Новини

24 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
23 травня 2023
Перегляди: 10
24 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 24 травня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, уродженця села Красноїлля Верховинського району ІВАНА ШАЙВАРОВСЬКОГО.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Захід-патріотична виставка «Ангели на сторожі миру»

Розділ Новини
23 травня 2023
Перегляди: 9
У День пам‘яті Героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави у Верховині відбувся захід-патріотична виставка «Ангели на сторожі миру»
У відкритті виставки «Ангели миру і нашої перемоги» взяли участь керівники району та громади, педагоги Верховинської громади, учнівська молодь і громадськість.
Заклади освіти представили свої роботи на виставці (які учні зробили власноруч) та організували благодійний ярмарок.
Всі вилучені кошти спрямують на потреби ЗСУ.
Організатором даного заходу є відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради.
У кінці виставки всі учасники заходу отримали нагороди, подяки та солодкі подарунки.
Ми щиро віримо, що на нашій рідній землі, освяченій кров‘ю наших Героїв, знову запанує МИР і злагода!
Слава Україні!
Героям Слава!

23 травня - День Героїв України

Розділ Новини
23 травня 2023
Перегляди: 15

23 травня - День Героїв України

День Героїв встановлений на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.

День Героїв присвятили передусім лицарям Русі-України, козакам Гетьманської Доби, гайдамакам, опришкам, січовим стрільцям, воїнам Армії УНР, ОУН, УПА, героям Небесної сотні та військовим ЗСУ, які зараз віддають свої життя у повномасштабній російсько-українській війні за свободу України.

Низько схиляємо голови та вшановуємо пам'ять героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу України.

Тож нехай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне