Новини

Шановні захисники України, - воїни Збройних сил!

Розділ Новини
06 грудня 2019
Перегляди: 2

Щиро вітаємо всіх захисників України, які стоять на захисті цілісності нашої держави!

Немає вищого і почеснішого обов’язку, ніж захист Батьківщини, охорона її кордонів, збереження територіальної цілісності держави. Цю святу справу століттями з честю робило не одне покоління українців – від Княжої доби і сьогоднішнього дня, коли українські військові, добровольці боронять рідну землю на Сході України.

Всім їм притаманні мужність, честь, сила та відв

ага!

Ми горді тим, що у зоні проведення АТО/ООС служать і наші захисники. А також у цей день віддамо данину пам’яті захисникам України, які поклали своє життя за збереження територіальної цілісності і за те, щоб українці жили під мирним небом.

Вірю, що воїни Збройних сил України забезпечать для нашої держави мир і спокій.

Слава Україні!

Слава Збройним силам України!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь у святковому заході присвяченому Міжнародному Дню волонтера.

Розділ Новини
05 грудня 2019
Перегляди: 1

Захід проведено у приміщенні молодіжного центру «Вільний простір «Думка», за участю заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, керівника апарату райдержадміністрації Василя Бровчука, священнослужителів району, волонтерів, воїнів АТО; керівників громадських організацій, підприємств та установ, молодь та громадськість району.

Урочиста частина свята розпочалася із виконання Державного Гімну України.

Після очільники району привітали присутніх зі святом, подякували усім, хто від щирого серця допомагає військовим, які перебувають на сході України, за жертовність та служіння українській державі.

Окрема подяка була висловлена волонтерам та будівничим капличок на сході України (в зоні АТО), зокрема волонтеру Івану Германюку.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну волонтерську діяльність та з нагоди відзначення Всесвітнього дня волонтера керівники району вручили волонтерам спільні грамоти .

На завершення заходу порадували гостей своїми музичними авторськими творами Іван Потяк та Юрій Максим’юк.

Шановні працівники статистики!

Розділ Новини
05 грудня 2019
Перегляди: 2

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. На вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку. На основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення. Саме тому подальший розвиток країни без належної роботи органів статистики забезпечити неможливо.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра і благополуччя в родинах, нових професійних здобутків, ефективності праці в ім'я процвітання нашого краю та України.


Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне