Новини

Візит Міністра та народних депутатів у Верховину

Розділ Новини
02 липня 2024
Перегляди: 6
29 червня, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та народні депутати України Михайло Радуцький і Микола Задорожній відвідали КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» ВСР.
Під час візиту Міністр та депутати зустрілись із головою Верховинської районної ради Юрієм Філипчуком та представниками КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» ВСР.
В ході візиту обговорювали специфіку надання медичної допомоги та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я в гірському Верховинському районі.

Шановні жителі Верховинського району !

Розділ Новини
28 червня 2024
Перегляди: 6
Шановні жителі Верховинського району !
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.
Відзначення Дня Конституції України – не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші воїни захищають суверенітет, територіальну цілісність, саме її існування від рашистської нечисті.
Хай же цей вікопомний день ще більше згуртує українську націю і спрямовує всі її економічні і політичні сили, весь потенціал на перемогу у війні з росією.
Бажаю всім здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, взаєморозуміння та успіхів у всіх добрих справах і починаннях.
Хай мир запанує в Україні! Віру, що ми переможемо і збережемо територіальну цілісність нашої державності.
Слава Україні!
З повагою,
Голова Верховинської районної ради
Юрій ФІЛИПЧУК
На зображенні може бути: текст
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне