Новини

Сьогодні 12 лютого 2021 року відбулася зустріч голови районної ради Юрія Філипчука з учасниками АТО/ООС, членами громадської організації «Товариство бойових побратимів Гуцульщини»

Розділ Новини
12 лютого 2021
Перегляди: 53

Сьогодні  12 лютого 2021 року відбулася зустріч голови районної ради  Юрія Філипчука з учасниками АТО/ООС, членами громадської організації «Товариство бойових побратимів Гуцульщини».

З початку бойових дій на сході України у Верховинському районі на обліку перебувають 169 учасників бойових дій, в тому числі 5 добровольців.

Засідання відбулося за участі голови районної державної адміністрації Василя Бровчука, першого заступника голови районної державної адміністрації Світлани Уршеджук, заступника голови селищної ради Марії Маківничук та представників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Відбулося розширене засідання постійної комісії районної ради

Розділ Новини
10 лютого 2021
Перегляди: 23

10 лютого відбулося розширене засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу на якому було розглянуто лист Асоціації деревообробників Верховинського району щодо порядку придбання та забезпечення необробленою деревиною суб’єктів підприємницької діяльності району, а також питання відпуску деревини для населення для побутових потреб за пільговими цінами. Після тривалого обговорення вирішено доопрацювати дане питання і в найкоротші терміни повторно розглянути дане питання на засіданні постійної комісії з подальшим винесенням на розгляд сесії районної ради.

До відома жителів Верховинського району!

Розділ Новини
05 лютого 2021
Перегляди: 19
У вівторок 09.02.2021 року о 11 год. в адмінприміщенні Верховинської районної ради та районної державної адміністрації помічник народного депутата Верховної ради України Тимофійчука В.Я. від нашого округу
Курилюк Віктор Степанович – юрист проводитиме прийом громадян.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне