Новини

Сьогодні голова районної ради Іван Шкіндюк провів День депутата у районній раді

Розділ Новини
16 квітня 2019
Перегляди: 17

 

Сьогодні голова районної ради Іван Шкіндюк провів День депутата у районній раді, за участю депутата обласної ради Миколи Ілюка, заступника голови районної Івана Маківничука, заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, депутатів районної ради.

Розглянуто чотири питання порядку денного, зокрема: про реорганізацію Верховинської центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Верховинська ЦРЛ»; про порядок створення освітніх округів; правові підстави, порядок розроблення та затвердження  фінансових планів закладів первинної медичної допомоги; про функціональні обов’язки дільничного інспектора та інших підрозділів поліції.

Рекомендації депутатів, керівництва районної ради та райдержадміністрації стануть базовою основою при підготовці відповідних питань на черговій сесії районної ради.

Голова районної ради Іван Шкіндюк привітав працівників та ветеранів карного розшуку з 100-річчям з дня заснування служби

Розділ Новини
15 квітня 2019
Перегляди: 26

Голова районної ради Іван Шкіндюк, голова районної державної адміністрації Олег Лютий привітали з 100-річчям з дня заснування служби карного розшуку.

Голова районної ради Іван Шкіндюк подякував співробітникам карного розшуку за їхню працю, так як це одна з найбільш почесних і легендарних поліцейських професій. Це щоденна, повна небезпеки робота. Іван Юрійович побажав  всім оперативним працівникам карного розшуку міцного здоров’я, успіхів і щастя, а їхнім сім’ям – терпіння і розуміння.

 

 

16 квітня буде проведено День депутата в районній раді

Розділ Новини
12 квітня 2019
Перегляди: 43

З метою організації вивчення депутатами районної ради законодавства, досвіду роботи, забезпечення депутатів довідково-інформаційними матеріалами, 16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне