегляди: 8
31 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 31 травня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, уродженця села Шибене Верховинського району ПЕТРА ФЕДОРЧУКА
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування

Відкрито меморіальну дошку ЧЕРКАЛЮКУ ДМИТРУ ІВАНОВИЧУ

Розділ Новини
30 травня 2023
Перегляди: 5
Відкрито меморіальну дошку ЧЕРКАЛЮКУ ДМИТРУ ІВАНОВИЧУ
У пам'ять про загиблого Героя за незалежність та суверенітет нашої Батьківщини – ДМИТРА ЧЕРКАЛЮКА в храмі Успіння Пресвятої Богородиці селища Верховина відправлено панахиду. Вшанувати пам'ять Захисника Дмитра Черкалюка прийшли родина, друзі, представники влади Василь Бровчук Юрій Філипчук Василь Мицканюк, педагоги, ліцеїсти та громадськість.
Меморіальну дошку Герою ДМИТРУ відкрили на фасаді Верховинського ліцею. Памʼятний знак освятив настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці Юрій Стефлюк.
Черкалюк Дмитро Іванович народився 03 листопада 1997 року в селищі Верховина. З 2004 по 2013 рік навчався у Верховинській ЗОШ І-ІІІ ст., за роки навчання показав себе старанним, відповідальним і наполегливим учнем. Після закінчення 9-го класу всупив до Надвірнянського професійно-технічного училища, здобував спеціальність столяра. З юного віку займався спортом, півзахисник команди «Черемош», відвідував спортивні секції з боксу, боротьби. Добрий, веселий, щирий, мав багато друзів… У вирішальний для країни час Дмитро без вагань пішов на війну, бо ж знав, що він повинен бути там, повинен рятувати чужі життя. Тільки не знав, що ціною власного життя.
Дмитра Черкалюка нагороджено орденом «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно.)
Вічна Слава Герою Дмитру!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне