Новини

Проведено 1 пленарне засідання 17 сесії районної ради

Розділ Новини
29 липня 2022
Перегляди: 54

Проведено 1 пленарне засідання 17 сесії районної ради

 Сьогодні  відбулося І пленарне засідання 17 сесії районної ради VІІІ демократичного скликання, яку провів голова районної ради Юрій Філипчук.

Перш ніж розпочати роботу сесії  - священик церкви «Предтечі Івана Хрестителя» присілок Рикалівка села Замагора Михайло Мануляк виголосив молитву «Отче наш» за усіх Героїв, які загинули в боях з агресором на території України та благословив присутніх на добру працю.  

           В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів районної ради, а також керівники: голова райдержадміністраці – начальник районної військової адміністрації  Василь Бровчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальник Верховинського РВ УСБУ Юрій Цебрук, начальник Верховинського районного відділення поліції ГУНП в Івано-Франківькій області Богдан Сокол,Білоберізький сільський голова Дмитро Іванюк, головний інспектор Верховинського районного відділення ГУ ДСНС Сергій Віндик, начальник Верховинського комбінату комунальних підприємств Володимир Мицканюк, редактор районної газети «Верховинські Вісті» Дмитро Кіращук.

З Днем Української Державності!

Розділ Новини
28 липня 2022
Перегляди: 32
З Днем Української Державності!
Від Київської Русі до незалежної України. Наша багатогранна історія, культура та традиції живуть століттями.
Сьогодні Україна — незалежна, сильна, вільна та демократична держава, яка мужньо захищає свої кордони. Ми - невід’ємна частина Європи, сім’ї демократичних держав.
Нашу державність творить український народ. Ми разом будуємо доброчесну владу та справедливе суспільство. Разом даємо відсіч ворогу та обов’язково переможемо.

Знову проводжатимемо в засвіти молодого й сміливого воїна

Розділ Новини
26 липня 2022
Перегляди: 35
І знову скорботні шати одягає наша Верховинська громада. Знову проводжатимемо в засвіти молодого й сміливого воїна, який не зміг лишитися осторонь, а пішов захищати нас від рашиської навали...
Андрій Семенюк народився 4 серпня 1995 року в селі Замагора.
Новину про початок повномасштабної війни в країні Андрій сприйняв болісно. Веселий, добрий хлопець ніяк не міг прийняти, що на рідну землю прийде ворог, тому 7 березня 2022 року пішов до військкомату і був призваний до батальйону Верховинськоі ТРО.
Йому було лише 26… Попереду багато планів, мрій і сподівань,і жодної темної думки…
Андрій Семенюк загинув 25 липня на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу.
Щирі співчуття родині загиблого. Вічна пам’ять Герою України!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне