Новини

Київ і Верховина: горизонти співпраці

Розділ Новини
11 квітня 2019
Перегляди: 24

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч із заступником Київського міського голови - секретарем Київської міської ради Володимиром Прокопівим.

 

Київська мерія готова до активної співпраці з Верховинською районною радою у галузях культури, освіти, медицини і туризму.

Ділова зустріч голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка з ректором Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Леонідом Губерським

Розділ Новини
11 квітня 2019
Перегляди: 21

Голова районної ради Іван Шкіндюк провів зустріч з ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктором філософських наук, професором, академіком НАН України Леонідом Губерським. У зустрічі взяли участь декан філософського факультету, академік НАН України Анатолій Конверський, заступник декана філософського факультету, доктор філософських наук Лариса Комаха, завідувач кафедри історії та філософії Тарас Кононенко.

Весняний призов 2019 на строкову військову службу в ЗСУ

Розділ Новини
09 квітня 2019
Перегляди: 21

        Заклик стосується придатних за станом здоров’я громадян України – чоловіків, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, а також старших, які не досягли 27 – річного віку і не мають права на звільнення або відстрочки від призову. У період з квітня по червень в ЗСУ та інші військові формування відправлять 18752 особи: у Збройні сили 9 тисяч осіб, Державну службу транспорту – 600 осіб, Державну прикордонну службу України – 4000 осіб, Національну гвардію – 5152 людини. Термін служби з вищою освітою (спеціаліст-магістр) складає 12 міс, без вищої освіти 18 міс. Перед відправкою на службу призовники отримують 3800 гривень.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне