Новини

Шановні жителі Верховинського району!

Розділ Новини
13 січня 2021
Перегляди: 20
Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та днем Святого Василя!
Нехай ці свята принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток!
2021рік несе нам нові виклики, які, я упевнений, ми разом успішно подолаємо завдяки згуртуванню зусиль і наполегливій праці.
Сподіваюсь, що він буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди.
Від усієї душі зичу Вам простого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості. Хай панують у Ваших домівках взаєморозуміння й любов!
Веселих Вам свят та дзвінких щедрівок!
Голова районної ради Юрій Філипчук

 

Скликається позачергова третя сесія районної ради

Розділ Новини
11 січня 2021
Перегляди: 9
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від ____11 січня___2021 р. №___1-р___
 
селище Верховина
 
Про скликання позачергової
третьої сесії районної
ради VІІІ демократичного скликання
 
На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати позачергову третю сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 15 січня 2021 року (початок роботи о 10.00 годині) з наступним порядком денним:
1) Про звернення районної ради.
2) Різне.
2. На сесію районної ради запросити: голову райдержадміністрації, представників ЗМІ.
3. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.

Шановні жителі району!

Розділ Новини
06 січня 2021
Перегляди: 12
Щиросердечно вітаю Вас зі світлими і радісними різдвяними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє.
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Це свято сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.
Щиро зичу вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує злагода і спокій.
Христос Народився! Славімо Його!
Голова районної ради Юрій Філипчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне