Новини

ЗОРЕПАД НАГОРОД МОЛОДИХ ТАЛАНТІВ ВЕРХОВИНЩИНИ НА ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ІМЕНІ НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА «ПІСНЯБУДЕ ПОМІЖ НАС»

Розділ Новини
06 жовтня 2019
Перегляди: 7

У місті Вижниці, на Буковині, завершився четвертий відкритий Фестиваль-конкурс української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас», метою якого є підтримка молодих співаків, творчих ініціатив, сприяння розвитку української національної культури, авторської та сучасної естрадної пісні, налагодження співпраці митців.
У Фестивалі-конкурси взяли участь п’ять молодих талановитих співаків Верховинщини та музичний гурт «Струни Орфея». Протягом трьох днів 26 солістів та 7 ансамблів зі всієї України та з-за кордону, зокрема з Йорданії та Вірменії, виконували українські пісні і змагалися за призові місця.

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у святкових урочистостях напередодні Дня працівника освіти

Розділ Новини
04 жовтня 2019
Перегляди: 6

Захід відбувся за участю заступника голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука, начальник відділу освіти РДА Василь Гуцуляка, священнослужителів району, директорів та вчителі навчальних закладів району, працівників відділу освіти райдержадміністрації.
Іван Шкіндюк щиро привітали освітян з професійним святом. Подякував за сумлінну працю у справі навчання та виховання дітей, побажав успіхів у праці, оптимізму і терпіння, міцного здоров’я, злагоди і віри у твердої впевненості у щасливий завтрашній день.

Проведено перше пленарне засідання двадцять дев»ятої сесії районної ради

Розділ Новини
04 жовтня 2019
Перегляди: 5

Сьогодні голова районної ради Іван Шкіндюк провів перше пленарне засідання двадцять дев»ятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, представники ЗМІ.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне