Новини

«Кращі практики підтримки ініціатив місцевих карпатських громад» - говорили про успіхи реалізації проектів на місцях

Розділ Новини
27 червня 2019
Перегляди: 10

«Кращі практики підтримки ініціатив місцевих карпатських громад» - говорили про успіхи реалізації проектів на місцях на прикладі програми, яка ініційована головами Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей та реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати - Україна».

🔷До обговорення здобутих результатів реалізації «Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад» та механізмів посилення цієї підтримки долучилися міський голова Вижниці Олексій Чепіль, депутат Закарпатська обласна рада Василь Худинець, голова Верховинська районна рада Іван Шкіндюк, директор КП Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича Igor Chava та експерт Центрального офісу реформ при Міністерство Регіонального Розвитку Іван Лукеря.
🔷Модерувала дискусію виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати - Україна» Halyna Lytvyn. Вона наголосила, що така робота - це, перш за все, спільну філософія і системні підходи до підтримки місцевого розвитку в регіоні.
Ну і найважливіше - наступний конкурс у рамках програми буде оголошено вже восени.

📌Висновки зроблено:
👉🏼Програму продовжувати - треба!
👉🏼Фінансування збільшувати - треба!
👉🏼Вчитися писати проекти - треба!

Голова районної ради Іван шкіндюк взяв участь у панельній дискусії "Кращі практики підтримки ініціатив місцевих карпатських громад"

Розділ Новини
27 червня 2019
Перегляди: 8

Голова районної ради Іван шкіндюк взяв участь у панельній дискусії "Кращі практики підтримки ініціатив місцевих карпатських громад", що відбувається у рамках ІV Форуму місцевого розвитку.

Голова районної ради Іван Шкіндюк бере участь у другому дні ІV Форуму місцевого розвитку

Розділ Новини
26 червня 2019
Перегляди: 9

Голова районної ради  Іван Шкіндюк бере участь у другому дні ІV Форуму місцевого розвитку, що відбувається у м.Трускавецьк.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі