Новини

У Верховині відзначили День працівників освіти

Розділ Новини
30 вересня 2022
Перегляди: 5

 

Напередодні Дня працівника освіти, яке відзначають в Україні у першу неділю жовтня, відбулося урочисте засідання з нагоди професійного свята.

У заході взяли участь представники керівництва району, селища та профільних відділів.

Керівництво району  подякували педагогам та працівникам відділу освіти молоді та спорту за натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання, за вміння знаходити в маленьких дітках майбутніх академіків, різних митців, науковців.

До привітань долучився голова районної ради Юрій Філипчук та подякував за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість! Побажав освітянам, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров`я, витримки, невичерпної енергії та людської поваги.

29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Розділ Новини
29 вересня 2022
Перегляди: 17
29 вересня 2022 року виповнюється 81-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.
Масовий розстріл євреїв у Бабиному Ярі 29–30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.
Розстріли в урочищі розпочалися відразу після вступу нацистів та їхніх союзників до Києва у вересні 1941 року і відбувалися чи не щоденно до завершення окупації міста.
Нацистська операція в Бабиному Ярі 29–30 вересня стала однією з наймасштабніших каральних акцій Другої світової війни. Більшість населених пунктів України мають свої більші чи менші «бабині яри» – місця нацистських розстрілів євреїв та інших жертв.
Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Жертвами злочину стали близько півтора мільйона українських євреїв. Нацисти знищили їх як соціокультурну й етнорелігійну спільноту.
Схиляємо голови перед жертвами Бабиного Яру….

200-річчя творчої та мистецької діяльності династії гуцульських різблярів

Розділ Новини
29 вересня 2022
Перегляди: 4

В світлиці Всеукраїнського товариства "Гуцульщина" у селищі Верховина відбувся круглий стіл, присвячений 200-річчю творчої та мистецької діяльності відомої в Україні та багатьох країнах світу династії гуцульських різблярів Шкрібляків-Корпанюків.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне