Новини

Проведено зустріч голови районної ради Юрія Філипчука з головою Фундації Гуцулів Румунії Василем Поповичем

Розділ Новини
01 лютого 2021
Перегляди: 25

Сьогодні 01 лютого проведено зустріч голови районної ради Юрія Філипчука з головою Фундації Гуцулів Румунії Василем Поповичем та кандидатом історичних наук, начальником наукового відділу НПП «Верховинський» Ярославом Зеленчуком. Під час зустрічі було обговорено підсумки вже реалізованих транскордонних проєктів та подальшу співпрацю Верховинського району в міжнародних проектах з метою залучення інвестицій та розвитку району

Проведено четверту сесію Верховинської районної ради

Розділ Новини
26 січня 2021
Перегляди: 29
Сьогодні проведено засідання четвертої сесії Верховинської районної ради VIII демократичного скликання.
Перед початком роботи ради о. Володимир Максим’юк разом з депутатами виговорили молитву «Отче наш» на добру працю у сесійній залі.
Рада розглянула наступні питання порядку денного:

Шановні краяни!

Розділ Новини
22 січня 2021
Перегляди: 47
22 січня на честь об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році, ми відзначаємо велике державне свято – День Соборності України. Це – історична подія, що сформувала підґрунтя для побудови Незалежної Соборної Демократичної України з утвердженням національних ідей та вкотре нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
Наш з вами успіх у побудові демократичної та міцної держави повинен ґрунтуватися на спільних зусиллях у дотриманні принципів незалежності.
Ми переконані, що тільки всі разом, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє всього українського народу, зобов’язані зберегти територіальну цілісність нашої неньки України. На жаль, Незалежна Соборна Демократична Україна скріплена вже свіжою кров’ю сотень незламних борців. Ми повинні пам’ятати, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України. Мусимо працювати всі разом, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. Право на зміни, виборене ціною життя Героїв Майдану, учасників АТО і маємо обов'язок діяти, змагатись і працювати задля гідного життя.
Хай розум, воля і любов до рідного краю і надалі згуртовують нас для досягнення високої мети – процвітання Соборної Незалежної Демократичної України.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне

Як зв'язатися

 

Соціальні мережі