Новини

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

Розділ Новини
04 липня 2019
Перегляди: 36

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації, голова колегії Олег Лютий.


Участь в засіданні взяли члени колегії, голови місцевих рад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району.
Перед початком колегії спільною молитвою вшанували пам'ять полеглих героїв на сході України у боротьбі з російськими окупантами.

Скликається позачергова двадцять сьома сесія районної ради

Розділ Новини
01 липня 2019
Перегляди: 28

Відповідно до розпорядження районної ради від 01.07.2019 року №140-р «Про скликання позачергової двадцять сьомої сесії районної ради VІІ демократичного скликання»,  та на підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається  двадцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання 05 липня 2019 року об 11-ій годині в залі засідань районної ради з наступним порядком денним

  1.  

    1. Про передачу 10 ліжко-місць цілодобового стаціонару КНП «Яблуницька АЗПСМ».
    2. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини».
    3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
    4. Різне.

Вітання з нагоди Дня архітектури України

Розділ Новини
01 липня 2019
Перегляди: 25

Щиро й сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем архітектури України!

Професія архітектора – одна з найблагородніших та мирних творчих професій. Недарма споконвіків, високо цінуючи архітекторів, їх величають зодчими, прирівнюючи їхні творіння до музики.

Високий професіоналізм, аналітичне мислення, прагнення пошуку гармонії у всьому – це те, що завжди притаманне творчій натурі архітекторів. Зберігаючи та примножуючи чудові традиції, впроваджуючи нові архітектурні ідеї, перспективні розробки, передові технології, оригінальні конструкторські рішення, Ви формуєте сучасне обличчя нашого селища і сіл, створюєте нові архітектурні ансамблі та комплекси.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі