Новини

Заступник голови районної ради Іван Маківничук, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук взяли участь у відкритті виставки родини Приймаків

Розділ Новини
05 березня 2020
Перегляди: 6

Сьгодні у історико-краєзнавчому музеї "Гуцульщина" відкрито виставку "Скарби прадавні береже душа". На виставці презентовано творчі роботи Дмитра та Йосипа Приймаків, які окрім викладацької роботи працюють творчо у ділянці станкового, монументально-декоративного живопису, сакрального мистецтва та іконопису.
Роботи Дарії Приймак спрямовані на збереження та відновлення технології виготовлення народного килима, трансформацію орнаментики і колористики гуцульського килима в сьогодення, що є важливим для збереження традицій народного мистецтва та навчання і виховання молодих спеціалістів.

Визначено переможця конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини"

Розділ Новини
04 березня 2020
Перегляди: 17

4 березня відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Яблуницька АЗПСМ».

Комісія вислухала кожного претендента на посаду директора КНП «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та провела співбесіди з кандидатами.

Кандидатів на посаду було троє - Григоряк Танасій Дмитрович, Григорчук Станіслав Іванович, Рибак Володимир Омелянович.

Про проблеми гірських районів голова районної ради Іван Шкіндюк інформує високопосадовців Кабміну

Розділ Новини
04 березня 2020
Перегляди: 9

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч із заступником Міністра фінансів України Геннадієм Плісом та заступником начальника департаменту місцевих бюджетів Сергієм Макацарієм.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі