Новини

Прикарпатці можуть звернутися на «гарячу лінію» щодо коронавірусної інфекції

Розділ Новини
18 березня 2020
Перегляди: 16

📌 З 2 березня в тестовому режимі працює «гаряча» телефонна лінія для консультування осіб, які прибули з країн, де реєструються випадки коронавірусної інфекції, та в яких наявні симптоми цього захворювання. В Івано-Франківській області – за номером ☎️ 0995448332

📌Також повідомляємо про додаткову цілодобову телефонну лінію в обласній клінічній інфекційній лікарні (приймальне відділення) – ☎️ 0 (342) 56 69 28.

Увічнимо пам'ять про земляка-письменника Василя Портяка

Розділ Новини
18 березня 2020
Перегляди: 16

Продовжується збір коштів на виготовлення пам’ятної Анотаційної дошки для увічнення пам’яті відомого українського письменника, прозаїка, кіносценариста, нашого земляка Василя Портяка.
Другого березня 2019 року Василь Портяк, який проживав у місті Фастові під Києвом, відійшов у вічність. Голова суспільно-культурного товариства «Гуцульщина» у Львові, уродженець с. Кривополе Василь Коржук на засіданні ради товариства ініціював виготовлення та встановлення на фасаді рідної сільської школи у Кривополі пам’ятної Анотаційної дошки з барельєфом славного гуцула, геніального новеліста і кіносценариста Василя Портяка.

ПЕРШІ ВИДАННЯ ДО МУЗЕЮ КНИГИ ПРО ГУЦУЛІВ І ГУЦУЛЬЩИНУ

Розділ Новини
17 березня 2020
Перегляди: 22

Як ми уже повідомляли, у селищі Верховина створюється Музей книги про гуцулів і Гуцульщину. Ідею створення Музею схвально сприйняли в усій Гуцульщині та далеко за її межами.
До майбутнього Музею вже надійшли перші книжкові видання. Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк подарував Музеєві повне зібрання творів відомого українського письменника, лауреата Шевченківської премії Степана Пушика. Заступник голови Верховинської районної ради Іван Маківничук запрезентував книгу Володимира Шухевича «Гуцульщина».
Голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмиро Стефлю

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі