Новини

Зберегти Верховинський район та ліквідувати наслідки стихії вимагають депутати районної ради та громадськість Верховинщини

Розділ Новини
03 липня 2020
Перегляди: 41

Сьогодні, 03 липня 2020 року, на Співочому полі селища Верховини проведено відкрите друге пленарне засідання позачергової тридцять першої сесії Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання за участю депутата обласної ради Миколи Ілюка, голів селищної та сільських рад, керівників та колективів підприємств, установ, організацій району, священників, представників громадських об’єднань, жителів населених пунктів Верховинщини.

Священики виказали Молитву і поблагословили депутатів на плідну роботу і прийняття доленосних для району рішень. На порядок денний позачергової сесії районної ради винесено і розглянуто п’ять питань.

Про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації в 2020 році

Розділ Новини
27 травня 2020
Перегляди: 4113

                                  

У К Р А Ї Н А

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Івано-Франківської області

Сьоме демократичне скликання

Тридцята сесія

        Р І Ш Е Н Н Я

від 27 лютого 2020 року

селище Верховина

Про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації в 2020 році

       Відповідно  до статей  43 та 60 Закону України  «Про місцеве  самоврядування  в Україні», розглянувши лист районної державної адміністрації № 78/02-24/17 від 26.02.2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу районна рада

вирішила:

1.Затвердити перелік об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації в 2020 році згідно з додатком.

  1. Приватизацію цих об’єктів здійснити шляхом продажу у відповідності з чинним законодавством.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу (Ю.Ванджурак)..

 

Голова  районної ради                                                                    Іван Шкіндюк

 

День вишиванки єднає Україну

Розділ Новини
21 травня 2020
Перегляди: 3949

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та колектив виконавчого апарату районної ради
щиро вітає Вас, друзі, з Днем вишиванки

Гуцульська вишиванка – унікальне явище в мистецькій культурі українського народу. Вишиванка гуцулів – це найпоказовіший вид українського народного мистецтва. Це прообраз сонячної України. Це світло нового, оновленого дня, яке зігріває теплом рідну прабатьківську землю.
Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки – це свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Вишита сорочка – один з найбільш древніх українських атрибутів. Ще Геродот стверджував, що одяг скіфів був прикрашений вишивкою, а вони, як відомо, проживали на території сучасної України.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі