Новини

Шановні жителі району!

Розділ Новини
06 січня 2021
Перегляди: 26
Щиросердечно вітаю Вас зі світлими і радісними різдвяними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє.
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Це свято сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.
Щиро зичу вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує злагода і спокій.
Христос Народився! Славімо Його!
Голова районної ради Юрій Філипчук

Слова співчутя

Розділ Новини
05 січня 2021
Перегляди: 30
Депутатський корпус та колектив Верховинської районної ради висловлює глибоке співчуття колишньому голові районної ради Стефлюку Дмитру Петровичу з приводу смерті дружини Стефлюк Ольги Юріївни.
Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль, від втрати рідної людини.
Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті дружини.
Царство Небесне та земля їй пухом.
Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Привітання з Новим 2021 роком

Розділ Новини
31 грудня 2020
Перегляди: 44
Шановні жителі Верховинщини!
Щиросердечно вітаю Вас з
наступаючим Новим 2021 роком та
Різдвом Христовим!
Нехай з останніми хвилинами Старого року вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік увійде у вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.
Щиро бажаю, щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!
Веселих вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!
З найкращими побажаннями,
Голова районної ради Юрій Філипчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне