Новини

ВІЧНА ПАМʼЯТЬ І СЛАВА ВОЇНУ-ЗАХИСНИКУ ВАСИЛЮ…

Розділ Новини
07 жовтня 2023
Перегляди: 29
ВІЧНА ПАМʼЯТЬ І СЛАВА ВОЇНУ-ЗАХИСНИКУ ВАСИЛЮ…
Сьогодні сумуємо і плачемо усі, бо знову втратили мужнього Захисника – ТОМАЩУКА ВАСИЛЯ МИКОЛАЙОВИЧА, уродженця селища Верховина присілок Слупійка Верховинського району.
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном ВАСИЛЕМ.
Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
ТОМАЩУК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ - 1993 р.н.,
07 березня 2022 року долучився до лав Збройних Сил України. Вірний військовій присязі, Воїн до останнього боронив свою країну та рятував побратимів, яких вважав своїми братами по духу.
У цей скорботний момент висловлюємо щирі співчуття родині Героя ВАСИЛЯ. Нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх хто знав Його, любив та шанував.
Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який до останнього подиху захищав рідну землю та кожного з нас!

07 жовтня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
06 жовтня 2023
Перегляди: 46
07 жовтня 2023 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 07 жовтня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, уродженця селища Верховина Верховинського району ВАСИЛЯ МИКОЛАЙОВИЧА ТОМАЩУКА.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.
На зображенні може бути: вогонь
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне