Новини

Урочисті заходи до Дня працівника освіти

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 11
Сьогодні, напередодні Дня працівника освіти, в актовому залі Верховинського ліцею проведено урочисті заходи.
У святкових урочистостях взяли участь голова районної ради Юрій Філипчук, голова райдержадміністрації Василь Бровчук, Верховинський селищний голова Василь Мицканюк, священник церкви «Успіння Пресвятої Богородиці» селища Верховина Юрій Стефлюк, директори і вчителі навчальних закладів району та ЗМІ.
Керівники району щиро привітали освітян з професійним святом. Подякували за сумлінну працю у справі навчання та виховання дітей, побажали успіхів у праці, оптимізму і терпіння, міцного здоров’я, злагоди і віри у твердої впевненості у щасливий завтрашній день.
За вагомі успіхи у педагогічній праці, розвиток дошкільної, загальної, середньої, позашкільної освіти, навчання і виховання учнів, досягнення високих результатів на освітянській ниві очільники району нагородили освітян Верховинщини спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради .
Завершився урочистий захід святковою концертною програмою.
 
 
 
 
 
 
 
 

Спортінвентар та інформаційні буклети для Ільцівського ліцею

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 10
Напередодні свята - Дня вчителя, голова районної ради Юрій Філипчук вручив Ільцівському ліцею спортінвентар та інформаційні буклети, згідно рішення Івано-Франківської обласної ради спрямовано кошти районному бюджету на реалізацію заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Верховинському районі для розвитку спортивної інфраструктури району, за підсумками ІХ обласної спартакіади.
 
 
 
 
 
 

День територіальної оборони!

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 6
В першу неділю жовтня в нашій державі відзначається День територіальної оборони.
Керівництвом районної ради, райдержадміністрації спільно з Верховинським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки підведено підсумки службової діяльності батальйону, намічено нові завдання та узгоджено деякі питання подальшої співпраці. Військовозобов’язаних та резервістів відзначено Грамотами за вагомий особистий внесок у зміцнення територіальної оборони, патріотизм та самовідданість.
 
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне