Новини

Уряд схвалив Концепцію розвитку гірських територій Українських Карпат (+документ)

Розділ Новини
03 квітня 2019
Перегляди: 34

Сьогодні, 3 квітня, на засіданні Уряду була схвалена Концепція розвитку гірських територій Українських Карпат.

Документ спрямований комплексно покращити соціально-економічний ріст відповідних територій.

Для реалізації Концепції Мінрегіон з іншими ЦОВВ повинні в шестимісячний строк розробити план заходів, які дадуть можливість:

Зустріч голови ради з Владикою Юліаном та духовенством району

Розділ Новини
02 квітня 2019
Перегляди: 37

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч з Преосвященним Єпископом Коломийським і Косівським ПЦУ Юліаном у Храмі Святої Тройці села Ільці, де відбулися збори духовенства Верховинського благочиння. У зустрічі взяли участь: cекретар Єпархіального управління митр. прот. Юрій Бровчук, благочинний Верховинського благочиння митр. прот. Дмитро Михавків та духовенство Верховинського благочиння.

Обговорено питання співпраці між Церквою і районною радою у питанні подальшого розвитку освіти, культури, духовності на Верховинщині. Особливий акцент зроблено на вихованні молодого підростаючого покоління горян на основі християнських цінностей, любові до Бога, утвердженні та розбудові незалежної України.

У Довгопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відкрито сучасний спортивний зал

Розділ Новини
29 березня 2019
Перегляди: 38

    Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь  у відкритті та освяченні спортивного залу у селі Довгополе. Захід відбувся за участю  народного депутата України Юрія Солов»я, заступника  голови обласної ради, депутата обласної ради Сергія Басараба, голови районної державної адміністрації Олега  Лютого, сільського голови с.Довгополе Дмитра Джуряка.

На будівництво спортивного залу та придбання системи опалення для Довгопільської ЗОШ І-ІІІ упродовж 2016-2018 років з бюджетів усіх рівнів спрямовано та освоєно 1 195 074,25 тис. грн.

Варто відзначити, що новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання, сприятиме формуванню олімпійського резерву, допоможе виростити здорове покоління українців. Учні школи урочисто зустріли гостей та організували святковий концерт.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне