Новини

Шановні працівники музеїв!

Розділ Новини
18 травня 2020
Перегляди: 2358

Прийміть сердечні вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв.

Ми високо цінуємо ваші щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного краю та народу.
Музеї є безцінними джерелами пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.

Твердо віримо, що самовіддана праця музейних працівників – вірних служителів часу і надалі вирізнятиметься високим професіоналізмом, подвижництвом, сприятиме примноженню нетлінних духовних надбань.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра і нових професійних та життєвих успіхів в ім’я утвердження високих ідеалів добра і краси.

18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Розділ Новини
18 травня 2020
Перегляди: 275

Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

Український інститут національної пам'яті публікує матеріали та архівні фото, присвячені цій темі : https://old.uinp.gov.ua/…/u-seredu-18-travnya-den-pamyati-z…

Інструкція для безробітних під час карантину: виплати, субсидії, онлайн-облік, часткове безробіття

Розділ Новини
12 травня 2020
Перегляди: 540

В уряді очікують істотне збільшення безробітних з квітня у зв'язку зі спрощенням процедури реєстрації. Кошти на виплату допомоги передбачені в Держбюджеті-2020. Про це повідомив міністр економіки Ігор Петрашко. На час карантину через коронавірус центри зайнятості відвідувати не потрібно, а встати на облік можна дистанційно. «Слово і діло» розбиралося, для кого та які передбачені виплати, як подавати документи та що таке допомога з часткового безробіття роботодавцям.

Виплати з першого дня реєстрації

Оскільки фактично без доходу залишилась велика кількість людей, потрібні були швидкі зміни в процесі реєстрації безробітних, щоб вони мали змогу отримувати виплати. Наприкінці березня парламент ухвалив законопроект, спрямований на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням COVID-19.

Згідно з цим законом Державному центру зайнятості надано право визначати особливості реєстрації, перереєстрації, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги з безробіття, відмінні від встановленого порядку.

Допомога з безробіття призначається з першого дня надання статусу безробітного. Після подання заяви не застосовується семиденний період для активного пошуку роботи. Людина не зобов'язана протягом 7 днів відвідувати співбесіди з роботодавцями, а відразу отримає статус безробітного.

Виплата допомоги з безробіття може здійснюватися без особистого відвідування безробітним центру зайнятості.

Яка сума допомоги з безробіття?

По-перше, тим, хто стояв на обліку в центрах зайнятості до запровадження карантину, збережуть відповідні виплати.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне