Новини

Голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у відкритті виставки талановитих Косівських майстрів

Розділ Новини
17 липня 2019
Перегляди: 41

Сьогодні голова районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у відкритті виставки талановитих Косівських майстрів: заслуженого майстра народної творчості України Богдана Ходана, майстрів народної творчості Юрія Ходана та Тараса Ходана.

Шановні бухгалтери!

Розділ Новини
16 липня 2019
Перегляди: 20

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом —
Днем бухгалтера.


Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловить подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю,
принциповістю, законністю. Бо була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів.
Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди творчі: з ніжними душами,
закохані в мистецтво, пісню, поезію, і в досконалу магію цифр.

Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

Голова районної ради Іван Шкіндюк
Голова райдержадміністрації Олег Лютий

Інформаційне повідомлення

Розділ Новини
16 липня 2019
Перегляди: 35

Відповідно до розпорядження голови Верховинської  районної ради  Івана Шкіндюка від 14 червня 2019 року №139- р «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу освіти «Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської області» з 14 червня по 14 липня 2019 року проводився прийом  документів для  участі в  конкурсі   на   заміщення    вакантної   посади    директора комунального закладу освіти «Рівнянська початкова школа Верховинської районної ради Івано-Франківської області».

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне