Новини

Сьогодні Верховинщина з невимовним смутком прощалася з полеглим Героєм АНАТОЛІЄМ РОЗВАДОВСЬКИМ

Розділ Новини
11 вересня 2022
Перегляди: 15
Сьогодні Верховинщина з невимовним смутком прощалася з полеглим Героєм АНАТОЛІЄМ РОЗВАДОВСЬКИМ
Війна забирає найкращих: достойних, справедливих, розумних, розсудливих і надзвичайно сміливих. Цвіт нації, майбутнє України.
Анатолій навчався в Івано-Франківську, за освітою - лісівник. У Верховині почав займатися рукопаш гопаком, потім досконало опанував техніку бразильського джиу-джитсу, згодом і сам почав тренувати дітей.
Анатолій загинув від влучання ворожого снаряду на сході України.
З усіма почестями Героя провели в останню путь представники влади, побратими, рідні, близькі, друзі, сусіди та всі, хто віддав шану відважному Герою АНАТОЛІЮ.
Це велика непоправна втрата для нашого краю та України.
Пам’ятатимемо його як великого патріота, відважного Захисника та доброго товариша.
Щиро співчуваємо родині, сумуємо разом у непоправній втраті з близькими та друзями загиблого.
Вічна пам'ять та слава Герою!
Чин похорону відбудеться завтра, 12 вересня о 12 годині в с. Кривопілля.
 
 
 
 
 
 

з Днем фізичної культури і спорту України

Розділ Новини
11 вересня 2022
Перегляди: 15
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
Щиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!
Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.
Наш район має міцні спортивні традиції. Чимало верховинців домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення - це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.
Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, палких уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.
З повагою
Голова Верховинської районної ради
Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст

Вічна пам‘ять Герою АНАТОЛІЮ РОЗВАДОВСЬКОМУ

Розділ Новини
09 вересня 2022
Перегляди: 20
Вічна пам‘ять Герою АНАТОЛІЮ РОЗВАДОВСЬКОМУ
Біль стискає серце, коли дивишся на обличчя молодих, цілеспрямованих людей, які могли б змінити цей світ на краще, але це фото у траурній рамці... Наша верховинщина втратила відданого патріота своєї країни, своєї Гуцульщини, люблячого сина та брата АНАТОЛІЯ РОЗВАДОВСЬКОГО.
Анатолій навчався в Івано-Франківську, за освітою - лісівник. У Верховині почав займатися рукопаш гопаком, потім досконало опанував техніку бразильського джиу-джитсу, був вихованцем тренера Віталія Стасіва, а згодом і сам почав тренувати дітей.
Анатолій загинув від влучання ворожого снаряду на сході України.
Герой мав офіцерське звання (закінчив військову кафедру). Після вторгнення орди в Україну, одразу пішов захищати рубежі рідної неньки.
Спи спокійно, Анатолію... Пам'ять про тебе зостанеться вічною у серцях побратимів і усіх, хто знав тебе.
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне