Новини

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Розділ Новини
29 січня 2024
Перегляди: 22
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Саме 27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті Аушвіц-Біркенау.
Жертвами Голокосту стали 6 мільйонів євреїв, з яких близько 1,5 мільйона були з території сучасної України та величезна кількість представників інших національностей.
Зберігаючи пам'ять про страшні події Голокосту, ми вшановуємо жертв і визнаємо важливість збереження історії для того, щоб уникнути повторення подій в майбутньому. Разом із світом висловлюємо скорботу та вдячність тим, хто встояв і продовжує стояти проти несправедливості та нетерпимості. Українці й досі борються за створення світу, де кожна людина може жити в гідності та мирі.
У цей день скорботи і пам’яті згадаймо у молитві усіх тих, хто стали жертвами нещадних геноцидів.

ОСТАННЯ ШАНА ЗАХИСНИКУ ВІТАЛІЮ

Розділ Новини
26 січня 2024
Перегляди: 38
ОСТАННЯ ШАНА ЗАХИСНИКУ ВІТАЛІЮ
Сьогодні Верховинщина прощалася із полеглим на війні Героєм, жителем селища Верховина ВІТАЛІЄМ КВАРЦЯНИМ
Траурну колону люди зустрічали на колінах, а вже біля Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина священнослужителі відправили панахиду за загиблим Воїном ВІТАЛІЄМ.
Віддати останню шану Захиснику до Стели прийшли керівництво та жителі району, військовослужбовці, друзі та найрідніші люди.
ВІТАЛІЙ КВАРЦЯНИЙ народився 13 серпня 1982 року в селі Хоросно Коломийського району.
Солдат, стрілець 1-го відділення, 3-го взводу, 3-ї стрілецької роти, військової частини А7370.
З початком повномасштабного вторгнення в березні 2022 року Захисник ВІТАЛІЙ не задумуючись став до лав Збройних Сил України. Загинув Герой 09 вересня 2023 року в ході виконання бойового завдання, поблизу населеного пункту Новодарівка Пологівського району Запорізької області.
ВІТАЛІЙ СВЯТОСЛАВОВИЧ був доброзичливою людиною, вірним другом та побратимом. Захисник свідомо обрав для себе не простий шлях воїна. Він пішов захищати Україну та її народ, за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку своєї родини.
Висловлюємо щирі співчуття дружині Уляні, синам Борису і Тарасу, донечкам Діані та Валентині, друзям та побратимам.
Вічна і світла пам’ять Герою ВІТАЛІЮ!

26 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району

Розділ Новини
25 січня 2024
Перегляди: 40
26 січня 2024 року День жалоби на території Верховинського району
Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 26 січня 2024 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, уродженця селища Верховина Верховинського району
ВІТАЛІЯ СВЯТОСЛАВОВИЧА КВАРЦЯНОГО.
На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.
Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне