Новини

спортінвентар для навчальних закладів громади

Розділ Новини
27 вересня 2021
Перегляди: 22
Сьогодні голова районної ради Юрій Філипчук вручив голові Зеленської сільської ради Володимиру Феркаляку спортінвентар для навчальних закладів громади, згідно рішення Івано-Франківської обласної ради спрямовано кошти районному бюджету на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Верховинському районі для розвитку спортивної інфраструктури району. за підсумками ІХ обласної спартакіади
 
 
 
 

Відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні

Розділ Новини
27 вересня 2021
Перегляди: 22
з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні голова районної ради Юрій Філипчук, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук зустрілися з працівниками Верховинського відділення Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника, які привітали викладацький колектив з професійним святом.
«Напрямок розвитку туризму визначено одним із пріоритетних в соціально-економічному розвитку Верховинщини. Завдяки праці людей, пов'язаних з цією галуззю, з'являються цікаві ідеї і нові маршрути, розвивається інфраструктура, зростає туристичний потік.
Протягом багатьох років ви виховуєте у дітей любов до туризму, спорту, природи рідного краю, вчите дружбі, взаємодопомозі і здоровому способу життя. Ми горді успіхами наших студентів .
Побажали міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання Верховинщини.
На завершення вручили спільні Грамоти за вагомий вклад у навчання підростаючого покоління та з нагоди Всесвітнього Дня туризму.
 
 
 
 
 
 
  
 

Шановні краяни, працівники туристичної сфери та гості краю!

Розділ Новини
27 вересня 2021
Перегляди: 8
Шановні краяни, працівники туристичної сфери та гості краю!
Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.
Наш край з його неповторними краєвидами, багатою історико – культурною спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і гостинними людьми, має всі умови для успішного розвитку туристичної індустрії. Зусиллями всіх, хто працює сьогодні в туристичній галузі Верховинщини, формується позитивний імідж нашого краю як привабливого Карпатського туристичного осередку, європейська спільнота знайомиться з нашою багатолітньою історичною спадщиною та культурною самобутністю.
Я впевнений, основні здобутки туристичної галузі Верховинщини ще попереду. Треба чимало працювати аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району. Тож бажаю працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання нашого району, а туристам, яких ваблять близькі й далекі мандрівки – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні нашого прекрасного Карпатського краю.
З повагою
Голова районної ради Юрій Філипчук
На зображенні може бути: гора та текст «3 днем туризму!»

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне