Новини

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь в урочистому заході напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Розділ Новини
13 березня 2020
Перегляди: 7

Іван Юрійович у своєму виступі наголосив що комфортне і затишне проживання людей, життєдіяльність підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків, як галузь житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення лежить на плечах працівників. Щиро побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі!

Вшановано пам'ять Тараса Шевченка у Великоходацькій гімназії

Розділ Новини
11 березня 2020
Перегляди: 10

Заступник керуючого справами Верховинської районної ради, голова районного товариства «Просвіта» Василь Нагірняк взяв участь у літературно-мистецькому вечорі-вшанування пам’яті українського генія, пророка нації Тараса Шевченка під назвою «Від Тарасика до Тараса», який проведено у Великоходацькій гімназії. Захід підготували спільно з дирекцією вчителі гімназії І.В.Зузяк, М.Ю. Гостюк та Г.І. Шкрібляк.

Надано допомогу учасникам АТО

Розділ Новини
11 березня 2020
Перегляди: 8

Сьогодні проведено чергове засідання комісії районної ради з підтримки учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в антитерористичній операції в районах її проведення, воїнів ОУН-УПА та учасників бойових дій на території інших держав, яку провів заступник голови районної ради Іван Маківничук.
На засіданні комісії розглянуто 5 заяв громадян Верховинського району – учасників бойових дій.
Комісія вирішила надати матеріальну допомогу усім заявникам.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне