Новини

Петру Шекерику-Дониковому -130

Розділ Новини
19 квітня 2019
Перегляди: 28

Сьогодні проведено засідання «За круглим столом» з нагоди 130-річчя від дня народження відомого громадського і політичного діяча, письменника, етнографа Гуцульщини Петра Шекерика-Доникового. У засіданні взяли участь голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, заступник селищного голови Оксана Чубатько, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк, голова товариства «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк, науковці Верховинщини Іван Зеленчук, Ярослав Зеленчук, Петро Пониполяк, Василь Зеленчук, директор музею Петра Шекерика-Доникового у Верховині Надія Маківничук та інші.

Вітаючи усіх присутніх зі знаковою подією в історії Гуцульщини, виступаючі окреслили життєвий, просвітницький, творчий шлях та громадсько-політичну діяльність видатного земляка, який всі свої сили, національно-патріотичну діяльність, літературну і фольклорно-етнографічну працю віддав заради кращого життя гуцульського народу та визволення України з-під ворожого гніту.

Щодо прав споживачів. Поради мешканцям Прикарпаття, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині

Розділ Новини
19 квітня 2019
Перегляди: 17

Покупець не зобов’язаний платити за пошкоджений у магазині товар,- роз’яснює начальник головного територіального управління юстиції Микола Станіщук.

«Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобов’язують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину»,  – зазначає посадовець.

Якщо адміністрація магазину, охорона наполягають на оплаті товару?

Якщо адміністрація або охорона магазину наполягає на оплаті пошкодженого товару – вимагайте скласти акт про нанесення шкоди та надати факти, які доводять Вашу вину.

Футболісти: на старт!

Розділ Новини
18 квітня 2019
Перегляди: 27

Сьогодні проведено засідання Верховинської районної Федерації футболу за участю голови районної ради Івана Шкіндюка.

Федерація розглянула питання проведення чемпіонату району з футболу у 2019 році серед юнаків та дорослих. Прийнято рішення провести футбольні поєдинки з травня по вересень.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне