Новини

ІІІ фестиваль гуцульського танцю

Розділ Новини
27 вересня 2021
Перегляди: 8
Сьогодні, у селищі Верховина на Співочому полі відбувся ІІІ фестиваль гуцульського танцю
Голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник райдержадміністрації Світлана Уршеджук взяли участь у ІІІ фестивалі гуцульського танцю ім.Ярослава Чуперчука – Василя Шинкарука та відзначення 110-ї річниці від дня народження Ярослава Чуперчука, 75-ї річниці створення вокально-хореографічного колективу «Галиина» м.Львів (засновник Я.Чуперчук) та 50-ї річниці з дня присвоєння звання «народний» колективу «Черемош» (засновник В.Шинкарук).
 
 
 
 
 
 
 

25 вересня в смт. Ясіня презентували проєкт “Гуцульські сирні плаї”

Розділ Новини
27 вересня 2021
Перегляди: 12
25 вересня в смт. Ясіня презентували проєкт “Гуцульські сирні плаї”.
Голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, заступник селищного голови Марія Маківничук взяли участь у презентації міжрегіонального культурно-туристичного маршруту “Гуцульські сирні плаї”.
“Гуцульські сирні плаї” - проєкт, який поєднує туризм, культуру та гастрономію. Це мережа маршрутів гipcькими cтежкaми, що ведуть в гості дo гyцyлiв i знaйoмлять зi cтoлiтнiми тpaдицiями cиpoвapiння, вiвчapcтвa i cкoтapcтвa у Кapпaтax. Традиції і побут полонинських господарств - це те, що варто зберегти і популяризувати. Сири Гуцульська овеча бриндзя та Гуцульська коров’яча бриндза першими в Україні отримали статус географічних зазначень - і це підтвердження унікальності, якості та культурної цінності продуктів гуцулів-горян. Технологія виробництва цих сирів збереглася щонайменше з XV ст. і майже не змінилася з того часу: лише ручна праця, традиційний, дружній до навколишнього середовища, дерев’яний інвентар та молоко від аборигенних порід худоби - української гірської карпатської вівці та бурої карпатської корови - як сировина. Цей унікальний досвід варто поширювати і знайомити з ним туристів з України і світу. Традиції українських карпатських горян - це важлива складова культурної спадщини України і ми прагнемо її зберегти і популяризувати через розвиток українського гастротуризму.
 
 
 
 
 
 

Відзначено у Верховині Всесвітній День туризму та День туризму в Україні

Розділ Новини
24 вересня 2021
Перегляди: 40
У Верховині відзначили Всесвітній День туризму та День туризму в Україні
З цієї нагоди 23 вересня у конференц-залі готелю «Верховель» проведено конференцію під назвою «Перспективи розвитку туризму Верховинської селищної ради», за участю голови Верховинської районної державної адміністрації Василя Бровчука, Верховинського селищного голови Василя Мицканюка, голови Верховинської районної ради Юрія Філипчука, першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, заступниці селищного голови Марії Маківничук.
Голова районної ради Юрій Філипчук привітав працівників туристичної галузі.
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі