Новини

Про скликання другого пленарного засідання сімнадцятої сесії районної ради

Розділ Новини
12 серпня 2022
Перегляди: 29

УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 серпня 2022 р. № 17-р

селище Верховина

Про скликання другого пленарного засідання сімнадцятої  сесії районної ради 

VІІІ демократичного скликання

 

На підставі ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати друге пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради VІІІ демократичного скликання 16 серпня 2022 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:
  • Про результати роботи Верховинського автотранспортного підприємства за І півріччя 2022 рік та перспективи розвитку підприємства.
  • Про тимчасову комісію районної ради з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільгових категорій населення.
  • Про звернення районної ради щодо прийняття «Програми підтримки підприємництва у галузі тваринництва для населених пунктів, які мають статус гірських на 2022-2025 роки».
  • Про звернення районної ради щодо передачі земельних ділянок із Яремчанського національного парку до складу національного природного парку «Верховинський».
  • Про звернення районної ради щодо реорганізації лісової галузі.
  • Різне.
  1. На сесію районної ради запросити: голову районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, першого заступника голови РДА, керівників установ, організацій району, представників ЗМІ.
  2. Виконавчому апарату районної ради забезпечити проведення сесії районної ради з дотриманням санітарно-гігієнічних норм відповідно до чинних нормативних документів МОЗ та рекомендації Всесвітньої ООЗ.

 

Голова районної ради                                                         Юрій ФІЛИПЧУК

Єпископ Юліан нагородив високою церковною нагородою голову Всеукраїнського товариства “Гуцульщина” Дмитра Петровича Стефлюка

Розділ Новини
10 серпня 2022
Перегляди: 33
Єпископ Юліан  нагородив високою церковною нагородою голову Всеукраїнського товариства “Гуцульщина” Дмитра Петровича Стефлюка 
7 серпня 2022 року, в рамках Архіпастирської візитації Верховинського благочиння, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, відвідав регіональний історико-краєзнавчий Музей Гуцульщини в селищі Верховина та нагородив голову Всеукраїнського товариства “Гуцульщина” – Дмитра Петровича Стефлюка високою церковною
 
Єпископ побажав Дмитру Петровичу Господнього Благословення, міцного здоров’я та сил для подальшого служіння рідному краю та Українській Державі.
На урочистому нагородженні також були присутні: настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці селища Верховина митр. прот. Юрій Стефлюк, Голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Петрович Бровчук, Голова Верховинської районної ради Юрій Юрійович Філипчук, протодиякон Антон Трачук та члени Всеукраїнського Товариства “Гуцульщина”.
 

Загально-єпархіальне паломництво на місці з’явлення Пресвятої Богородиці біля Довбушевої Криниці в урочищі Ґаджина

Розділ Новини
10 серпня 2022
Перегляди: 36
6 серпня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулось загально-єпархіальне паломництво до місця з’явлення Пресвятої Богородиці біля Довбушевої Криниці, в урочищі Ґаджина, села Бистрець, Верховинського благочиння, де, Архіпастир, у співслужінні численного духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію та Чин Малого освячення води.
Преосвященного Владику з короваєм та привітаннями зустрічали чисельні паломники, які із нетерпінням очікували на приїзд свого Архіпастиря. Далі настоятель Храму Успіння Святої Праведної Анни села Бистрець та Храму Святої Рівноапостольної княгині Ольги села Дземброня митр. прот. Віктор Шица запросив Його Преосвященство очолити святкове богослужіння.
Керуючому Коломийською Єпархією за урочистою Божественною Літургією співслужили: протодиякон Антон Трачук та священнослужителі Верховинського Благочиння
Серед гостей на богослужінні також молились представники районної влади, Зеленської територіально громади, численні паломники.
Після відпусту Правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій нагадав, чому дане місце паломництва є святим і яким є християнське розуміння об’явлень Христа, Пресвятої Богородиці та святих.
Під час Богослужіння особливо підносились Молитви за українське військо й за перемогу України над російськими окупантами.
Також Єпископ Юліан подякував усім, хто подолав складний маршрут, щоб взяти участь в Божественній Літургії та всім, хто дбає про цю унікальну Святиню, всім хто щиро молиться за мир і спокій в нашій державі.
Завершилось урочисте богослужіння уставним Многоліттям та Чином Малого освячення води.
Довідка: Храм-Каплиця Пресвятої Богородиці зведена з ініціативи Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Владики Юліана, за підтримки Івано-Франківської обласної ради та влади Верховинської району на горі Ґаджина (1664 м. над рівнем моря) села Бистрець, Верховинського району – на місці, де в ХIХ ст, згідно чисельних письмових та усних свідчень, пастухи побачили видіння Божественної Літургії, на якій були присутні Пресвята Богородиця та Свята Праведна Анна.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне