Новини

Допомогти учасникам АТО

Розділ Новини
25 вересня 2019
Перегляди: 46

       Сьогодні проведено чергове засідання  комісії районної  ради з  підтримки учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в  антитерористичній операції в районах її проведення, воїнів ОУН-УПА та учасників бойових дій на території інших держав, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук.

Перспективи впровадження реформи органів місцевого самоврядування

Розділ Новини
24 вересня 2019
Перегляди: 28

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк бере участь у розширеному засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад, робота якого стартувало в Одесі. Порядок денний складається з тринадцяти пунктів. Серед них питання стану і перспектив впровадження реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також внутрішньо-організаційної діяльності УАРОР.

Історична зустріч українців та румунів на кордоні з метою відкриття міжнародного пункту пропуску

Розділ Новини
22 вересня 2019
Перегляди: 30

Пресвят Богородиця учора, 21 вересня, принесла Господнє знамення для України та Румунії у Карпатах на горі Копілаш. Відбулася історична подія: зустріч представників органів державної влади та місцевого самоврядування Івано-Франківщини і Марамуреського повіту Румунії та місцевих громад і громадськості Верховинського району та повіту Марамуреш Румунії з метою відкриття міжнародного пункту пропуску. Українську делегацію представляли перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Дмитро Романюк, голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови Верховинської РДА Світлана Уршеджук, депутати районної ради, голови сільських рад. З румунської сторони у зустріч взяли участь: Віце-президент Повітової ради Марамуреш Дору Іоан Данкуш, Президент Фундації Українських Гуцулів Румунії Василь Попович, голови сіл Кривого, Рускова й інших сіл Румунії, підприємці та експерти європейських фондів. У зустрічі взяв участь народний депутат України Володимир Тимофійчук.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне