Новини

Відзначено День дільничого офіцера поліції

Розділ Новини
18 червня 2019
Перегляди: 10

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистому заході присвяченому Дні дільничого офіцера поліції, за участю голови селищної ради Василя Мицканюка, завідувача сектору мобілізаційної роботи апарату РДА Юрія Стенчука.

Оголошення

Розділ Новини
18 червня 2019
Перегляди: 19
Шановні дівчатка, жінки та бабусі!
Запрошуємо вас взяти участь у роботі Мультисекторального жіночого клубу «FemGeneraction» у Верховині. 
Чекаємо вас 22-24 червня з 11.00 до 17.00 години у Актовій залі школи-інтернату за адресою: вул. Стуса , 6. 
Протягом трьох днів київські  фахівчині будуть інформувати про збереження жіночого здоров’я, відстоювання своїх прав, захист від насилля, допомогу у складних життєвих ситуаціях, а також створення власного бізнесу, жіноче лідерство у різних сферах життя та творчий розвиток.  
У вересні найбільш активні учасниці заходу за рахунок проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії отримають можливість відвідати дводенний тренінг у м. Київ, та ознайомитися із діяльністю національних і міжнародних організацій, які опікуються жінками, почути історії успіху видатних жінок.

Традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо -2019" урочисто відкрито

Розділ Новини
16 червня 2019
Перегляди: 7

З вітальними словами виступили: голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий, народний депутат України, голова Комітету з пиьтань культури і духовності, ініціатор проведення Форуму VIA CARPATIA Микола Княжицький, Президент України 2014 - 2019 років Петро Порошенко, голова Фонду "Союз Гуцулів Румунії" Василь Попович та інші.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі