Новини

23 травня – День Героїв.

Розділ Новини
23 травня 2022
Перегляди: 33
23 травня – День Героїв.
Це щорічне свято в Україні, встановлене на честь усіх українських воїнів та воїнок усіх часів, усіх борців та борчинь за волю України від лицарства Київської Русі до сьогодення. День Героїв — це день пам’яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.
 

сумна звістка для Верховинщини

Розділ Новини
19 травня 2022
Перегляди: 28
Травень цьогоріч повен сумних звісток для Верховинщини, адже йдуть в засвіти молоді і незламні, щирі і достойні...
Війна забрала життя ще зовсім юного НАЗАРА МОГОРУКА , уродженця с.Дземброня. Йому назавжди залишиться 21...
Народився Назар в с. Дземброня, згодом з батьками переїхав у м. Харків де навчався в школі №60. Після закінчення школи закінчив Харківський механічний технікум, а в грудні 2020 року був призваний до лав Національної гвардії України.

19 травня Всесвітній день вишиванки!

Розділ Новини
19 травня 2022
Перегляди: 23
19 травня Всесвітній день вишиванки!
Цьогоріч День вишиванки відзначаємо в умовах війни. Після повномасштабного вторгнення в Україну, це свято має особливе значення, оскільки є символом незламності українського народу.
Українська вишиванка - один із головних символів нашого народу. У ній розповідають історії, пишуться долі. Адже український народ - сильний, незалежний.
Нехай День вишиванки об'єднує українців по всьому світу, а магічні прадавні узори-символи додадуть нам сили для перемоги над ворогом!
Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною, квітучою. Національна память надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.
Пам'ятаймо, що ми - Українці, зможемо все!
Слава Україні!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі