Новини

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу

Розділ Новини
20 квітня 2021
Перегляди: 14

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, будівництва, туризму, екології, лісового, сільського і дорожнього господарства, комунальної власності, розвитку малого та середнього бізнесу(голова комісії Василь Бровчук).

З Днем пожежної охорони

Розділ Новини
17 квітня 2021
Перегляди: 14

Шановні пожежники району!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем пожежної охорони.

Ви обрали одну з найскладніших професій,  яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує,  за що і здобули повагу та шану наших краян.

Особлива вдячність ветеранам, всім тим, хто присвятив своє життя справі боротьби з вогнем і передає свій багатий досвід, традиції нинішньому поколінню вогнеборців.

Бажаю усім Вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається Вам здоров’ям, щастям та добром.

Голова районної ради Юрій Філипчук

Стартував чемпіонат України зі спортивного водного туризму

Розділ Новини
15 квітня 2021
Перегляди: 21

Сьогодні, 15 квітня голова районної ради Юрій Філипчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, заступник голови Зеленської сільської ради Василь Шмадюк, головний суддя – суддя Національної категорії Тарас Блистів взяли участь у відкритті змагань з Чемпіонату України зі спортивного водного туризму в с.Бистрець Зеленської сільської ради Верховинського району відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів федерації спортивного туризму України стартував Чемпіонат України зі спортивного водного туризму.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі