Новини

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів робочу зустріч з Міністром освіти, науки і інновацій Ганною Новосад

Розділ Новини
05 грудня 2019
Перегляди: 2

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів робочу зустріч з Міністром освіти, науки і інновацій Ганною Новосад, заступниками Міністра Любомирою Мандзій та Світланою Даниленко.
На прикладі Верховинського району обговорили проблемні питання освіти в високогірних та гірських районах України, зокрема про те, що на даний час не нараховані і не виплачені заробітні плати, про стан шкіл і умови в яких діти вимушені навчатися.

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера

Розділ Новини
05 грудня 2019
Перегляди: 0

З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна.

Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!


Голова районної ради Іван Шкіндюк


Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Чотири громади Верховинщини – переможці обласного конкурсу

Розділ Новини
04 грудня 2019
Перегляди: 1

Сьогодні, з нагоди Дня місцевого самоврядування в обласній раді відбулося вручення дипломів переможцям Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і восьмих обласних конкурсів “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне