Новини

Новенький шкільний автобус отримав Криворівнянський ліцеї ім. М.Грушевського Верховинської селищної ради

Розділ Новини
03 грудня 2021
Перегляди: 7
Новенький шкільний автобус отримав Криворівнянський ліцеї ім. М.Грушевського Верховинської селищної ради
1 грудня, в опорному закладі - Криворівнянському ліцеї ім. М.Грушевського відбулися урочисті заходи за участю голови районної ради Юрія Філипчука, голови районної державної адміністрації Василя Бровчука, селищного голови Василя Мицканюка, директора ліцею Лілії Стефурак, першого заступника голови РДА Світлани Уршеджук, старости с.Криворівня Дмитра Ілійчука, начальниці відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради Ірини Сумарук, депутатів селищної ради, учнів та працівників школи.

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Розділ Новини
01 грудня 2021
Перегляди: 13

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

 Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників прокуратури!

Діяльність прокуратури відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від працівників прокуратури великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Глибоко вдячний Вам за самовіддану працю, надійність, безмежну відданість, мужність та витримку!

Впевнений, що Ви й надалі будете гідно виконувати покладені на Вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави.

Від щирого серця бажаю Вам непохитності у служінні Закону та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває Ваші серця і налаштовує на нові перемоги! Міцного Вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

 

з повагою

Голова районної ради Юрій Філипук

 

Прес-конференція на тему «Підсумки обговорення критичних проблем децентралізації»

Розділ Новини
30 листопада 2021
Перегляди: 13
Сьогодні Українською асоціацією районних та обласних рад разом з головами районних рад з усіх регіонів України проведено прес-конференцію на тему «Підсумки обговорення критичних проблем децентралізації».
Та підтримку звернення до Президента України від 107 голів районних рад України щодо критичного стану місцевого самоврядування на районному рівні під час реформи децентралізації, через штучне усунення районних рад від визначених законодавством повноважень.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі