Новини

День територіальної оборони!

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 12
В першу неділю жовтня в нашій державі відзначається День територіальної оборони.
Керівництвом районної ради, райдержадміністрації спільно з Верховинським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки підведено підсумки службової діяльності батальйону, намічено нові завдання та узгоджено деякі питання подальшої співпраці. Військовозобов’язаних та резервістів відзначено Грамотами за вагомий особистий внесок у зміцнення територіальної оборони, патріотизм та самовідданість.
 
 
 
 
 

Міжнародний день музики !

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 15
З нагоди Міжнародного дня музики, яке щорічно відзначається 01 жовтня відбулися урочистості у Верховинській дитячій школі мистецтв.
У культурному заході взяли участь депутат Івано-Франківської обласної ради Мирослава Корнелюк, голова районної ради Юрій Філипчук, голова селищної ради Василь Мицканюк, в.о. керівника апарату РДА Галина Максим´юк, педегогогічний колектив, вихованці закладу та батьки.
Юрій Юрійович наголосив, що музика – це найдивовижніше і унікальне явище цього світу і всього того, що в ньому існує. Музика задає настрій, заспокоює, заряджає, надихає, заспокоює, збуджує. Музика вічна... З цим днем можна привітати всіх на цій планеті, адже музика звучить в серці кожного.
Приємним моментом заходу стало вручення Грамот та концертна програма , яка створила чудову атмосферу свята.
 
 
 
 
 
 
 

Привітання працівників бібліотек з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Розділ Новини
01 жовтня 2021
Перегляди: 14
Голова районної ради Юрій Філипчук привітав працівників бібліотек з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!
Юрій Юрійович наголосив, у всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя району. Нехай Ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Міцного всім Вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у Вашій благородній справі!
На завершення вручив Грамоти з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
 
 
 
 

Анонс подій

16 квітня 2019 року об 11-ій годині буде проведено День депутата в районній раді.

ПЛАН проведення Дня депутата >

Звернення райради

Різне