Новини

Вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України!

Розділ Новини
21 червня 2019
Перегляди: 23

Шановні державні службовці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України!
Виконання державних справ – це велика відповідальність. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші завдання, а взамін чекає небайдужості, компетентності та творчого ставлення до справи. Від Вас залежить рівень довіри до влади. Ви формуєте її авторитет. Тож, нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям, а Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Верховинщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району.
Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку. Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!
Зі святом Вас!

Голова районної ради Іван Шкіндюк

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий

ГІРСЬКИЙ СВІТ ФОРУМУ «VIA CARPATIA»

Розділ Новини
19 червня 2019
Перегляди: 14

Верховинщина – перлина Гуцульщини, стає духовним і культурним центром Східної та Центральної Європи
У найвисокогірнішому куточку України – Верховині, де сотворену самим Господом дивовижну карпатську красу і гірський світ не знищила руйнівна рука, 14 – 16 червня проведено Другий Міжнародний Форум Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA». Міжнародна конференція «Коло Вінценза: Україна на переломі» та три фантастичні мистецькі вечори: день театру, день поезії та день музики – події глобального значення для розвитку регіону та України і мистецького тріумфу гуцулів

Вінценз, Україна і Гуцульський світ

Міжнародна конференція «Коло Вінценза: Україна на переломі» стала платформою для найважливіших дискусій політиків, народних депутатів, правозахисників, журналістів, духовних лідерів, громадських діячів.
Конференцію відкрили голова Верховної Ради України Андрій Парубій та ініціатор проведення Форуму голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Микола Княжицький.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне