Новини

Шановні жителі Верховинщини, учасники національно-визвольних змагань, воїни УПА!

Розділ Новини
11 жовтня 2019
Перегляди: 4

Щиро вітаємо вас з Днем створення Української Повстанської Армії, Днем Українського козацтва та великим християнським святом Покровою Пресвятої Богородиці!

В день Святої Покрови ми вшановуємо українське лицарство, яке впродовж усієї історії нашого народу боронило свою землю від загарбників. В цей день ми згадуємо славне українське козацтво, схиляємо голови перед продовжувачами їхньої справи – вояками Української Повстанської Армії.

В наших серцях назавжди збережеться пам’ять про повстанців, які загинули за свободу рідної землі, здобувши найвищу перемогу. Головним завданням сьогодення є наповнення нашої держави національним змістом, об'єднання нації та утвердження нашого суверенітету, передусім духовного.

Участь заступника голови районної ради у розширеній нараді

Розділ Новини
11 жовтня 2019
Перегляди: 8

Заступник голови районної ради Іван Маківничук взяв участь у розширеній нараді з головами селищної та сільських рад. Нарада відбулася у залі засідань районної ради та райдержадміністрації.

На нараді було розглянуто наступні питання:

1. Про початок опалювального сезону 2019-2020 років.

Шановні захисники України!

Розділ Новини
11 жовтня 2019
Перегляди: 5

14 жовтня відповідно до указу Президента України Петра Порошенка ми відзначаємо День захисника України. Це свято спрямоване на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. В цей урочистий день ми низько схиляємо голови перед тими, хто причетний до захисту територіальної цілісності України, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога: від вкритих сивиною фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Дорогі воїни, вітаючи вас із Днем захисника України – святом мужності, самовідданості, гідності і честі, – перш за все бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, миру і благополуччя, творчої наснаги і успіхів в нелегкій праці. Нехай Пресвята Богородиця покриває вас своїм омофором та повсякчас підтримує та оберігає ваші життя.

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі