Новини

Вітаємо лауреатів премій імені Дмитра Ватаманюка та Василя Якуб’яка

Розділ Новини
30 жовтня 2019
Перегляди: 7

У районній раді проведено засідання комісій: з присудження Верховинської районної літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка та з присудження Верховинської районної журналістської премії імені Василя Якуб’яка.


Голова районних комісій, голова районної ради Іван Шкіндюк ознайомив членів комісій з поданнями-рекомендаціями, які поступили від керівників мистецьких та громадських організацій на кандидатів, що беруть участь у конкурсі на присудження премій, а також деталізував положення про літературно-мистецьку та журналістську премії.

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у відкритті кабінету комп"ютерної томографії

Розділ Новини
28 жовтня 2019
Перегляди: 48

Сьогодні в центральній районній лікарні відкрито кабінет комп"ютерної томографії за участю засновника ТОВ «Медікал сервіс груп» Ірини Стасюк, головного лікаря Миколи Ілюка, заступника голови РДА Світлани Уршеджук, керівника апарату РДА Василя Бровчука, селищного голови Василя Мицканюка та лікарів центральної лікарні.

Священик отець Юрій освятив та благословив лікарів у їхній нелегкій праці на здоров'я для майбутніх пацієнтів.

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у презентації аудіокниги «Дідо Иванчик», яка провдена у меморіальному музеї Петра Шекерика-Доникового

Розділ Новини
28 жовтня 2019
Перегляди: 57

Це перша в Україні аудіокнига начитана гуцульським діалектом - роман Петра Шекерика -Доникового «Дідо Иванчік». Нагадаємо, що над написанням твору автор працював у 30-40 роках минулого століття.

Іван Юрійович подякував творчому колективу за те, що вони підтримують та популяризують Гуцульщину. Та впевнений що завдяки аудіокнизі розшириться коло поціновувачів творчості гуцульського письменника і гуцульська мова звучатиме частіше.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне