Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Це свято тих, хто у своїй щоденній трудовій діяльності виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті.
Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини такого безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як робота працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує, найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, військовослужбовцям і їхнім родинам.
Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.
Бажаю кожному з вас швидкої перемоги, мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, достатку, витримки у життєвих випробуваннях та невичерпної енергії в роботі.
Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем ракетних військ і артилерії!
У всіх масштабних бойових діях, локальних конфліктах, артилерія грала одну з ключових ролей, визначаючи найчастіше результат бою. Протягом вже дев’яти років наша артилерія відіграє найбільш значну роль у війні російським ворогом. У тривалій та жорсткій боротьбі воїни-артилеристи своєю рішучістю та хоробрістю вписали та продовжують наповнювати яскраві сторінки доблесті й відваги в літопис нашої української слави!
Ваш професіоналізм – запорука надійної оборони та захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.
Щиро дякуємо усім Воїнам за вірність, мужність, звитягу, сумлінне виконання військових обов’язків.
Шана Героям, які віддали свої життя, захищаючи нашу державу.
Сьогодні ми відзначаємо видатну подію в історії української державності – 105-ту річницю створення Західноукраїнської Народної Республіки.
1 листопада 1918 року у Львові відбулося збройне повстання, відоме як Листопадовий чин, результатом якого стало проголошення на теренах етнічних українських земель Галичини, Буковини та Закарпаття національної Української Держави. Проголошення ЗУНР стало важливим етапом державотворчого процесу, який завершився проголошенням Злуки УНР і ЗУНР у єдину соборну державу 22 січня 1919 року на Софійському майдані у Києві.
Українці завжди мали високий дух, волю до боротьби, прагнення до свободи та створення своєї незалежної держави. Героїзм січового стрілецтва продемонстрував, що омріяну свободу і власну державу можна вибороти.
В цей день ми вшановуємо наших Героїв, згадуємо їх із вдячністю та молитвою. Пам’ятаймо про тих, хто наближав день, коли у світі постала суверенна Українська держава, і про тих, хто відстоює її Незалежність у наш час.
Вічна слава і шана героям національно-визвольної боротьби, які віддали своє життя за Українську державність! Вони боролись, щоб ми перемогли!