Новини

Співпраця з урядовцями та громадськими діячами з Румунії

Розділ Новини
17 жовтня 2023
Перегляди: 29

Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у проведенні Європейських днів добросусідства в Національному природному парку «Верховинський» де працювала делегація урядовців та громадських діячів з Румунії, метою якої було продовження співпраці в сфері реалізації транскордонних проєктів в нашому регіоні.

Відкрито меморіальну дошку загиблому Герою ІВАНУ МАРТИЩУКУ у селі Зелене

Розділ Новини
13 жовтня 2023
Перегляди: 45
Відкрито меморіальну дошку загиблому Герою ІВАНУ МАРТИЩУКУ у селі Зелене
Сьогодні, 13 жовтня, у селі Зелене відбувся захід присвячений відкриттю меморіальної дошки головному сержанту танкового батальйону Івану МАРТИЩУКУ, який загинув виборюючи свободу та територіальну цілісність нашої держави.
Віддати шану Герою прийшли рідні, представники влади, друзі, педагоги, учні закладу та жителі громади.
Почесне право відкрити пам’ятний знак Воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною надали доньці Іванні та рідним загиблого Героя.
Настоятель храму Усікновення голови Івана Хрестителя отець Микола відслужив поминальний молебень за загиблим Героєм та освятив пам’ятний знак на фасаді Зеленського ліцею.
Зеленський сільський голова Володимир ФЕРКАЛЯК вручив дружині та дочці загиблого Героя Івана МАРТИЩУКА медаль Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину» (посмертно).
Немає слів аби висловити словами біль від втрати Героїв, які ціною власного життя, відстоюють мирне життя для нашої країни.
На завершення заходу присутні схилили голови перед світлою пам’яттю Героя, вшанувавши Його хвилиною мовчання, поклавши квіти та лампадки до меморіальної дошки, відкриття якої стало символом вічної вдячності за мужність Героя та Його відданість рідній країні та буде нагадувати наступним поколінням про героїчний вчинок Захисника, а пам’ять про Івана назавжди залишиться в наших серцях.
Вічна Слава її Героям!
 
 
 
 

Про скликання двадцять четвертої сесії районної ради

Розділ Новини
13 жовтня 2023
Перегляди: 20

УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 жовтня 2023 року № 33-р

 

Про скликання двадцять четвертої  

сесії районної ради 

VІІІ демократичного скликання

 

На підставі статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати двадцять четверту сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 24 жовтня 2023 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:
  • Про підсумки районного бюджету за  9 місяців  2023 року.
  • Про результати роботи Верховинського районного лісгоспу за І півріччя 2023 року про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства.
  • Про результати роботи Верховинського автотранспортного підприємства за 2022 рік та І півріччя 2023 року про фінансово-економічний стан і перспективи розвитку підприємства.
  • Різне.
  1. На сесію районної ради запросити: голову районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, першого заступника голови РДА, керівників установ, організацій району, представників ЗМІ.

 

Голова районної ради                                                         Юрій ФІЛИПЧУК

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне