Новини

засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Розділ Новини
30 березня 2021
Перегляди: 34
 
Голова районної ради Юрій Філипчук взяв участь у черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Основне питання засідання - епідемічна ситуація на території району, спричинена коронавірусом та заходи щодо недопущення його поширення.
За інформацією районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації станом на 29 березня 2021 року всього у Верховинському районі з початку карантину в 740 жителів району виявлено та лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19, яке викликано коронавірусом.

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗАКЛИКАЄ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

Розділ Новини
25 березня 2021
Перегляди: 47

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗАКЛИКАЄ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

 

     У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації у Івано-Франківській області, яка спричинена коронавірусом, щоденно проводять заходи щодо недопущення поширення серед населення COVID-19. Працівниками Верховинського районного відділу  ГУ Держпродслужби в Івано-Франківській області здійснюються   моніторинги закладів громадського користування.

    Спеціалістами Держпродслужби спільно із правоохоронцями здійснено перевірки суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (кафе, бари, їдальні), агропродовольчого ринку , об′єкти торгівлі не продовольчими товарами, об’єкти торгівлі продовольчими товарами, перукарні, стоматкабінети . Усього спеціалістами перевірено від початку року 964 суб’єкти господарювання. Загалом, власники та працівники закладів, а також їхні відвідувачі дотримуються правил карантину: носять маски та тримають соціальну дистанцію. Щоправда, не обійшлося і без порушень, серед яких зафіксовано відсутність обмежувальних розміток на підлозі у окремих закладах торгівлі, а також відсутність захисних масок. У результаті на порушників складено 23 адмінпротоколів.

      У зв’язку із посиленням в області заходів, передбачених Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», вкотре закликаємо усіх бути пильними, дотримуватися усіх вимог карантину, щоб зменшити розповсюдження небезпечної хвороби серед населення.

     Моніторинг закладів торгівлі та громадського харчування  триватиме до закінчення карантинних обмежень.

Допомогти пільговій категорії населення зводити власне житло

Розділ Новини
25 березня 2021
Перегляди: 46

Сьогодні відбулося засідання тимчасової комісії районної ради з реалізації лісосировинних ресурсів для потреб пільгових категорій населення. Комісію провів голова районної ради Юрій Філипчук за участю Світлани Ілійчук - керуючого справами районної ради, Андрія Станкевича - головного лісничого ДП «Верховинське лісове господарство», Андрія Бельмеги - інженера цеху з переробки деревини ДП «Гринявське лісове господарство», Григорія Сольчаника - інженера з охорони праці Верховинського районного лісгоспу, Наталії Сапріянчук – начальника відділу загально-організаційної роботи районної ради, де було розглянуто заяви громадян Верховинського району, які відносяться до пільгової категорії населення. Комісія рекомендувала керівникам підприємств виділити будівельний ліс та дрова по пільговій ціні.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне