Новини

Запрошуємо на Прощу у Карпати, на Верховинщину, на місце з’явлення Матері Божої

Розділ Новини
29 липня 2020
Перегляди: 58

6 серпня 2020 року, в День пам’яті Боголюбивих страстотерпців, князів-мучеників Бориса і Гліба відбудеться Всеукраїнська Проща, загально-єпархіальне паломництво до місця з’явлення Матері Божої біля Довбушевої криниці в урочищі Ґаджина села Бистрець, що на Верховинщині.
У вшануванні Матері Божої та Святині Гуцульщини візьмуть участь Преосвященного Владики Коломийський і Косівський Юліан, духовенство, керівництво області та району.
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у паломництві до місця з’явлення Матері Божої у Карпатах.
Збір прочан: 6 серпня 2020 року в селі Бистрець Верховинського району Івано-Франківської області біля початку сходження на полонину Ґаджина о 08.30 год.
Початок Божественної літургії: об 11 год. 00 хв. на місці з’явлення Пречистої Діви Марії – біля Довбушевої криниці на полонині Гаджина.
У селищі Верховина 6 серпня 2020 року від адмінбудинку районної ради та райдержадміністрації о 07.30 год. буде відправлятися автобус до с. Бистрець для бажаючих взяти участь у Всеукраїнській Прощі.

Верховинська районна рада та райдержадміністрація
Благочинний Верховинського району ПЦУ о. Д. Михавків

СТВОРЕНО ВЕРХОВИНСЬКИЙ МУЗЕЙ КНИГИ ПРО ГУЦУЛІВ І ГУЦУЛЬЩИНУ

Розділ Новини
28 липня 2020
Перегляди: 36

27 липня 2020 року Верховинська районна рада на пленарному засіданні прийняла рішення, згідно з яким створено Верховинський музей книги про гуцулів і Гуцульщину. Музей створено з метою збереження і примноження культурно-мистецький цінностей, літературного надбання своїх попередників та книжкового багатства про гуцулів і Гуцульщину письменників, краєзнавців, дослідників Гуцульщини сучасності, розвитку музейної справи на Верховинщині.
Даним рішенням районної ради затверджено склад Оргкомітету з організації створення, підготовки приміщення та влаштування експозицій Верховинського музею книги про гуцулів і Гуцульщину.
Координатором з організації створення музею призначено заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради Василя Нагірняка, якому доручено підготувати положення про музей на чергову сесію районної ради. Контактний телефон: 098 588 8990.
Верховинський Музей книги про гуцулів і Гуцульщину формуймо разом. Кожен, хто запропонує для Музею книжкові видання, фото, відеоматеріали, рукописи про Гуцульський край, буде занесений до Почесної книги музею. Відвідувачі знатимуть поіменно книгодавців-патріотів. Вони зостануться у пам’яті гуцулів і Гуцульщини нинішнього та прийдешніх поколінь.

Плідна праця позачергової тридцять першої сесії Верховинської районної ради

Розділ Новини
27 липня 2020
Перегляди: 24

Сьогодні, 27 липня 2020 року, у залі засідань Верховинської районної ради проведено четверте пленарне засідання позачергової тридцять першої сесії Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання.
Настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Криворівні отець Іван Рибарук привітав усіх із спільною перемогою у Києві – збереженням Верховинського району. Для мене, сказав священник, це таке відчуття, як після Майдану. Ви – земні ангели Верховинського району. Після усі помолилися за Верховинщину, Гуцульщину, за достойне життя у Вільній Українській державі.
Голова районної ради Іван Шкіндюк висловив щиру подяку керівництву держави та Уряду, народним депутатам, Верховній Раді України, які прийняли історичне рішення для Верховинського району, а делегації району, спільній команді подякував за те, що самовіддано відстояли суверенітет району. Іван Юрійович подякував спонсорам Верховинщини, які надали для поїздки у м. Київ фінансову допомогу.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне