Новини

Верховинщина зустріла своїх чемпіонів

Розділ Новини
13 лютого 2024
Перегляди: 11
Верховинщина  зустріла своїх чемпіонів
Переможця етапу Кубка Європи зі снобордингу Михайла ХАРУКА та рекордсмена України у стрибках з трампліна, майстра спорту України міжнародного класу, учасника Олімпійських Ігор Євгена МАРУСЯКА.
12 лютого у Верховині відбувся захід приурочений нагородженню спортсменів –верховинців за високі досягнення та численні здобутки на світовій спортивній арені у зимових видах спорту. Спортсмени враховуючи щільний графік змагань та тренуваннь все ж таки змогли виділити час і завітати до рідного гуцульського краю!
Грамоти Верховної Ради України та нагрудні знаки спортсменам вручали народна депутатка України Олена Вінтоняк, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, за участі обласних депутатів, представників районної та селищної влади, майстрів спорту, тренерів, учнівської молоді.
Щиро вітаємо спортсменів з потужними виступами на світових змаганнях, бажаємо найвищих нагород та вагомих здобутків. Миру і перемоги!
Пишаємося нашими спортсменами. Бажаємо подальших спортивних успіхів та перемог і вболіваємо за наш спортивний фронт!
Слава Україні!
Досягнення у зимовий видах спорту Верховинців:
🔰Харук Михайло (сноуборд)
- чемпіон світу серед юніорів 2019 року;
- чемпіон всесвітньої універсіади в м. Лейк – Плесід (Америка);
- 3-разовий переможець Кубку Європи;
- 9-разовий чемпіон України.
🔰Марусяк Євген (стрибки на лижах з трампліну)
- переможець континентального Кубку 2023 року;
- 6-разовий чемпіон України;
- рекордсмен України за дальністю польоту на лижах (213,5 метрів).

Робоча зустріч з науковцями

Розділ Новини
10 лютого 2024
Перегляди: 101
На початку лютого, голова Верховинської районної ради Юрій Філипчук зустрівся з представниками Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Олександром Семеновим, доцентом кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Наталією Семеновою, доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри економіки і торгівлі Оленою Павловою, а також доктором економічних наук, професором, професором кафедри економіки і торгівлі Костянтином Павловим.
Обговорили зміст нових освітньо-професійних програм "Економіка та безпека бізнесу", а також "Підприємництво, торгівля та організація бізнесу".
В процесі зустрічі з головою Верховинської районної ради було відзначено високий рівень актуальності, особливість та необхідність реалізації зазначених освітніх програм в різних регіонах України, зокрема на її Західних територіях, з огляду на постійне підвищення кількості тимчасово переміщеного населення, а також релокації бізнесових структур.
У свою чергу Юрій Філипчук розповів про високий рівень ефективності реалізації волонтерської політики та активну громадянську позицію населення Верховинського району. Запропонував відобразити зазначений важливий напрям при підготовці бакалаврів та магістрів з економіки, підприємництва та торгівлі у Волинському національному університету імені Лесі Українки.
 
 
 
 
 
 
 

Про скликання двадцять сьомої сесії районної ради

Розділ Новини
05 лютого 2024
Перегляди: 24

УКРАЇНА

ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________________________________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05 лютого 2024 року № 5-р

Про скликання двадцять сьомої

сесії районної ради 

VІІІ демократичного скликання

 

На підставі статей 46, 55, пункту 2 статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати двадцять сьому сесію районної ради VІІІ демократичного скликання 15 лютого 2024 року (початок роботи об 11.00 годині) з наступним порядком денним:

        -  Звіт голови районної ради.

  • Звіт голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації про виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2023 рік.
  • Про підсумки виконання районного бюджету за 2023 рік.
  • Про затвердження переліку об’єктів комунального майна району, які підлягають приватизації у 2024 році.
  • Про результати роботи комунального підприємства «Верховинський комбінат комунальних підприємств» за 2023 рік та про організацію роботи зі збору та вивезення твердих побутових відходів та надання населенню і суб’єктам підприємницької діяльності інших послуг.
  • Інформація Косівської окружної прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верховинського району протягом 2023 року.
  • Різне.
  1. На сесію районної ради запросити: голову районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, першого заступника голови РДА, начальників відділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, представників ЗМІ.

Голова районної ради                                                         Юрій ФІЛИПЧУК

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне